Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Paperclip Silvolde
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen

avond 3e klasse - Eindstand District finale 3e klasse libre 29-30 januari 2022

11 december 2021

Moyenne van 1.400 tot 2.400

Aantal caramboles 0

zaterdag

11-12-2021 11:00 - 00:00

zondag

12-12-2021 11:00 - 00:00

UitslagDistricsfinale
Libre 3e klasse

Moyenne van 1.400 tot 2.400

Aanvang zaterdag en zondag 11.00 uur

 Deze finale werd gehouden op zaterdag 29 en zondag 30 januari in het clublokaal van Bv de Markt, Juliana van Stadsberglaan 5 6981 EK te Doesburg. Telefoon 0313 - 473984

          0     Het aantal te maken caramboles wordt bepaald op basis van de intervaltabel.

          0     De eindstand wordt naast het aantal behaalde partij punten mede bepaald door het Moyenne-percentage

Nr.    Naam   Part.     Pnt.        Car.         Brt.          Moy       H.S.     P.Moy          % Car.              % Moy.
1 Arne Notten    5          8          262        114          2.298     20     3.157          87.333             101.064
2 Arnold Gerards    5          6          204        128          1.593     11     2.250          90.666             100.867
3 Jan Masselink    5          6          215        114          1.885     20     2.650          81.132               96.219
4 Han Peppelman    5          4          238        116          2.051     14     3.117          89.811             105.000    
5 Gert Susebeek    5          4          209        142          1.471     11     1.776          78.867               76.816
6 Steven Smeitink    5          2          290        122          2.377     12     2.241          89.230               94.588
             
           

 

Arbiters           zaterdag 29 januari om 11.00 uur     Rolinka Marach           Willy Konst
  Zondag  30 januari om 11.00 uur     Hans Ratering           Willy Konst    

 

Organisatie;          BV De Markt
Wedstrijdleiding;   Pierre Haring
Prijsuitreiking en afgevaardigde districtsbestuur; Hans Ratering