Sponsoren

  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Paperclip Silvolde
Home Algemeen

avond 3e klasse - 2021-2022 Inschrijven Bandstoten derde klasse

13 december 2021

Moyenne van 0.000 tot 1.000

Aantal caramboles 0

sluiting inschrijving

12-12-2021 11:00 - 00:00

klik hier om in te schrijven voor persoonlijke kampioenschappen

 sluiting inschrijving 12 december 2021
voorronden 8 en 9 januari 2022
districtsfinale 5 en 6 februari 2022 Sportcafé de Pol Zelhem
Gewestelijke finale 11 t/m 13 maart 2022 wordt gespeeld bij De Markt in Doesburg
Nationale finale 8 t/m 10 april 2022 BV '75 te Leusden

                                                                      

Nmr. Bond
nummer    
Naam                             Vereniging                     Spelsoort             Moyenne
P.K.
  Caramboles
 1  236686    Nicky Berenschot       Van Dorth                 bandst. 3e kl.         0.560                      18 
 2  276504   Jean-Paul Hengeveld   Van Dorth  bandst. 3e kl.       0.490                 15
 3  216707   Rob Verkerke   De Pol (Z)  bandst. 3e Kl.        0.894                27
 4  146509   Jozef Schabelink   De Tapperij   bandst. 3e Kl.        0.870               27
 5   269441  Ap Bosveld   De Tapperij   bandst.3e Kl.        0.555                18 
 6  177750   Tonnie Biselink   Köster   bandst.3e Kl.        0.861                27 
 7  172681  Jannie Bisselink   Köster   bandst.3e Kl.        0.450                15
 8  139471   Diny Siebelink   De Veemarkt   bandst.3e Kl.        0.521                18 
 9  217873   Willem Wolsink  De Olde Mölle   bandst.3e Kl.        0.668                21 
10   169828  Renate Jansen-Albers   Slootermeer-Scholtenhof  bandst.3e Kl.       0.888               27
11  234848   Willy Konst   Slootermeer-Scholtenhof   bandst.3e Kl.        0.251                15 
12  225718   Heinz Jurgen Schöter   Slootermeer-Scholtenhof   bandst.3e Kl.        0.311                15 
13  212030   Roxane ter Heurne   Slootermeer-Scholtenhof   bandst.3e Kl.        0.335                15 
14  246507   Frans Polman   De Pol (Zelhem)   Bandst.3e Kl.        0.760               24 
15 209553  Lucillo Cordeiro  Ons Genoegen (Zelhem)  Bandst.3e Kl.       0.854               27
16 223930   Bjorn Verlangen   Ons Genoegen (Zelhem)   Bandst.3e Kl.       0.590               18 
17 263798  Bas Woerts  Ons Genoegen (Zelhem) Bandst. 3e Kl.       0.413               15
18