Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
Home Algemeen
Home › avond 5e klasse › uitnodiging Nk Libre 5e klasse

avond 5e klasse - uitnodiging Nk Libre 5e klasse

14 november 2018 - 04 december 2018

Moyenne van 0.00 tot 1.20

Aantal caramboles 0

Kampioenschap van Nederland

Libre klein 5e klasse

1 en 2 december 2018

De finale vindt plaats in:                                                                                               Leiding van de Organisatie
Biljart centrum Almere `83                                                                                                            BV Almere `83
Sas van Gentlaan 10 - 12
1324 CT    Almere - stad
tel: 036-5333757

Deelnemers       Woonplaats   gem   Car.  Vereniging     
 Y.Limpens (yves)  Sittard 1.61   47  De Oase    
 D.Kaal (Diane)  Heelsum  1.26  39  BV Renkum    
 j.Pomp (Jacob  Assen  1.15  37  Trianta    
 C.Hofland (Cor)  Halfweg  1.13  37  Abs-Rembrandt    
 J.Laan (Jan)  Wevershoof  1.13  37  De Opkomst    
 J.A.N. van Eijk (Jan)  Hoogvliet Rotterdam  1.09  35  Bv Hoogvliet    
 F.Polman (Frans)  Halle  1.06  35  De Nieuwe Rosegaar    
 M.Meesters (Ria)  Waalwijk  0.89  31  B.V.W.G.    

 Partijen van de eerste ronde:

 biljart 1 J.Pomp (Jacob  tegen   J.A.N.van Eijk (Jan)    
 biljart 2  C.Hofland (Cor  tegen  J.laan (Jan)    
 biljart 3  Y.Limpens (Yves  tegen  M.Heesters (Ria)    
 biljart 4  D.Kaal (Diane)  tegen  F.Polman (Frans)    
           

 Speelschema zaterdag:

 10.30 uur  ronde 1                             Zondag  11.00 uur ronde 5  
 12.00  uur  lunch    12.30 uur ronde 6   
 13.00  uur  ronde 2    14.00 uur ronde 7  deel 1 
 14.30  uur  ronde 3    14.30 uur ronde 7  deel 2 
 16.00  uur  ronde 4        

 De Arbitrage wordt verzorgd door district Eem en Flevoland

Deelnemers en arbiters dienen aanwezig te zijn op zaterdag 1 december om 10.00 uur