Tijdens de jaarvergadering van het dagbiljarten in zaal Luiking werden de NATIONALE KAMPIOENEN gehuldigd en van een bloemetje voorzien door voorzaitten Ben straatsma. Thuvine behaalde het kampioenschap bij het driebanden en Gerard Versteege haalde ...
Lees meer...Tijdens de gewestelijke kampioenschappen Bandstoten zijn Gerard Versteege in de derde klasse en Gerrit Susebeek in de tweede klasse gewestelijk kampioen geworden. Gerrie Sessink reikte niet verder dan de vierde plek Gerard en Gerrit mogen zich opm...
Lees meer...Alle moyennes voor 2022-2023 in PDF in de bijlage
Lees meer...Eindstanden Dag Competitie 2021-2022
UItslag PK finale libre 1e klasse
Speellokalen met teamleiding dagcompetitie
Protocol voor de biljarter in ons district
Moyennes driebanden en 38 -2 dag
2019-2020 EINDSTANDEN COMPETITIE DAG
Wedstrijdroosters van week tot week dag
NACOMPETITIE 2018 - 2019 GEWEST DAG
NACOMPETITIE 2018 - 2019 DISTRICT
Gildehuis 3 kampioen dagbiljarten 2018 - 2019
Gewestelijke wedstrijd dag driebanden
NACOMPETITIE 2018 - 2019 DISTRICT Dagcompetitie
uitslag finale libre 2e klasse
Uitslagen voorwedstrijden libre 2e klasse dag
Bandstoten dag 3e klasse verslag
Uitslag voorwedstrijden band2 dag
De Buitenmolen 1 Gewestelijk kampioen
Uitslagen PK finales driebanden dagbiljarten
Uitslag bandstoten dag 2e klasse
Na spannende strijd Buitenmolen kampioen
uitslag voorronden bandstoten 3e klasse dag
Gerrie Sessink kampioen driebanden eerste klasse
Voorwedstrijden dag band 3e klasse
2017-2018Districtsfinale dag 3bnd 1e klasse
2017 2018 Appie Jolink kampioen 3bnd 2e klasse
Uitslag voorronden 3bnd dag 1e klasse
2017 2018 Erik Holthausen van WSS kampioen 3e klasse
2017 2018Districtsfinale dag 3bnd 3e klasse [kopie #518]
PAUL BISSELINK DLS GEWESTELIJK KAMPIOEN
2017 2018VOORRONDEN 3BND 1E KLAS DAG
2017-2018 Hans Ratering kampioen bandstoten 1e klasse dag
2017 2018 uitslagen voorwedstrijden 3 bnd 2e klasse dag
2017 - 2018 Uitslag voorronden 3e klasse 2017-2018 drbnd dag
2017-2018 Uitslag finale Bandstoten 2e klasse
voorwedstrijden driebanden 2e klasse dag
Finale PK DAGCOMPETITIE Bandstoten 2e klasse.
voorwedstrijden driebanden 3e klasse dag
2017 Uitslag Districtsfinale Libre 2e klasse dag
2017 Uitslag finale 1e klasse dag
2017 Districtsfinale Libre 1e klasse dag
2017 Finale PK Dagcompetite Libre 2e klasse.
2017 Finale PK Dagcompetite Libre 1e klasse.
2017 Uitslag voorwedstrijden 1e klasse libre
2017 Uitslag finale 3e klasse dag
2017-2018 VOORRONDEN LIBRE 1E KLAS DAG
2017-2018 Voorwedstrijden bandstoten 1e klasse dag
2017-2018 Districtsfinale bandst. 3e klasse dag
2017-2018 Gert Susebeek kampioen derde klas libre
2017-2018 Uitslag voorwedstrijden 2e klasse libre
2017-2018 Uitslag DF libre 4e klas
2017-2018 voorwedstrijden libre 2e klasse dag
2017-2018 Uitslag finale 5e klasse dag
2017-2018 Distr.finale dag 3e klas
2017-2018 Roosters van week tot week dag
2017-2018 Distr.Finale 4e klasse dag
2017-2018 Finale PK Dagcompetitie Libre-klein 5e klasse
dag en avond ROOSTER 2017-2018 DOETINCHEM &; OMSTREKEN
Wim van Uhm voorlopig uitgeschakeld
2017-2018 Notulen wedstrijdleiders dag 8 april
2017-2018 Uitslag voorwedstrijden bandstoten 2e klasse
Voorwedstrihjden Bandstoten dag 3e klasse
Voorwedstrijden Dag bandst. 2e klasse
Gildehuis voor 2e keer naar Landsfinale
Gewestelijke finale voor teams dag
Uitslag competitie 2016 - 2017 dag
Uitslag finale 3 bnd 1e klas dagcompetitie
Finale PK Dag 3-banden 1e klasse.
Eric Holthausen wint districtsfinale 3e klasse
Uitslag voorronden bandstoten 1e klas dag
Voorronden driebanden dag 1e kl.
Distr.finale BANDSTOTEN 1E KLASSE dag
Chris Kuppens distr. kamp. libre 1e klas dag
Uitslag FINALE DAG BANDSTOTEN 2E KLAS
Districtsfinale dag bandstoten 2e klas
Finale libre 1e klas dagcompetitie
Uitslagen van de voorronde bandstoten dag 1e klasse
Theo Bloem districtskampioen dag libre 2e klas
Voorronden bandstoten 1e klas dagcompetitie
Districtsfinale dag libre 2e klas
Uitslag voorronden dag libre 1e klas
Voorronden eerste klas libre dagcompetitie
Bertus Mensert de beste bandstoten dag 3e klas
Uitslag distr. finale libre 2e klas
uitrslag finale libre 3e klasse 2016
Districtsfinale libre dag derde klas
Jan Stapelbroek gehuldigd door vergadering dagcompetitie
Voorwedstrijden 2e klas dag competitie
Roosters van week tot week dag
Poule-indelingen dag competitie 2016 - 2017
DAG clublokalen en teamleiders 2016 - 2017
Gildehuis haalt fraaie tweede plaats op NK dag competitie