Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
Home Algemeen

avond 2e klasse - 2021 - 2022 Uitslag Voorwedstrijden drie bnd. 2e klasse

11 oktober 2020

Moyenne van 0.360 tot 0.520

Aantal caramboles 0

 



VOORWEDSTRIJDEN

DRIEBANDEN 2e KLASSE

Moy van 0.360 - 0.520

Deze wedstrijden Zijn gespeeld in onderstaande clublokalen

Zaterdag 9 en Zondag 10 oktober 2021

Aanvang 11.00 uur

 

   

     0   De eindstand wordt naast het aantal partijpunten mede bepaald door het Moyenne percentage

 A:  HCR Leemreis, Spalstraat 40 7255 AD Hengelo(GLD)    B: sportcentrum DE Pol, Vincent van Goghstr.72 7021ED     
 Telefoon: 0575-461274 -Org.                Moy        % moy  Zelhem, telefoon 06-43043587            Moy           % moy
 1 Peter Bogers    De Tapperij     0.492        107.0     1  Anthony Visser      Sl.Scholtenhof        0.426    115.01   
 2 Wim Sak  D`n Draejer 0.487          96.0     2  Ap Meerbeek Concordia`54  0.544         113.40  
 3 Edwin Berends  Concordia`54 0.374        104.0     3  Paul Bisselink  D.L.S. 0.387          107.40   
 4 WimSchmitz Sl.Scholtenhof 0.401          98.0     4  Eddy Westerhof  Concordia`54 0.480             92.30   
 5 Eddo Kohler Concordia 0.317          88.0     5  Arnold Gerards  D.L.S. 0.348             83.70   
 6                                      

 

C. Gasterij De Harmonie, Kerkstraat 2 6941 AG Didam        D. Café De Veemarkt, Veemarkt 4 7001 EE Doetinchem    
 Telefoon: 0316-221270 - Org BV Martin    Moy       %moy Telefoon: 0314-323585 -                      Moy          %moy
1  Marthen Roem Ohoira    Buitenmolen         0.571     119.145      1  Jan van Strien Jr  De Veemarkt      0.397        109.00      
2  Martin Hengeveld  Van Dorth 0.390      98.560      2  Han Bruggink  De Veemarkt 0.346         86.00    
3  Gerrit Susebeek  De Olde Mölle 0.334      92.916      3  Marco Schrijver  Buitenmolen 0.418        104.00    
4  Daniél Berendsen   Martin  0.360      80.829      4  Rini Heijmans  De Markt 0.486        101.00    
5  Ramis Talum  Vriendschap 0.406      87.689      5  André Overgoor  Martin 0.308          75.00    
                              

 

Berekening plaatsing

  Naam   Punten      Aanv.Moy       Gesp. Moy    Nieuw Moy   % v. Moy   ber Pnt.   Ber. % Moy   Totaal  
Peter Bogers           10 0.458 0.492 0.475 107.00 1.5 5 6.5   Finale
Marthen Roem Ohoira           10    0.480 0.571 0.525 119.10 1.5 1 2.5   Finale
Jan van Strien Jr.            9 0.362 0.397 0.379 109.00 3 4 7      Finale
Han Bruggink            8 0.402 0.346 0.402 86.00 6 17 23
Anthony Visser            8 0.379 0.426 0.398 112.40 6 3 9      Finale
Martin Hengeveld            8 0.396 0.390 0.396 98.00 6 10 16       Res.
Wim Sak            8 0.397 0.382 0.397 96.00 6 12 18
Marco Schrijver            6 0.402 0.418 0.410 104.00 9 6 15     Finale
Rini Heijmans            6 0.482 0.486 0.484 101.00 12 9 21
Gerrit Susebeek            6 0.360 0.334 0.360 92.90 12 14 26
Edwin Berends            7 0.361 0.374 0.367 104.00 12 7 19
Wim Schmitz            6 0.411 0.401 0.411 98.00 12 11 23
Paul Bisselink            6 0.374 0.387 0.380 103.70 12 8 20
Eddy Westerhof            4 0.487 0.449 0.487 92.30 16 13 29
Arnold Gerards            4 0.416 0.348 0.416 83.70 16 18 34
Daniél Berendsen            4 0.446 0.360 0.446 80.80 16 19 35
Ramis Talum            2 0.463 0.406 0.463 87.60 18 16 34
André Vredegoor            0 0.410 0.308 0.410 75.00 19.5 20 39.5
Eddo Kohler            0 0.361 0.317 0.361 88.00 19.5 15 34.5
Appie Meerbeek            8 0.480 0.544 0.512 113.40 6 2 8       Finale

 

Cris Jansen - wedstrijdleiding PK, Lageveld 9 7122 ZD Aalten

Telefoon 0543-474200 mobiel 06-13670537

 

 

 



Districtsfinale 6 en 7 november 2021 Slootermeer & Scholtenhof te Etten
Gewestelijke finale 26 t/m 28 november 2021 District Twente
Nationale finale 14 t/m 16 januari 2022 Alles Door Oefening te Haarlem