Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen

Nacompetitie Dag

 

Beslissingswedstrijden om het Dagcompetitie-Teamkampioenschap sz. 2016-2017

alsmede de afvaardiging van een team naar de Gewestelijke Finale.

 

 

Zoals gebruikelijk worden bij de dagcompetitie, indien sprake is van 5 poules of meer, de poulewinnaars ingedeeld in twee groepen.

De winnaars van poule A en B (groep 1) spelen twee wedstrijden tegen elkaar (uit en thuis)

De winnaars van poule C, D en E (groep 2)  spelen een keer tegen elkaar. (eenmaal thuis en een keer uit)

Daarna op donderdag 13 april komen de winnaars van beide groepen tegen elkaar uit om het Teamkampioenschap van ons district en voor afvaardiging naar de Gewestelijke Finale.

(lokaliteit nader te bepalen)

 

Onderstaand de data en de lokaliteiten van de beslissingswedstrijden alsmede de teamopstellingen en de te maken caramboles.

 

Groep 1:         Woensdag 5 april       Gildehuis 2 – De Keu 1

                        Dinsdag 11 april         De Keu 1 – Gildehuis 2

Groep 2:         Woensdag 5 april       VOP 2 – Veemarkt 5

                        Donderdag 6 april      Veemarkt 5  - Thuvine 3   

                        Woensdag 12 april     Thuvine 3 – VOP 2

 

Aanvang van de wedstrijden is om 13.00 uur. U dient 12.45 uur aanwezig te zijn.

 

 

Samenstelling teams

 

A.  De Keu 1                            Hengelo                      B. Gildehuis 2                         Lobith

 

1.  161026  W. Zwaga              6.24        150             1.  237546  H. Krauts                3.23         85  

2.  236923  R. Winkelman        5.11        130            2.  225305  A. Jansen                2.95         80

3.  151304  Jan Notten    *       4.51        120            3.  181050  A. Jolink                  2.63         75

4.  109643  J. Rondeel                          1.63         53              4.  109082  A Jacobs   *            1.94         62

5.  219702  Joop Notten           1.40         47              5.  160097  G. Nijenhuis           1.72         56

R.  111417  H. Evers                 4.08 K     100            R.  161367  H. Nissen               3.59        100                                                                                    

                                                          

C.  Thuvine 3                          Duiven                        D.  Veemarkt 5                      Doetinchem              

1.  246442  C. Worst                 1.64         53              1.  223370  H. Scheerder *     1.85          59

2.  217876  H. Berends             1.59         50              2.  210743  W. Leusink             1.55         50

3.  217877  A. Bulters              1.45         47              3.  208008  H. van Dijk             1.12         38

4.  217881  B. Welling  *          1.37         44              4.  220284  W. ten Have          1.02         35

R.  229818  P. Arends              1.74         56              R.  111180  F. Klomp                 1.81         59

R.  217878  W. van Diek           1.47         47              R.  246294  M. Siccama            0.75         29

E.  V.O.P. 2     

 

1.  250188  S. Timmerman       1.15         38

2.  179554  B. Bellert  *           1.10         38

3.  246443  H. Berendsen         1.01         35

4.  250241  M. d West              0.95         33  

5.  230277  J. Houweling          0.82         31

R.  172608  A. Tieben               1.38         44   

R.  220280  G. Massen             1.53         50

 

Voor de vaststelling van de uitslag wordt gebruik gemaakt van het wedstrijdpuntensysteem.

 

N.B.

De teamleiders dienen de opstelling van de teams voor aanvang van de wedstrijd bekend te maken.

Het spelen van een dubbelpartij is niet toegestaan.

Het thuisspelende team zorgt voor de arbitrage en het uitspelende team voor het schrijven.

 

 

De Gewestelijke Teamfinale wordt gehouden op woensdag 15 mei a.s. bij Orderbos, Apeldoorn.

 

 

 

Mede namens het bestuur wens ik de deelnemers veel succes en sportieve wedstrijden toe.

 

 

W.J.B.H. van Uhm,

Wedstrijdleider Dagcompetitie.

 

Bijlagen bij Nacompetitie Dag