Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen
HomeAvond competitieNacompetities roosters en uitslagen › Nacompetities district voor het algeheel kampioenschap

Wedstrijden na de competitie

OVERZICHTEN NACOMPETITIE 2016 - 2017
_______________
 
NACOMPETITIE 2016 - 2017 gewest B1
B1 is één poule en geen wedstrijden nodig voor plaatsing gewest
 
NAAR GEWEST GAAN ONDERSTAANDE TEAMS
Algeheel Districtskampioen B1      Martin 05
  tweede plaats competitie  B1           Martin 06
_______________
 
NACOMPETITIE 2016 - 2017 ALGEHEEL KAMPIOENSCHAP B2
 
06-04-2017              thuis:     Veemarkt 09           uit:       De Tol 02             uitslag:  4-3   
 
 
11-04-2017              thuis:     De Tol 02           uit:       Veemarkt 09             uitslag:  3-4
 
_______________
 
NACOMPETITIE 2016 - 2017 gewest C1
C1 is één poule en geen wedstrijden nodig voor plaatsing gewest
 
NAAR GEWEST GAAN ONDERSTAANDE TEAMS
Algeheel Districtskampioen C1      Oude Rijn 01
  tweede plaats  competitie C1           Markt Doesburg 03
  derde plaats  competitie C1              Beumerskamp 01
__________________
NACOMPETITIE 2016 - 2017 GEWEST C2
 
06-04-2017     DE PLOEG 01           tegen      W.S.S. 3       uitslag: 0-7
.
14-04-2017     W.S.S. 3           tegen      W.S.S. 1       uitslag: 5-2
 
18-04-2017     W.S.S. 1           tegen      DE PLOEG 01       uitslag: 2-5
 
NAAR GEWEST GAAN ONDERSTAANDE TEAMS
Algeheel Districtskampioen C2      W.S.S. 3
  Algeheel tweede plaats  C2           DE PLOEG 01
   Algeheel derde plaats  C2            W.S.S. 1
 
_______________
NACOMPETITIE 2016 - 2017 ALGEHEEL KAMPIOENSCHAP C3
 
 
06-04-2017              thuis:     TANTE DIES 01           uit:       Ons Genoegen H 06             uitslag:  7-0
 
20-04-2017              thuis:     D'n Draejer 01           uit:       Wapen van Ulft 03             uitslag:  7-0
_________________
 
13-04-2017              thuis:     D'n Draejer 01           uit:       D.L.S 03             uitslag:  5-2
 
14-04-2017              thuis:     Wapen van Ulft 03           uit:       TANTE DIES 01             uitslag:  0-7
_________________
 
20-04-2017              thuis:     TANTE DIES 01           uit:       D.L.S 03             uitslag:  2 - 5
 
19-04-2017              thuis:     Ons Genoegen H 06           uit:       Wapen van Ulft 03             uitslag:  2 - 5
_________________
BIJ DE VEEMARKT  OP VIER BILJARTS
00-01-1900              :     D.L.S 03               Ons Genoegen H 06             uitslag:  5-2
 
25-04-2017              :     TANTE DIES 01           uit:       D'n Draejer 01             uitslag:  1-6
 
25-04-2017              :     Wapen van Ulft 03           uit:       D.L.S 03             uitslag:  2-5
 
25-04-2017              :     D'n Draejer 01           uit:       Ons Genoegen H 06             uitslag:  3-4
 
 
NAAR GEWEST GAAN ONDERSTAANDE TEAMS
Algeheel Districtskampioen C3     D'n Draejer 01
  Algeheel tweede plaats  C3           D.L.S 03
   Algeheel derde plaats  C3            TANTE DIES 01
 
_______________
 
NACOMPETITIE 2016 - 2017 ALGEHEEL KAMPIOENSCHAP C4
 
04-04-2017              thuis:     Nieuwe Rosegaar 04           uit:       Ons Genoegen Heurne 08             uitslag:  30-21
 
 
11-04-2017              thuis:     Ons Genoegen Heurne 08           uit:       Nieuwe Rosegaar 04             uitslag:  30-26
 
NAAR GEWEST GAAN ONDERSTAANDE TEAMS
Algeheel Districtskampioen C4     Nieuwe Rosegaar 04
  Algeheel tweede plaats  C4           Ons Genoegen Heurne 08
 
_______________
 
 
 
 
 

Bijlagen bij Wedstrijden na de competitie