Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Paperclip Silvolde
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen

GEWESTELIJKE WEDSTRIJDEN 2021 - 2022

Gewestelijk Vervolg Competitie 2021 - 2022 Gewestelijk Vervolg Competitie 2021 - 2022 Gewestelijk Vervolg Competitie 2021-2022

 

Door District Doetinchem mogen afgevaardigd worden op 21 mei 2022

 Link naar nacompetite district

C1 kampioen             tweede plaats competitie 
      
derde plaats competitie

       
C2 Kampioen poule 1 tegen Kampioen poule 2
Winnaar wedstrijd bij de Veemarkt 10 mei
 
Kampioen poule 1 tegen Kampioen poule 2
 Verliezer wedstrijd bij de Veemarkt 10 mei

       
C3 Winnaar uit de wedstrijden tussen de poulekampioenen en de als
tweede geeindigd team uit deze nacompetitie op 10 mei bij de 
Veemarkt

       
C4

Kampioen poule 1 tegen Kampioen poule 2         
  Winnaar wedstrijd bij de Veemarkt 10 mei    
Kampioen poule 1 tegen Kampioen poule 2
Verliezer  wedstrijd bij de Veemarkt 10 mei
         
B1

Markt Doesburg 01              2e geeindigd team in de competitie

         
B2 kampioen 2e geeindigd team in de competitie          
               

Door District Doetinchem mogen afgevaardigd worden op 21 mei 2022

A Hoogst geeindigd

team van de veemarkt in de A competitie

         
  Damesteam             

 

Klasse  Poule  21 mei 2022 ZATERDAG          
B1 De Olde Molle Varsseveld             
OP DRIE TAFELS 
Markt Doesburg 01
Berkel en Slinge 2
Twente 3

         
B1 2 Twente Twente 1
Berkel en Slinge 1
Doetinchem 2

         
B2 2 Twente Twente 1
Doetinchem 1
Stedendriehoek 2

         
B2 3 Berkel en Slinge Berkel en Slinge 1
Doetinchem 2
Twente 3

         
C1 1 Markt Doesburg
OP DRIE TAFELS
Doetinchem 1
Twente 1
Berkel en Slinge 2

         
C1 2 Stedendriehoek Stedendriehoek 1
Doetinchem 2
Stedendriehoek 2

         
C1 3 Berkel en Slinge Berkel en Slinge 1
Doetinchem 3
Twente 2

         
C2 1 Stedendriehoek Stedendriehoek 1
Doetinchem 1
Berkel en Slinge 2

         
C2 2 Twente Twente 1
Doetinchem 2
Stedendriehoek 2

         
C2 3 Berkel en Slinge Berkel en Slinge 1
Stedendriehoek 1
Doetinchem 2

         
C3 1 Concordia '54 Hengelo Gld Doetinchem 1
Twente 2
Berkel en Slinge 2

         
C3 3 Berkel en Slinge Berkel en Slinge 1
Stedendriehoek 1
Doetinchem 2

         
C4 1 De Pol Zelhem Doetinchem 1
Twente 2
Berkel en Slinge 2

         
C4 3 Berkel en Slinge Berkel en Slinge 1
Stedendriehoek 1
Doetinchem 2

         
Klasse  Poule   22 mei 2022 ZONDAG          
A 3 Twente Twente 1
Doetinchem 1
Berkel Slinge 2

         
dames    6 Slootermeer            

 


klasse   winnaar poule 1 voorronden locatie          
A
29 mei
winnaar poule 1 voorronden 
winnaar poule 2 voorronden
winnaar poule 3 voorronden

De Veemarkt          
B1
28 mei
winnaar poule 1 voorronden
winnaar poule 2 voorronden                
winnaar poule 3 voorronden    

Cafe biljartcentrum Overkamp Eibergen          

B2
28 mei  

winnaar poule 1 voorronden
winnaar poule 2 voorronden
winnaar poule 3 voorronden

Buitenmolen Zevenaar          
C1
28 mei
winnaar poule 1 voorronden
winnaar poule 2 voorronden
winnaar poule 3 voorronden

Café Het Twentse Ros Hengelo (O)          
C2
28 mei
winnaar poule 1 voorronden
winnaar poule 2 voorronden
winnaar poule 3 voorronden

BV Slootermeer          
C3
28 mei
winnaar poule 1 voorronden
winnaar poule 2 voorronden
winnaar poule 3 voorronden

De Dam Deventer          
C4
28 mei
winnaar poule 1 voorronden
winnaar poule 2 voorronden
winnaar poule 3 voorronden

De Pelikaan Zutphen          
Dames
29 mei
winnaar poule 4 voorronden
winnaar poule 5 voorronden
winnaar poule 6 voorronden
winnaar poule 7 voorronden

Twente