Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Paperclip Silvolde
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen

Archief - 2021 - 2022 Uitslag Voorwedstrijden Libre 3e klasse

20 november 2021

Moyenne van 1.400 tot 2.400

Aantal caramboles 0

zaterdag

20-11-2021 11:00 - 00:00

zondag

21-11-2021 11:00 - 00:00

VOORWEDSTRIJDEN LIBRE 3e KLASSE

MOYENNE van 1.400 tot2.400

  Poule A Uitslag    Café De Veemarkt; Veemarkt 4 7001 EE Doetinchem telefoon 0314-323585  /13 en !4 November

Nr      Naam  PNT.        Car.         BRT.       Moy.        H.S.        % v.Moy.
1          Steven Smeitink  10          360          136    2.647        21              111.21
2      Lucilio Cordeiro    8           269          172    1.563         9                94.95
3      Martin Hengeveld   6           224          159    1.408        10               93.42
4      Theo Greven   6           283          160    1.768        15               88.74
5      Richard Snelder    2           223          155    1.438        11              102.76
6      Anthony Visser   2           253          164    1.542        12                75.87

 Poule B Uitslag     HCR Leemreis, Spalstraat 40 7255 AD Hengelo (Gld) telefoon 0575-461274   /13 en 14 november

 

Nr      Naam    PNT.          CAR.          BRT.    Moy.            H.S.        % Moy.
1     Gert Susebeek    10             270           135    2.000           16           109.11
2   Han Peppeman      8             282           140    2.014           16           106.28
3   Eddo Köhler      8             250           143      1.748           10             97.65
4   Jan Roelofsen      6             258           160    1.612           15             96.81
5   Tonnie Bisselink           4             221           169    1.307           9             82.66
6   Jozef Schabbink      0             195           161    1.211           7            82.54


Poule C Uitslag         Sportcentrum De Pol (Z), Vincent van Goghstraat 72 7021 ED Zelhem  telefoon 06-43032587 20 en 21 

Nr.      Naam     PNT.           Car.          BRT.    Moy.              H.S.               % Moy.
1      Arne Notten       9              328         136    2.411             15                 112.80
2      Arnold Gerards       9              248         165     1.503              8                    95.12
3      Jan Masselink       8              305         152    2.006             13                 104.45
4      Arend Pannekoek       6              260         154     1.688             12                   94.90
5      Rob Verkerke       2              186         141    1.319             10                   88.74
6      Paul Bisselink       2              229         160    1.431             10                 102.76

 

Berekening voor plaatsing finale libre 3e klasse, voor het aantal punten wordt een cijfer gegeven(meeste punten -laagste cijfer) voor het behaalde moyennepercentage ook (beste % van Moyenne laagste cijfer) dit wordt opgeteld en in de kolom totaal vermeld.Laagste cijfer plaats 1 in de finale dus de 6 finale plaatsen worden bezet door de 6 laagste cijfers.

  Naam PNT. aanv.Moy Gesp.moy Nieuw Moy.  % van Moy. Ber.Punt Ber.% moy Totaal  FINALE
Steven Smeitink 12 2.380 2.647 2.513 111.21 1 2 3 Finale
Gert Susebeek 10 1.833 2.000 1.916 109.11 2 3 5 Finale
Arne Notten  9 2.138 2.411 2.274 112.80 3.5 1 4.5 Finale
Arnold Gerards  9 1.580 1.503 1.580   95.12 3.5 9 12.5 Finale
Jan Masselink  8 1.921 2.006 1.960 104.45 6.5 5 11.5 Finale
Lucillio Cordeiro  8 1.647 1.563 1.647   94.95 6.5 10 16.5  
Han Peppelman  8 1.895 2.014 1.954 106.28 6.5 4 10.5 Finale
Eddo Köhler  8 1.790 1.740 1.790   97.65 6.5 7 13.5 1e Res
Jan Roelofsen  6 1.665 1.612 1.665   96.81 10.5 8 18.5  
Arend Pannekoek  6 1.779 1.688 1.779   94.90 10.5 11 21.5  
Martin Hengeveld  6 1.508 1.408 1.508   93.42 10.5 12 22.5  
Theo Greven  6 1.993 1.768 1.993   88.74 10.5 14 24.5  
Tonnie Bisselink  4 1.581 1.307 1.581   82.66 13 15 28  
Richard Snelder  2 1.400 1.438 1.438 102.76 15.5 6 21.5  
Anthony Visser  2 2.033 1.542 2.033   75.87 15.5 18 33.5  
Rob Verkerke  2 1.447 1.319 1.447   91.16 15.5 13 28.5  
Paul Bisselink  2 1.754 1.431 1.754      81.59 15.5 17 32.5  
Jozef Schabbink  0 1.467 1.211 1.467   82.54 18 16 34  

 

Districtsfinale 11 en 12 december 2021 De Onderbouw Doesburg

Gewestelijke finale 14 t/m 16 januari 2022 Zaal Leemreis Spalstraat 40 7255AD Hengelo Gld
Nationale finale 25 t/m 27 februari 2022 De Band te Alkmaar

Als één van de spelers verhinderd is aan deze wedstrijden deel te nemen dan is hij verplicht zich direct af te melden bij ondergetekende.

 Wij wensen U een sportief en succesvol weekend, maar vooral prettig weekend toe,

Cris Jansen - Wedstrijdleiding PK Lage Veld 9 7122 ZD Aalten 

telefoon;   0543-474200

Mobiel;     06-13670537

e-mail;     c.jansen@knbbdoetinchem.nl