Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen
Home › Roosters 2019 - 2020 › Roosters 2019 - 2020

Roosters 2019 - 2020 - Roosters 2019 - 2020

29 juni 2019

Moyenne van tot

Aantal caramboles 0

In het aanstaande seizoen gaat het nieuwe systeem met intervallen in.

In de bijlage ziet u de klassenindelingen en de hierbij gehanteerde te maken caramboles
Je zie dat er vier klassen zijn in het libre  nl. 1e, 2e, 3e en 4e klasse in districtswedstrijden met hierbij eventuele voorronden
Driebanden en Bandstotenhebben maar drie klassen 3e, 2e, en 1e klasse

De Hoofdklasses gaan vanaf nu  direct een Gewestelijk kampioenschap spelen samen met de districten Berkel en Slinge, Stedendriehoek en Twente met hierbij kans op voorwedstrijden. 

Voorlopig is het aanmelden voor de deelname nog (tijdelijk !!) op de oude manier.
Hier komt t.z.t. verandering in want de ontwikkeling van het programma me de (nu nog) naam Biljartprof is op dit moment in de testfase en zal voor aanvang van het seizoen gereed zijn. Door de verenigingen die het organiseren wordt door iedereen tot nu nog PKSpecial gebruikt en dan per mail doorgestuurd. In het nieuwe programma zit alles in van opgave door de clubsecretaris tot en met de verwerking op NK niveau. Uitnodigingen en facturaties  hoeven niet meer opgemaakt en verstuurd worden door de wedstrijdleiding, dit gaat automatisch en is van inschrijving tot landelijke finale zichtbaar voor iedereen die hierin geinteresseerd zijn. 

Zodra het nieuwe Pk systeem van start gaat wordt aan elke secretaris en alle teamleiders competitie dit gemeld.

in de bijlage de kalender voor de avondcompetitie PK in PDF


 

driebanden 3e klasse       0.000-0.300 15                
  0.300-0.320 16              
  0.320-0.340 17              
  0.340-0.360   18              

 

sluiting inschrijving        8 september 2019            
voorronden 14 en 15 september 2019           
districtsfinale 20 t/m 22 september 2019     De Veemarkt Doetinchem      
Gewestelijke finale 11 t/m 13 oktober 2019 BC de Beestenmarkt, Rozengaarderweg 2a 7416 BN Deventer      
Nationale finale  8 t/m 10 november 2019 BV de Ram -Kalsdonksestraat 135 - Roosendaal -      
           

 

driebanden 2e klasse        0.360-0.400    19              
  0.400-0.440 21              
  0.440-0.480 23              
  0.480-0.520 25              

 

 

sluiting inschrijving          15 september 2019                    
voorronden 5 en 6 oktober 2019                
Districtsfinale 18 t/m 20 oktober 2019  De Tapperij Keijenborg              
Gewestelijke finale 8 t/m 10 november 2019      Café Biljart Tijink, Beltrumseweg 7 Eibergen    nnb    nnb          
Nationale finale  6 t/m 8 december 2019    Kulturhus de Klaampe - Beeklaan 1 - Westerhaar                  




driebanden 1e klasse          
0,520-0,760 0,520 - 0,560      27       
  0,560 - 0,600    29      
  0,600 - 0,640    31      
  0,640 - 0,680 33      
  0,680 - 0,720 35      
  0,720 - 0,760 37      

 

sluiting inschrijving    06-10-19                
voorronden 26 en 27 oktober 2019                
Districtsfinale 15 t/m 17 nov. 2019 H.C.R. Leemreis Spalstraat 40 Hengelo Gld 0575-461274              
Gewestelijke finale 06 tm 08 dec. 2019        Geerdink Pastoor van Laakstraat 43 7586 CB Overdinkel              
Nationale finale           3 t/m 5 januari 2020  BV de Pomerans - Prins Bernhardstraat 1 - Heukelum               
                   
                   

driebanden hoofdklas               
0,760-1,100 0,760 - 0,800 39      
  0,800 - 0,900 42      
  0,900 - 1,000 47      
  1,000 - 1,100 52      

sluiting inschrijving   04 oktober 2019              
voorronden   08-10 nov. 2019                
Geen districtsfinale                  
Gewestelijke finale   03 tm 05 jan. 2020   De Buitenmolen, Molenstraat 78 6901 CG Zevenaar            
Nationale finale                  7 t/m 9 februari 2020      DV Lang Rond - De Viaanse Molen - Havinghastraat 13 - Alkmaar            


Libre 4e klasse                
0,000-1,400 0,000 - 0,350     

20

   
  0,350 - 0,400 21    
  0,400 - 0,500 23    
  0,500 - 0,600 25    
  0,600 - 0,700 27    
  0,700 - 0,800 29    
  0,800 - 0,900 31    
  0,900 - 1,000 33    
  1,000 - 1,100 35    
  1,100 - 1,200 37    
  1,200 - 1,300 39    
  1,300 - 1,400 41    

 


sluiting inschrijving    
15-09-19                
voorronden 28-29 september 2019                      
districtsfinale 11 t/m 13 oktober Slootermeer-Scholtenhof  Etten              
Gewestelijke finale   01 tm 03 nov. 2019 BC de Dam, Walstraat 111 7411 GL Deventer              
Nationale finale  22 t/m 24 november  BC Om De Noord - Krommenieerpad 7 a - Wormerveer               
                   
                   

Libre 3e klasse            
1,400-2,400 1,400 - 1,500      43        
  1,500 - 1,600 45        
  1,600 - 1,700 47        
  1,700 - 1,800 49        
  1,800 - 1,900 51        
  1,900 - 2,000 53        
  2,000 - 2,200 55        
  2,200 - 2,400             60        

 

sluiting inschrijving   29-09-19                
voorronden 12 en 13 okt. 2019                
districtsfinale 1 t/m 3 nov. 2019       de olde Molle Varsseveld              
Gewestelijke finale 22 tm 24 nov. 2019       Geerdink Pastoor van Laakstraat 43 7586 CB Overdinkel              
Nationale finale  24 t/m 26 jauari 2020  Biljartcentrum Maassingel - Maassingel 474 - 's-Hertogenbosch              
                   
                   

Libre 2e klasse                  
2,400-4,000 2,400 - 2,600      65        
  2,600 - 2,800 70        
  2,800 - 3,000 75        
  3,000 - 3,500 80        
  3,500 - 4,000 90        
             

 

  sluiting inschrijving      27-10-19            
  voorronden   9 en 8 nov. 2019                
  districtsfinale   29-11 t/m 1-12-19 Gasterij de Harmonie Didam            
  Gewestelijke finale   24 tm 26 jan. 2020         Hotel Café Biljartcentrum Pot, Schoolstraat 7 Groenlo           
  Nationale finale    14 t/m 16 februari 2020     Cafe Heijdemann - Smalmaatstraat 55 - Losser          
                   





Libre 1e klasse
           
4,000-7,000 4,000 - 4,500   

100

       
  4,500 - 5,000 110        
  5,000 - 5,500 120        
  5,500 - 6,000 130        
  6,000 - 6,500 140        
  6,500 - 7,000        150        

sluiting inschrijving    10-11-19                
voorronden 21 en 22 dec. 2019                   
districtsfinale 24 t/m 26 jan. 2020   Slootermeer-Scholtenhof - Etten            
Gewestelijke finale 14 tm 16 feb. 2020   HCR Leemreis, Spalstraat 40 7255 AD Hengelo (Gld)              
Nationale finale  13 t/m 15 maart 2020       Cafe-Zaal Centraal - Kerkstraat 59 - Nederweert            


  Libre HOOFD klasse                
  7,000 11,000   vast aantal car. 160          
                 
                 
                 
                 

 

sluiting inschrijving 14 december 2019                
voorronden Gewest 17-19 jan. 2020            
geen districtsfinale              
Gewestelijke finale 28 tm 01 mrt. 2020   Biljartcentrum Overkamp, Vredenseweg 12 Eibergen                
Nationale finale 3 t/m 5 april Biljart- en bridgecentrum de Hoog - Nieuwe Gouwe O.Z 11 b - Gouda           
               
Libre Dames             
0,000-5,000  0,000 - 0,350    20        
  0,350 - 0,400 21        
  0,400 - 0,500 23        
  0,500 - 0,600 25        
  0,600 - 0,700 27        
  0,700 - 0,800 29        
  0,800 - 0,900 31        
  0,900 - 1,000 33        
  1,000 - 1,100 35        
  1,100 - 1,200 37        
  1,200 - 1,300 39        
  1,300 - 1,400 41        
  1,400 - 1,500 43        
  1,500 - 1,600  45        
  1,600 - 1,700 47        
  1,700 - 1,800 49        
  1,800 - 1,900 51        
  1,900 - 2,000 53        
  2,000 - 2,200 55        
  2,200 - 2,400 60        
  2,400 - 2,600 65        
  2,600 - 2,800 70        
  2,800 - 3,000  75        
  3,000 - 3,500 80        
  3,500 - 4,000 90        
  4,000 - 4,500 100        
  4,500 - 5,000 110        

 

sluiting inschrijving     05-01-20                
voorronden  11 en 12 januari                
districtsfinale 31- 1 t/m 2-2-2020  De pol Zelhem              
Gewestelijke finale 28 tm 01 mrt. 2020         Café Ossenvoort Poolmansweg 71 7545 LM Enschede              
Nationale finale  3 t/m 5 april 2020 BV Ivoor in Groenlo              


 

Bandstoten derde klasse                      
0,000-1,000 0,000 - 0,500     15              
  0,500 - 0,600 18              
  0,600 - 0,700 21              
  0,700 - 0,800 24              
  0,800 - 0,900 27              
  0,900 - 1,000 30              
                   

 

sluiting inschrijving        15-12-19                
voorronden 4 en 5 januari 2020                  
districtsfinale 17 t/m 19 januari De Pol Zelhem              
Gewestelijke finale 07 tm 09 feb. 2020       Camping Slootermeer, Varsselderseweg 9 7075 DR Etten              
Nationale finale  6 t/m 8 maart 2020  Biljartvereniging B.V. '75 - Bavoortseweg 17 b - Leusden              
                   

 

Bandstoten tweede klasse              
1,000-1,500 1,000 - 1,100 33          
  1,100 - 1,200 36          
  1,200 - 1,300 39          
  1,300 - 1,400 42          
  1,400 - 1,500       45          
               

 

sluiting inschrijving      05-01-20                
voorronden 18 en 19 januari 2020                      
districtsfinale 7 t/m 9 februari 2020 De Markt Doesburg Onderbouw              
Gewestelijke finale 06 tm 08 mrt. 2020 Sportcafe de Peppel, Europastraat 2 Dinxperlo              
Nationale finale  17 t/m 19 april 2020  BCCD - Van Vredenburchweg 164 a - Rijswijk              

 


Bandstoten eerste klasse     
           
1,500-2,500 1,500 - 1,700         48        
  1,700 - 1,900 51        
  1,900 - 2,100 54        
  2,100 - 2,300 57        
  2,300 - 2,500 60        

 

sluiting inschrijving          19-01-20   .                
voorronden 15 en 16 februari 2020                
districtsfinale 28 -2 tm  1 -3 2020  De Harmonie in Didam              
Gewestelijke finale 27 tm 29 mrt. 2020 BCA Adastraat 39a 7607 HA Almelo              
Nationale finale  1 tm 3 mei 2020  De Greune Mert - Diepstraat 31 - Eijsden                
                   

 

Bandstoten Hoofdklasse                      
2,500 - 4,000 2,500 - 2,700

65

         
  2,700 - 3,000 70          
  3,000 - 3,500 80          
  3,500 - 4,000           90          
               

 

sluiting inschrijving   7 februari 2020                    
geen districtsfinale                  
voorronde Gewest              06-08 mrt. 2020              
Gewestelijke finale   01 tm 03 mei. 2020           De Pelikaan, Troelstralaan 41 7204 LC Zutphen          
Nationale finale    5 t/m 7 juni 2020    Café de Buitenmolen - Molenstraat 78 - Zevenaar