Bandstoten PK dag én avond
Libre PK dag én avond
Driebanden PK dag én avond
Livescore PK programma voor het volgen PK's
BILJARTPOINT voor zowel avond als dagcompetitie
AVOND BILJARTEN COMPETITIE
Reglementen KNBB incl. moyennetabellen
Reglementen districtswedstrijden
BILJARTPOINT voor zowel avond als dagcompetitie
Districtskampioenen teams
Overzicht klassen competitie
Roosters nacomp. en gewestelijk competitie en uitslagen
Nacompetities district voor het algeheel kampioenschap
Gewestelijke wedstrijden halve finales en finales
Gewestelijke kampioenen die naar Nationale finales gaan
Archief
Datums van de competitie
Landelijke competities kader en driebanden groot
Archief
2004 - 2005
2003 - 2004
2005 - 2006
2006 - 2007
2007 - 2008
2008 - 2009
2009 - 2010
2020-2023
2010-2019
2022 - 2023
team aanmelden voor competitie
DAG BILJARTEN
BILJARTPOINT
REGLEMENTEN incl. moyennetabellen
Puntentabel
Vergaderingen
Handleiding Arbiters en wedstrijdleiding
KNBB
Archief Dagbiljarten
Roosters van week tot week 2023 - 2024
Opgeven voor PK wedstrijden
Nacompetie uitslagen met foto kampioenen
PK wedstrijden
Arbiters
Commissie arbiters
Roosters arbiters
Lijst arbiters
Arbitrage handleiding
Spel en arbitrage reglementen
Nieuwsbrieven
Aanmelden en informatie opvragen
Handleiding wedstr.leiding en arbiters
Triatlon
Kalender
Links
Sponsoren
Contact
Nieuws
Kampioenen 2023 - 2024
Districtsfinale bandstoten 3e klasse
Districtsfinale bandstoten tweede klasse
Gewestelijke fuinale hoofdklasse Libre
Nieuwsbrief KNBB februari 2024
Meer nieuws ›
Sponsoren
Agenda
Bekijk de volledige kalender
Home
Algemeen
Home
› Bandstoten
avond Bandstoten
Bandstoten 3e klasse
Bandstoten 2e klasse
Bandstoten 1e klasse
spelers aanmelden met livescore
Moyennetabellen avond en klasseindeling
Bandstoten Hoofdklassse
Archief
rooster alle PK wedstrijden avondbiljarten 2018 - 2019
Agendapunten PK overleg
inschrijvingen BAND 5 2016
voorronden BAND 5 2016
uitslag voorronde BND 5 2016
DF BAND 5 uitnodiging
Uitslag districtsfinale Jozef Schabbink kampioen
Gerben te Lindert en Jozef Schabbink naar Gewest
Gerben te Lindert 5e Jozef Schabbink 8e op Gewest
inschrijvingen BAND 4 2016
DF BAND 4 voorronde
DF BAND 4 uitslag voorronde
DF BAND 4 uitnodiging
Johan Hilderink kampioen en Ap Meerbeek tweede in districtsfinale
GF BAND 4 uitslag
uitnodiging Gewestelijke finale 2017 Band 4e Kl.
NK BAND 4 uitnodiging
NK BAND 4 uitslag
DF BAND 3 inschrijvingen
BAND 3e klasse voorronde
DF BAND 3 uitslag voorronde
DF BAND 3 uitnodiging
Nick Jansen districtskampioen
GF BAND 3 uitnodiging
Henry de kouwer kampioen GF, Henk Brouwer 2e
DF BAND 2 inschrijvingen
DF BAND 2 uitnodiging
DF BAND 2 uitslag
GW BAND 2 uitnodiging
GW BAND 2 uitslag
NK BAND 2 2016 uitnodiging
NK BAND 2 2016 uitslag
Ranglijsten libre 2016- 2017
Ranglijst bandstoten
2016 - 2017 Kampioenen bandstoten
BNDST2DFUITSLAG 2016-2017
2017-2018 Ranglijsten bandstoten 2017-2018
2017-2018 Bnd5 inschr. 2017-2018
2017-2018 Bnd4 inschr.
2017-2018 Bnd3 inschr.
2017-2018 Bnd2 inschr.
2017-2018 VWbnd5
2017-2018 VWbnd4
2017-2018 VWbnd3
2017-2018 VWbnd2
2017-2018 DFuitn.bnd5
2017-2018 DFuitn.bnd4
2017-2018 DFuitn.bnd3
2017-2018 DFuitn.bnd2
2017-2018 DFuitslagBnd 5
2017-2018 standen band 4
2017-2018 DFuitslagBnd 3
2017-2018 DFuitslagBnd 1
2021 - 2022 INSCHRIJVINGEN AVOND EN DAG BILJARTEN
2017-2018 GFuitnBnd5 Tonnie Bisselink en Paul Bisselink
2017-2018 GFuitnBnd4
2017-2018 GFuitnBnd3
2017-2018 GFuitslagBnd2
2017-2018 uitslag voorronden 4e klasse band
2017-2018 Nationale Voorwedstrijd Bandstoten groot 1e kl
2017-2018 Paul Bisselink Gewestelijk kampioen
2017-2018 verslag Gewestelijke finale bij Martin Didam
2017-2018 uitnodiging nationale finale bnd 5
2017-2018 Uitslag Nationale finale bnd 5e klasse
2017-2018 Willy Dierssen 5e en Hans Veenhuis 8e op gewest
2017-2018 Uitslag Gewestelijke finale bnd 2e klasse
inschrband4 2018-2019
inschrband3 2018-2019
inschrband2 2018-2019
uitn.band2VW 2018-2019
uitn.band3VW 2018-2019
uitn.band4VW 2018-2019
2018-2019 ranglijst bandstoten
Uitn.DF Bnd4e Kl 2018-2019
Uitslag DF Bnd4e Kl 2018-2019
Uitn.DF B ST 3e Kl 2018-2019
Uitn.DF B ST 2e Kl 2018-2019
Uitslag DF B ST 2e Kl 2018-2019
GW Finale band st.4e kl 2018 2019
GW Finale band st.3e kl 2018 2019
GW Finale band st.2e kl 2018 2019
Districtsfinale uitslag 2018-2019 dag
Districtsfinale band 2e klasse dag 2018-2019
Voorronden bnd 1e klasse dag 2018-2019
Appie Jolink kampioen bandstoten 2e klasse 2018-2019
Uitslag voorwedstrijden band 1e kl 2018-2019 dag
Uitslag finale bandstoten 1e klasse 2018-2019
uitslag voorronden 3e klasse dag 2018-2019
uitslag voorronde Bandstoten 4e klasse 2018-2019
uitslag V.Wedstrijden bandstoten 3e klasse 2018-2019
Resultaat finale 3e klasse bnd 2018-2019
Nationale finale 4e klasse bandstoten
Gewestelijke finale band 2e klasse
2018-2019 Uitslagen en stand gewestelijke finale
2018-2019 Uitslag gewest 3e klas bnd
Uitslagen voorronde 3e klasse
voorronde band 2e klasse dag 2018-2019
Voorwedstrijden dag 3e klasse 2018-2019
Uitslag band3 dag 2018-2019
Voorwedstrijden dag 2e klasse 2018-2019
2018-2019 uitslag Ned.Kamp. Bandstoten 2e klasse
Roosters 2021 - 2022
ranglijst bandstoten
uitslag districtsfinale
2019 - 2020 UItslag districtsfinale band 2e klasse
2019 - 2020 Uitslag Gewestelijk Bas Hulshorst kampioen
2019 - 2020 Uitslag band 1e klasse district
Uitslagen bandstoten groot gewestelijke voorronden
Uitslag gewestelijke finale band 2e klasse
2021-2022 Inschrijven Bandstoten derde klasse
2021-2022 Uitnodiging V.W. Bandstoten tweede klasse
2021-2022 Inschrijven Bandstoten eerste klasse
2021-2022 Inschrijven bandstoten Hoofdklasse
Ranglijst 2020 - 2021 bandstoten
Rooster voor Bandstoten 2e klasse 2021-2022
2021 - 2022 Districtsfinale bandstoten 2e klasse
2021 - 2022 Districtsfinale bandstoten derde klasse
2021 - 2022 Districtsfinale bandstoten 1e klasse
voorwedstrijden Bandstoten 3e klasse
uitslag Voorwedstrijden Band stoten 3e klasse
Voor wedstrijden bandstoten 1e klasse
Uitslagen van districtsfinale band 2e klasse
Uitslag Finale bandstoten 3e klasse
Uitslagen bandstoten 1e klasse
2022-2023 Inschrijvingen 3e klasse Bandstoten
2022 - 2023 Inschrijvingen 2e klasse Bandstoten
2022 - 2023 Inschrijvingen 1e klasse Bandstoten
Avondcompetitie roosters PK 2022 - 2023
2022 - 2023 Van voorronden tot de Landelijke finale
2022-2023 Van voorronden tot de Landelijke finale
2022-2023 uitnodiging gewest bandstoten 2e klasse
2022 - 2023 foto en Uitslag finale 1e klasse
Bijhouden voorronde
berekenen van de punten bij de voorronden
Verwerken resultaten voorronden
Roosters 2023- 2024
Wedstrijdroosters 2023 - 2024
roosters van week tot week dagbiljarten
Bandstoten Dag
Moyennetabel band dag
Commisies binnen ons district voor info
Moyennetabellen voor competitie en PK dag
Moyennes voor PK en Competitie tabellen
Bandstoten PK dag 2e klasse
Bandstoten PK dag 3e klasse
Bandstoten PK dag 1e klasse
spelers aanmelden met livescore
Moyennetabellen dagcompetitie
Archief Dagbiljarten
2021 - 2022 INSCHRIJVINGEN AVOND EN DAG BILJARTEN
Roosters 2018 - 2019 dag
2019 - 2020 van week tot week dag
2019-2020 Districtsfinale band 3e klasse dag
2019 - 2020 uitslag DF band 3e klasse dag
Inschrijven dagbiljarten PK's
2019 - 2020 Voorronde bnd 1e klasse dag
2019 - 2020 bndstotenfinale 2e klasse dag
2019 - 2020 uitslag voorwedstrijden bandstoten 1e klasse
2019-2020 Uitslag finale tweede klasse
Districtsfinale uitnodiging
2019 2020 Uitslag finale 1e klas bandstoten dag
2022 - 2023 Roosters van PK dagcompetitie
Van week tot week 2021 - 2022
2021 - 2022 Districtsfinale dag bandstoten 1e klasse
2021 - 2022 dag Districtsfinale bandstoten 2e klasse
2021 - 2022 Districtsfinale dag band 3e klasse
2021 -2022 uitslag V.W. dag bandstoten 1e klasse
2021 - 2022 inschrijving dag biljarten P.K. band 2e kl.
2021 - 2022 inschrijving dag biljarten P.K. band 3e kl.
2021 - 2022 UITSLAG voorronde 3e klasse Bandstoten
2021 - 2022 voorronde DAG 2e klasse bandstoten
2021 - 2022 Uitslag Finale
Uitslag bandstoten 2e klasse DAg
Uitslag Bandstoten 1e klasse dag Biljarten
Uitslag Gewestelijke finale Bandstoten 1e-2e-3e kl.Dag
2022 - 2023 Iutslag districts finale dag 3e kl. Bandstoten Dag Biljarten 2022-2023
2022-2023 Inschrijving dag 2e kl. Bandstoten Dag Biljarten
2022-2023 Inschrijving dag 1e kl. Bandstoten dag Biljarten
2022-2023 uitslag V.W. bandstoten 3e klasse Dag Biljarten
2022-2023 uitnodiging Districtsfinale bandstoten 3e klasse
2022-2023 Uitnodiging Voorwedstrijden Bandstoten 2e klasse Dag
2022-2023 Uitslag V.W. Bandstoten 2e klasse Dag Biljarten
2022-2023Voorronden 1e klasse en uitslag V.Wedstrijden
2022-2024 Uitnodiging Finale Bandstoten 1e klasse Dag Biljarten
2022-2023 Uitslag Districts finale bandstoten 2e klasse dag Biljarten
2022-2023 gerrie Sessink kampioen band 1e klasse
2022-2023 Uitslag Districtsfinale Bandstoten 1e klasse Dag
reglementen pk
Reglementen voor PK wedstrijden
Inschrijvingen 2023 - 2024
Inschrijvingen avond
Inschrijvingen PK dagbiljarten
Avond Moy.tabellen en klas
Moyennetabellen avond en klasseindeling
Moyennetabellen dag en klasseindeling
Moyennetabellen dagcompetitie
Inschrijven