Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Paperclip Silvolde
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen

Archief - 2021 - 2022 Uitslag Voorwedstrijden libre 4e klasse

30 oktober 2021

Moyenne van 0.001 tot 1.400

Aantal caramboles 0

zaterdag

30-10-2021 11:00 - 00:00

zondag

31-10-2021 11:00 - 00:00

UITSLAG VOORWEDSTRIJDEN LIBRE 4E KLASSE

Zaterdag 30 oktober en zondag 31 oktober

Aanvang 11.00 uur

Moyennes van 0.000 tot 1.400

 

         0     Tijdens de voorwedstrijden worden er 6 partijen per deelnemer gespeeld.

         0     Het aantal te maken carambols wordt bepaald door de interval-tabel.

         0     De eindstand wordt naast het aantal behaalde partij punten mede bepaald door het moyenne percentage.  

 poule A Café de Veemarkt, adres: De Veemarkt 4 7001 EE doetinchem  
 Telefoon:0314-323585  

Nr.  Naam                           Vereniging        PRT PNT    CAR.   BRT.    MOY     H.S.     % Moy        

1      Frans Polman Nieuw Rosegaar  6     11     234    151    1.549   10   12.06
2 Rob Balk Sl.Scholtenhof 6        8    150    181 0.828     9   108.18
3 Diny Siebelink  De Veemarkt 6        8    186    182 1.021     6     94.97
4 Edwin Kuijer De Olde Mölle 6        5    173    161     1.074     13      94.33
5 Jolanda van Hemert De Veemarkt 6        4    107    194     0.551        6     106.05  
Willy Konst  Sl.Scholtenhof  6        0      76    183     0.415       5           76.90  

Poule B    Camping Slootermeer-Scholtenhof Varsevelderweg 9 7075DR Etten

Nr.  Naam                        Vereniging         PRT PNT CAR.    BRT.     Moy.  H.S.    %. Moy       
1 Jean Paul Hengeveld   Van Dorth 6  11   174    230    0.750   5   100.73
2 Renate Jansen-Albers   Sl.Scholtenhof  6  10   215    189    1.130   7     99.84 
3 Erik Holthausen   De Olde Mölle  6   5    212    216    0.980   7     84.75 
4 Nicky Berenschot  Van Dorth 6   4   171    212    0.800    6     84.46
5 Sylvia Lammers   Sl.Scholtenhof  6   4    143    198    0.720   6     87.85
6 Heinz Jurgen Schöter   Sl.Scholtenhof  6   2     95    227    0.410   4    75.67 

Poule C  HCR Leemreis, Spalstraat 40 7255 Ad Hengelo (GLD) telefoon 0575-461274  Uitslag V.W.

Nr. Naam        Vereniging PRT PNT CAR.     BRT     Moy.   H.S.     %. moy     
1 Eef Beek    Concordia`54 6 10 195 169 1.153   11    115                           
2 Ap Boesveld    Tapperij 6  8 192 181 1.060    8    108                 
3 Jos Lammers    Tapperij 6  4 204 169 1.270    9      97                    
4 Roxanne ter Huerne    Sl.-Scholtenhof   6  2 108 173 0.624    5    119                

Berekening finale libre 4e klasse

Naam    PNT  Aanv.Moy.   Gesp.Moy. Nieuwe Moy. % Moy.     Berekening PNT. Berekening % Moy    Totaal    
Frans Polman    11    1.280    1.549 1.414 121.06 1.5 1 2.5     Finale
Jean-Paul Hengeveld    11    0.751    0.756 0.753 100.73 1.5 7 8.5     Finale
Renate Jansen-Albers    10    1.190    1.137 1.190 95.58 3.5 9 12.5   Finale
Eef Beek    10    1.003    1.153 1.078 115.00 3.5 3 6.5     Finale
Rob Balk      8    0.766    0.828 0.797 108.18 6 4 10      Finale
Diny Siebelink      8    1.137    1.021 1.137 94.97 6 10 16    1e Res.
Ap Boesveld      8    0.985    1.060 1.022 108.00 6 5 11      Finale
Edwin Kuijer      5    1.139    1.074 1.139 94.33 8.5 11 19.5
Erik Holthausen      5    1.158    0.981 1.158 84.74 8.5 13 21.5
Jolanda van Hemert      4    0.520    0.551 0.535 106.05 11.5 6 17.5
Jos Lamers      4    1.244     1.207 1.244 97.00 11.5 8 19.5
Nicky van Berenschot      4    0.955    0.806 0.955 84.46 11.5 14 23.5
Sylvia Lammers      4    0.822    0.722 0.822 87.85 11.5 12 23.5
Roxanne ter Huerne      2    0.526    0.624 0.575 119.00 14.5 2 16.5
Heinz-Jurgen Schöter      2    0.553    0.418 0.553 75.67 14.5 16 30.5
Willy Konst      0    0.540    0.415 0.540 76.90 16 15 31

         

districtsfinale 27 en 28 november 2021 Zaal Leemreis Spalstraat 40 7255AD Hengelo Gld
Gewestelijke finale 15 t/m 17 januari 2022 district Berkel en Slinge
Nationale finale 11 t/m 13 februari 2022 De Klaampe te Westerhaar

 

Telefoon: 0543 - 4742200  Mobiel 06 - 1367053

e-mail: c.jansen@knbbdoetinchem.nl