Sponsoren

  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen
Home › avond 1e klasse › GW Finale L 1E kl 2018 2019

avond 1e klasse - GW Finale L 1E kl 2018 2019

17 maart 2019

Moyenne van 4.00 tot 7.00

Aantal caramboles 120

GEWESTELIJKE FINALE LIBRE 1E KLASSE

DE FINALE WORDT GESPEELD VAN 15 T/M 17 MAART 2019

AANVANG 18.00 UUR

SEIZOEN 2018-2019

Bij:  BV Overkamp                                                                                                                          District: Berkel & Slinge
       BV Overkamp                                                           Moyenne grenzen                                                  Johan Jansink
       Vredenseweg 12                                                          4.00 tot 7.00                                                      Veemarkt 11
       7152 DJ Eibergen                                                          Carambols                                                        7121 AH Aalten
       0544-461606                                                                     120                                                             06-40263789

De deelnemers zijn:

Nr.  Bondsnmr.  deelnemers                                vereniging           lidnr.       district                  moy

 1   225780    Nick Jansen    Oude Rijn      13583    Doetinchem e.o.   8.190 
 2  203419   Edwin Tahapary   `t Wapen van Epe    10426   Stedendriehoek   7.840
 3  163072   Peter Lensing   B.V.V. `75    10517   Berkel & Slinge   6.660
 4  123509  René Groot Bruinderink   Concordia `54    10563   Doetinchem e.o.   6.280
 5  140813   Jorg Pol   Deventer `83 AMS Bruijns    11707   Stedendriehoek   5.570
 6  216714   Theo Temmink   `t Stuupke    11216   Berkel & Slinge   5.460
 7  108308   Stan Scholten   Buddy`s    15724   Twente   4.830
 8  100913   Wim Morsink   Trek Op    15672   Twente   3.710

                    De eerste ronde is als volgt ingedeeld

 

 René Groot Bruinderink   -  Jorg Pol 
 Peter Lensing  -  Theo Temming
 Edwin Tahapary  -  Stan Scholten
 Nick Jansen  -  Wim Morsink 

 Spelers en arbiters dienen vrijdags om 17.45 aanwezig te zijn

Tijdens de partijen en de openings en sluitingsceremonie volgens de geldende regels gekleed te zijn

Bij verhindering graag zo spoedig mogelijk bericht aan de wedstrijdleider en P.K. leider

De nationale finale is:          05 T/M 07 APRIL 2019                Hoogeveen (HBC)

        PK                                       Aanvangstijden                  vrijdag:    18.00 uur

Gewest NON afd.2                                                                                     zaterdag:     11.00 uur onder voorbehoud

                                                                                                                   zondag:     11.00 uur onder voorbehoud

Richard Kuiper                                                        Ik wens jullie mede namens het bestuur en organisatie

06-10669393                                                                  een prettig en succesvol tournooi toe

           r.kuiper@knbb-gewestnon.nl