Gewestelijk Vervolg Competitie 2021 - 2022 Gewestelijk Vervolg Competitie 2021 - 2022 Gewestelijk Vervolg Competitie 2021-2022
Door District Doetinchem mogen afgevaardigd worden op 21 mei 2022
Link naar nacompetite district
C1 | kampioen | tweede plaats competitie |
derde plaats competitie |
||||
C2 | Kampioen poule 1 tegen Kampioen poule 2 Winnaar wedstrijd bij de Veemarkt 10 mei |
Kampioen poule 1 tegen Kampioen poule 2 Verliezer wedstrijd bij de Veemarkt 10 mei |
|||||
C3 | Winnaar uit de wedstrijden tussen de poulekampioenen en de als tweede geeindigd team uit deze nacompetitie op 10 mei bij de Veemarkt |
||||||
C4 |
Kampioen poule 1 tegen Kampioen poule 2 Winnaar wedstrijd bij de Veemarkt 10 mei |
Kampioen poule 1 tegen Kampioen poule 2 Verliezer wedstrijd bij de Veemarkt 10 mei |
|||||
B1 |
Markt Doesburg 01 | 2e geeindigd team in de competitie |
|||||
B2 | kampioen | 2e geeindigd team in de competitie | |||||
Door District Doetinchem mogen afgevaardigd worden op 21 mei 2022 |
|||||||
A | Hoogst geeindigd |
team van de veemarkt in de A competitie |
|||||
Damesteam |
Klasse | Poule | 21 mei 2022 | ZATERDAG | |||||
B1 | 1 | De Olde Molle Varsseveld OP DRIE TAFELS |
Markt Doesburg 01 Berkel en Slinge 2 Twente 3 |
|||||
B1 | 2 | Twente | Twente 1 Berkel en Slinge 1 Doetinchem 2 |
|||||
B2 | 2 | Twente | Twente 1 Doetinchem 1 Stedendriehoek 2 |
|||||
B2 | 3 | Berkel en Slinge | Berkel en Slinge 1 Doetinchem 2 Twente 3 |
|||||
C1 | 1 | Markt Doesburg OP DRIE TAFELS |
Doetinchem 1 Twente 1 Berkel en Slinge 2 |
|||||
C1 | 2 | Stedendriehoek | Stedendriehoek 1 Doetinchem 2 Stedendriehoek 2 |
|||||
C1 | 3 | Berkel en Slinge | Berkel en Slinge 1 Doetinchem 3 Twente 2 |
|||||
C2 | 1 | Stedendriehoek | Stedendriehoek 1 Doetinchem 1 Berkel en Slinge 2 |
|||||
C2 | 2 | Twente | Twente 1 Doetinchem 2 Stedendriehoek 2 |
|||||
C2 | 3 | Berkel en Slinge | Berkel en Slinge 1 Stedendriehoek 1 Doetinchem 2 |
|||||
C3 | 1 | Concordia '54 Hengelo Gld | Doetinchem 1 Twente 2 Berkel en Slinge 2 |
|||||
C3 | 3 | Berkel en Slinge | Berkel en Slinge 1 Stedendriehoek 1 Doetinchem 2 |
|||||
C4 | 1 | De Pol Zelhem | Doetinchem 1 Twente 2 Berkel en Slinge 2 |
|||||
C4 | 3 | Berkel en Slinge | Berkel en Slinge 1 Stedendriehoek 1 Doetinchem 2 |
|||||
Klasse | Poule | 22 mei 2022 | ZONDAG | |||||
A | 3 | Twente | Twente 1 Doetinchem 1 Berkel Slinge 2 |
|||||
dames | 6 | Slootermeer |
klasse | winnaar poule 1 voorronden | locatie | |||||
A 29 mei |
winnaar poule 1 voorronden winnaar poule 2 voorronden winnaar poule 3 voorronden |
De Veemarkt | |||||
B1 28 mei |
winnaar poule 1 voorronden winnaar poule 2 voorronden winnaar poule 3 voorronden |
Cafe biljartcentrum Overkamp Eibergen | |||||
B2 |
winnaar poule 1 voorronden winnaar poule 2 voorronden winnaar poule 3 voorronden |
Buitenmolen Zevenaar | |||||
C1 28 mei |
winnaar poule 1 voorronden winnaar poule 2 voorronden winnaar poule 3 voorronden |
Café Het Twentse Ros Hengelo (O) | |||||
C2 28 mei |
winnaar poule 1 voorronden winnaar poule 2 voorronden winnaar poule 3 voorronden |
BV Slootermeer | |||||
C3 28 mei |
winnaar poule 1 voorronden winnaar poule 2 voorronden winnaar poule 3 voorronden |
De Dam Deventer | |||||
C4 28 mei |
winnaar poule 1 voorronden winnaar poule 2 voorronden winnaar poule 3 voorronden |
De Pelikaan Zutphen | |||||
Dames 29 mei |
winnaar poule 4 voorronden winnaar poule 5 voorronden winnaar poule 6 voorronden winnaar poule 7 voorronden |
Twente | |||||
Bijlagen bij GEWESTELIJKE WEDSTRIJDEN 2021 - 2022