Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen
Home › Roosters 2021 - 2022 › Roosters 2021 - 2022

Roosters 2021 - 2022 - Roosters 2021 - 2022

29 juni 2019

Moyenne van tot

Aantal caramboles 0

Alle PK wedstrijden zijn doorgeschoven en aangepast

 

 

In het seizoen 2019 - 20 zijn we overgegaan naar wedstrijden met intervalsysteem, dus net als in de competitie wordt er gespeeld met de caramboles die bij het gemiddelde horen. Tot nu toe alleen positieve reacties.

In de bijlage ziet u de klasse-indelingen en de hierbij gehanteerde te maken caramboles
Je ziet dat er vier klassen zijn in het libre  nl. 1e, 2e, 3e en 4e klasse in districtswedstrijden met hierbij eventuele voorronden
Driebanden en Bandstotenhebben maar drie klassen 3e, 2e, en 1e klasse

De Hoofdklassen spelen na een Gewestelijke voorronde een Gewestelijk kampioenschap samen met de districten Berkel en Slinge, Stedendriehoek en Twente.

Voorlopig is het aanmelden voor deelname nog (tijdelijk !!) op de oude manier.
Hier komt t.z.t. verandering in want de ontwikkeling van het programma met de (nu nog) naam Biljartprof is op dit moment in een fase dat eerst de kinderziektes er uit moeten. Door de verenigingen die het organiseren wordt door iedereen tot nu nog PKSpecial gebruikt en dan per mail doorgestuurd. In het nieuwe programma zit alles in van opgave door de clubsecretaris tot en met de verwerking op NK niveau. Uitnodigingen en facturaties  hoeven niet meer opgemaakt en verstuurd worden door de wedstrijdleiding, dit gaat automatisch en is van inschrijving tot landelijke finale zichtbaar voor iedereen die hierin geinteresseerd zijn. 

Zodra de werkwijze bij de opgaven wordt gewijzigd, zal er een bericht naar alle teamleiders en secretarissen volgen.

in de bijlage de kalender voor de avondcompetitie PK in PDF


 

sluiting inschrijving        19 september 2021           
voorronden 2 en 3 oktober 2021          
districtsfinale 23 en 24 oktober 2021      SportcentrumDe Pol Zelhem              
Gewestelijke finale 26 t/m 28 november 2021                  distr. Berkel en Slinge      
Nationale finale  7 t/m 9 januari 2022  De Veemarkt te Doetinchem      

 

sluiting inschrijving          26 september 2021                           
voorronden 9 en 10 oktober 2021                
Districtsfinale 6 en 7 november 2021  Slootermeer & Scholtenhof te Etten              
Gewestelijke finale 26 t/m 28 november 2021       District Twente              
Nationale finale  14 t/m 16 januari 2022  Alles Door Oefening te Haarlem              


 

sluiting inschrijving    3 oktober 2021                
voorronden 16 en 17 oktober 2021                
Districtsfinale 13 en 14 november 2021      Gasterij de Harmonie Didam              
Gewestelijke finale  10 t/m 12 december 2021            De Buitenmolen te Zevenaar              
Nationale finale           21 t/m 23 januari 2022   De Ram te Roosendaal              

sluiting inschrijving   24 oktober 2021              
Gewestelijke voorronden   27- 28 november 2021      De Buitenmolen Zevenaar            
Geen districtsfinale                  
Gewestelijke finale   17 t/m 19 december 2021             District Stedendriehoek            
Nationale finale                  5 t/m 6 februari 2022   't Ivoor te Boxtel            

sluiting inschrijving                                   5 december 2021                
voorronden 18 en 19 december 2021       De Veemarkt Doetinchem              
Districtsfinale 15 en 16 januari 2021 De Veemarkt Doetinchem              
Gewestelijke finale  26 t/m 28 februari 2021 district Berkel en Slinge              
Nationale finale  26 t/m 28 maart 2021  ABC 't Töpke te Siebengewald              
                   
                   

Sluiting inschrijving                   19 december 2021            
Gewestelijke voorronden   29 en 30 januari 2022     Billardcafe De Veemarkt          
Geen districtsfinale                
gewestelijke finale   4 t/m 6 maart 2022  District Twente          
nationale finale   8 t/m 10 april 2022   S.B.W. te Wijchen          


 

 


sluiting inschrijving    
17 oktober 2021                
voorronden 30 oktober en 31 oktober 2021                      
districtsfinale 27 en 28 november 2021  Zaal Leemreis Spalstraat 40 7255AD Hengelo Gld              
Gewestelijke finale   15 t/m 17 januari 2022 district Berkel en Slinge              
Nationale finale 11 t/m 13 februari 2022  De Klaampe te Westerhaar              

 

sluiting inschrijving   7 november 2021                
voorronden 20 en 21 november 2021                
Districtsfinale 11 en 12 december 2021    De Onderbouw Doesburg              
Gewestelijke finale 14 t/m 16 januari 2022  Zaal Leemreis Spalstraat 40 7255AD Hengelo Gld              
Nationale finale  25 t/m 27 februari 2022  De Band te Alkmaar              

             

 

  sluiting inschrijving      14 november 2021            
  voorronden   27 en 28 november 2021               
  districtsfinale   18 en 19 december 2021    Gasterij de Harmonie Didam           
  Gewestelijke finale   28 t/m 30 januari 2022      District Stedendriehoek          
  Nationale finale   4 t/m 6 maart 20212  B.D.L. te Nederweert          



sluiting inschrijving     28 november 2021                
voorronden  11 en 12 december 2021                     
districtsfinale 8 en 9 januari 2022  Coens Tapperij te Keijenborg              
Gewestelijke finale  4 t/m 6 februari 2022  District Stedendriehoek              
Nationale finale  11 t/m 13 maart 2022  O.B.I.S. te Heemskerk              


 

sluiting inschrijving 12 december 2021                
Gewestelijke voorronden 15 en 16 januari 2022   Slootermeer & Scholtenhof te Etten          
geen districtsfinale              
Gewestelijke finale  18 t/m 20 februari 2022      Twente          
Nationale finale   18 t/m 20 maart 2022  H.B.C. te Hoogeveen          

 

sluiting inschrijving     3 oktober 2021                
voorronden 16 en 17 oktober 2021                
districtsfinale 20 t/m 21 november 2021         Billartcafé de Veemarkt             
Gewestelijke finale  7 t/m 9 januari 2022    Afdeling Noord            
Nationale finale  28 t/m 30 januari 2022    't Ivoor te Groenlo            


  

sluiting inschrijving        12 december 2021                
voorronden 8 en 9 januari 2022                
districtsfinale 5 en 6 februari 2022         Sportcafé de Pol Zelhem               
Gewestelijke finale  11 t/m 13 maart 2022  District Twente              
Nationale finale 8 t/m 10 april 2022   BV '75 te Leusden              

 

sluiting inschrijving      16 januari 2021                
voorronden 29 en 30 januari 2022                
districtsfinale 19 en 20 februari 2022     Slootermeer & Scholtenhof te Etten               
Gewestelijke finale 18 t/m 20 maart 2022   District Stedendriehoek              
Nationale finale 22 t/m 24 april 2022  Maastricht              

  

sluiting inschrijving          23 januari 2022                
voorronden  5 en 6 februari 2022                
districtsfinale 5 en 6 maart 2022   De Olde Molle te Varsseveld              
Gewestelijke finale 25 t/m 26 maart 2022   De Onderbouw te Doesburg              
Nationale finale 29 april t/m 1 mei 2022  De Liefhebber te Warmenhuizen              

  

sluiting inschrijving   6 februari 2022                
Gewestelijke voorronden   5 en 6 maart 2022  De Buitenmolen te Zevenaar            
Geen districtsfinale                   
Gewestelijke finale    8 t/m 10 april 2022  Buurt- en clubhuis 't Kevelder te Zieuwent            
Nationale finale    13 t/m 15 mei 2022  De Buitenmolen te Zevenaar