Sponsoren

  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Paperclip Silvolde
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen

avond 4e klasse - Inschrijvingen 4e klasse libre 2022 - 2023 avond

11 mei 2022

Moyenne van 0.000 tot 1.400

Aantal caramboles 0

INSCHRIJVINGEN 2022 - 2023

Libre 4e klasse

Sluiting Inschrijving zondag 9 oktober 2022

voorronde zaterdag 29 oktober en zondag 30 oktober 2022

Districtsfinale zaterdag 19 november en zondag 20 november 2022

Gewestelijke finale vrijdag 13 t/m zondag 15 januari 2022 district Doetinchem

landsfinale vrijdag 24 t/m zondag 26 februari 2023 Gewest Noord Oost Nederland

Bondsnmr.  Naam  Vereniging   Spelsoort  Moy Comp.   Moy P.K.     Car.      NO   
383718  Rene Alofs   Van Dorth  Libre 4e Klasse      0.349      20    NO
241013  Xaviera Berenschot    Van Dorth   Libre 4e Klasse     0.735    0.750    29  
 204549  Ingrit de Wit   Van Dorth  Libre 4e Klasse     1.091      35     NO 
 276504  Jean-Paul Hengeveld      Van Dorth  Libre 4e Klasse     0.753    0.776    29  
 276505  Dominic Hengeveld   Van Dorth  Libre 4e Klasse           0.354    20  
 236686  Nicky Berenschot    Van Dorth                                   Libre 4e Klasse       0.955    33   
 214619  Edwin Kuijer   De Olde Mölle   Libre 4e Klasse      1.181       37  
 269441  Ap Boesveld    De Tapperij   Libre 4e Klasse      1.033     1.102     37   
 137384  Jos Lammers    De Tapperij   Libre 4e Klasse      1.189     1.180     37   
 169828  Renate Jansen-Albers  Slootermeer & Scholtenhof  Libre 4e Klasse     1.101      37  
 225718  Heinz Jurgen Schöter  Slootermeer & Scholtenhof  Libre 4e Klasse     0.507      25  
 263797  Patricia Tuss  De Veemarkt  Libre 4e Klasse   0.413 23  
 263821  Jolanda van Hemert  De Veemarkt  Libre 4e Klasse   0.638 27  
 234848  Willy Konst  Slootermeer & Scholtenhof   Libre 4e Klasse      0.540 25   
 263666  Hans Zandbergen  Nieuw Roosegaar  Libre 4e Klasse      1.190   37  
 216707  Rob Verkerke  De Pol Zelhem  Libre 4e Klasse   1.384 41  
 142632 Geert Wasseveld  Concordia`54  Libre 4e Klasse 1.257   39