Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • de pol
Home Algemeen
Home › Roosters 2020- 2021 › Roosters 2020 - 2021

Roosters 2020- 2021 - Roosters 2020 - 2021

29 juni 2019

Moyenne van tot

Aantal caramboles 0

                   
In het seizoen 2019 - 20 zijn we overgegaan naar wedstrijden met intervalsysteem, dus net als in de competitie wordt er gespeeld met de caramboles die bij het gemiddelde horen. Tot nu toe alleen positieve reacties.

In de bijlage ziet u de klasse-indelingen en de hierbij gehanteerde te maken caramboles
Je ziet dat er vier klassen zijn in het libre  nl. 1e, 2e, 3e en 4e klasse in districtswedstrijden met hierbij eventuele voorronden
Driebanden en Bandstotenhebben maar drie klassen 3e, 2e, en 1e klasse

De Hoofdklassen spelen na een Gewestelijke voorronde een Gewestelijk kampioenschap samen met de districten Berkel en Slinge, Stedendriehoek en Twente.

Voorlopig is het aanmelden voor deelname nog (tijdelijk !!) op de oude manier.
Hier komt t.z.t. verandering in want de ontwikkeling van het programma met de (nu nog) naam Biljartprof is op dit moment in een fase dat eerst de kinderziektes er uit moeten. Door de verenigingen die het organiseren wordt door iedereen tot nu nog PKSpecial gebruikt en dan per mail doorgestuurd. In het nieuwe programma zit alles in van opgave door de clubsecretaris tot en met de verwerking op NK niveau. Uitnodigingen en facturaties  hoeven niet meer opgemaakt en verstuurd worden door de wedstrijdleiding, dit gaat automatisch en is van inschrijving tot landelijke finale zichtbaar voor iedereen die hierin geinteresseerd zijn. 

Zodra de werkwijze bij de opgaven wordt gewijzigd, zal er een bericht naar alle teamleiders en secretarissen volgen.

in de bijlage de kalender voor de avondcompetitie PK in PDF


 

sluiting inschrijving        20 september 2020           
voorronden 3 en 4 oktober 2020          
districtsfinale 24 en 25 oktober 2020      SportcentrumDe Pol Zelhem      
Gewestelijke finale 27 t/m 29 november 2020          Bilj.centrum Overkamp te Eibergen      
Nationale finale  8 t/m 10 januari 2021  De Veemarkt te Doetinchem      

 

sluiting inschrijving          27 september 2020                           
voorronden 10 en 11 oktober 2020                
Districtsfinale 7 en 8 november 2020  Slootermeer & Scholtenhof te Etten              
Gewestelijke finale 4 t/m 6 december 2020        District Twente              
Nationale finale  15 t/m 17 januari 2021  Alles Door Oefening te Haarlem              


 

sluiting inschrijving    4 oktober 2020                
voorronden 17 en 18 oktober 2020                
Districtsfinale 14 en 15 november 2020      Gasterij de Harmonie Didam              
Gewestelijke finale  11 t/m 13 december 2020            De Buitenmolen te Zevenaar              
Nationale finale           22 t/m 24 januari 2021   De Ram te Roosendaal              

sluiting inschrijving   25 oktober 2020              
Gewestelijke voorronden   22- 23 november 2020                   
Geen districtsfinale                  
Gewestelijke finale   18 t/m 20 december 2020             District Stedendriehoek            
Nationale finale                  5 t/m 7 februari 2021   't Ivoor te Boxtel            

sluiting inschrijving                                   6 december 2020                
voorronden 19 en 20 december 2020       De Veemarkt Doetinchem              
Districtsfinale 16 en 17 januari 2021 De Veemarkt Doetinchem              
Gewestelijke finale  26 t/m 28 februari 2021 HCR Prinsen te Haarlo              
Nationale finale  26 t/m 28 maart 2021  ABC 't Töpke te Siebengewald              
                   
                   

Sluiting inschrijving                   20 december 2020            
Gewestelijke voorronden   30 en 31 januari 2021     Billardcafe De Veemarkt          
Geen districtsfinale                
gewestelijke finale   5 t/m 7 maart 2021  District Twente          
nationale finale   9 t/m 11 april 2021   S.B.W. te Wijchen          


 

 


sluiting inschrijving    
18 oktober 2020                
voorronden 31 oktober en 1 november 2020                       
districtsfinale 28 en 29 november 2020  Zaal Leemreis Spalstraat 40 7255AD Hengelo Gld              
Gewestelijke finale   15 t/m 17 januari 2021  Bilj.centrum Pot te Groenlo              
Nationale finale 19 t/m 21 februari 2021  De Klaampe te Westerhaar              

 

sluiting inschrijving   8 november 2020                
voorronden 21 en 22 november 2020                
Districtsfinale 12 en 13 december 2020      De Onderbouw Doesburg              
Gewestelijke finale 15 t/m 17 januari 2021  Zaal Leemreis Spalstraat 40 7255AD Hengelo Gld              
Nationale finale  26 t/m 28 februari 2021  De Band te Alkmaar              

             

 

  sluiting inschrijving      15 november 2020            
  voorronden   28 en 29 november 2020               
  districtsfinale   19 en 20 december 2020    Gasterij de Harmonie Didam           
  Gewestelijke finale   29 t/m 31 januari 2021      District Stedendriehoek          
  Nationale finale   5 t/m 7 maart 2021  B.D.L. te Nederweert          



sluiting inschrijving     29 november 2020                
voorronden  12 en 13 december 2020                      
districtsfinale 9 en 10 januari 2021    Coens Tapperij te Keijenborg              
Gewestelijke finale  5 t/m 7 februari 2021  District Stedendriehoek              
Nationale finale  12 t/m 14 maart 2021  O.B.I.S. te Heemskerk              


 

sluiting inschrijving 13 december 2020                
Gewestelijke voorronden 16 en 17 januari 2021    Slootermeer & Scholtenhof te Etten          
geen districtsfinale              
Gewestelijke finale  19 t/m 21 februari 2021      Twente          
Nationale finale   19 t/m 21 maart 2021  H.B.C. te Hoogeveen          

 

sluiting inschrijving     4 oktober 2020                
voorronden 17 en 18 oktober 2020                
districtsfinale 21 t/m 22 november 2020         Billartcafé de Veemarkt             
Gewestelijke finale  8 t/m 10 januari 2021    Afdeling Noord            
Nationale finale  29 t/m 31 januari 2021    't Ivoor te Groenlo            


  

sluiting inschrijving        13 december 2020                
voorronden 9 en 10 januari 2021                
districtsfinale 6 en 7 februari 2021         Sportcafé de Pol Zelhem               
Gewestelijke finale  12 t/m 14 maart 2021  District Twente              
Nationale finale 16 t/m 18 april 2021   BV '75 te Leusden              

 

sluiting inschrijving      17 januari 2021                
voorronden 20 en 31 januari 2021                
districtsfinale 20 en 21 februari 2021     Slootermeer & Scholtenhof te Etten               
Gewestelijke finale 19 t/m 21 maart 2021   District Stedendriehoek              
Nationale finale 23 t/m 25 april 2021   Krijt op Tijd '50 te Eijsden              

  

sluiting inschrijving          24 januari 2021                
voorronden  6 en 7 februari 2021                
districtsfinale 27 en 28 februari 2021   De Olde Molle te Varsseveld              
Gewestelijke finale 26 t/m 28 maart 2021   De Onderbouw te Doesburg              
Nationale finale 30 april t/m 2 mei 2021  De Liefhebber te Warmenhuizen              

  

sluiting inschrijving   7 februari 2021                
Gewestelijke voorronden   6 en 7 maart 2021  De Buitenmolen te Zevenaar            
Geen districtsfinale                   
Gewestelijke finale    9 t/m 11 april 2021  Buurt- en clubhuis 't Kevelder te Zieuwent            
Nationale finale    7 t/m 9 mei 2021  De Buitenmolen te Zevenaar