Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen

avond 3e klasse - 2020-2021 Inschrijvingen libre derde klasse

08 november 2020

Moyenne van 1.400 tot 2.400

Aantal caramboles 0

 klik hier om in te schrijven voor persoonlijke kampioenschappen

SLUITING INSCHRIJVINGEN VOOR DEZE KLASSE IS 8-11-2020

Nmr  Bnr.        Naam                      Vereniging                      Spelsoort                Moy P.K.           Moy Comp.          Carambols

  1    106584    Eddo Köhler    Concordia `54     Libre 3e Kl.                1.585              1.790                         49 
  2   221956   Theo Greven    A.B.C.    Libre 3e kl.               1.993              1.882                         53 
  3  236590  Arne Notten  Concordia`54    Libre 3e kl.                      2.138  NO                55
  4  177750  Tonnie Bisselink   Köster    Libre 3e kl.                1.581             1.406                         45  
  5  112036   Renî Oldenkortte  D.L.S.    Libre 3e kl.               1.431             1.512                         45 
  6  204300   Arnold Gerards   D.L.S.    Libre 3e kl.               1.521             1.580                         45 
  7  123631   Frank Stevens   D.L.S.     Libre 3e kl.                1.251             1.640                        47
  8  265476   Paul Bisselink   D.L.S.     Libre 3e kl.               1.693             1.759                        49 
  9  109107  Anthony Visser  Slootermeer-Scholtenhof     Libre 3e kl.               2.033             1.864                        55 
 10  217778  Gert Susebeek   De Olde Molle     Libre 3e kl.               1.833             1.782                         49 
 11  146509 Jozef Schabbelink   De Tapperij    Libre 3e kl.               1.467             1.113                        43 
 12  222571 Jan Masselink  De Olde Molle    Libre 3e kl.               1.921                        53
 13  216707 Rob Verkerke  De Pol Zelhem    Libre 3e kl.               1.447                        43
 14  209552 Marco Dierckx  De Pol Zelhem    Libre 3e kl.               1.480                        43
 15 109700 Han Peppelman  Nieuw Roosegaar    Libre 3e kl.               1.895                        51