driebanden B1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 |
Veemarkt 06 Martin 04 Buitenmolen 03 De Tol 02 Martin 05 Concordia '54 06 Buitenmolen 04 Veemarkt 05 Martin 06 V.O.P. 01 Martin 07 De Knijp 01 De Keu 01 Tante Dies 02 |
vr ma di wo wo wo di di wo do do do wo ma |
driebanden B2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 |
Veemarkt 08 Buitenmolen 05 Graafschap 01 Pand 8 01 Waldeslust 02 De Tol 03 Markt Doesburg 02 Veemarkt 09 Slootermeer - Scholtenhof 07 Buitenmolen 07 De Keu 02 Pol Zelhem 06 Concordia '54 08 |
do do do wo vr di ma di wo ma di di ma |
|
1 2 3 4 5 6 7 8 9 |
Veemarkt 07 Buitenmolen 06 Waldeslust 01 Masse/de Waggel BV 01 Tapperij 10 Markt Doesburg 01 V.O.P. 02 Concordia '54 07 Pol Zelhem 05 |
wo ma do do do ma vr wo di |
Libre C1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 |
Markt Doesburg 03 Buitenmolen 01 Slootermeer - Scholtenhof 01 Oude Rijn 01 A.B.C. 02 Markt Doesburg 04 Martin 03 Buitenmolen 02 Slootermeer - Scholtenhof 02 Martin 01 Martin 02 A.B.C. 01 D.S.S. 01 D.S.S. 02 Veemarkt 01 Beumerskamp 01 |
do ma do ma ma do ma do do wo ma ma ma ma wo di |
|
Libre C2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 |
Wapen Van Ulft 01 Nieuwe Rosegaar 01 Ter Voert 01 De Tol 01 W.S.S. 01 Nieuwe Rosegaar 02 Slootermeer - Scholtenhof 03 Tapperij 02 W.S.S. 02 De Ploeg 01 U-niek 01 Uutkiek 01 Nijman 01 Ons Genoegen Heurne 01 Harmonie 01 Köster 01 |
ma do do di vr wo do di di do wo wo wo do di di |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 |
Ons Genoegen Heurne 02 U-niek 02 Tapperij 01 Harmonie 02 Veemarkt 02 Concordia '54 01 Tapperij 03 W.S.S. 03 Tante Dies 01 Te Pas 01 Ons Genoegen Zelhem 01 A.B.C. 03 Köster 02 Slootermeer - Scholtenhof 04 Wapen Van Ulft 02 Pol Zelhem 01 |
vr ma do di do do ma di do di vr do do wo di di |
Libre C3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 |
Tapperij 04 De Keu 03 Oude Rijn 02 Nieuwe Rosegaar 03 Ons Genoegen Heurne 03 Veemarkt 03 Tapperij 07 D.L.S. 01 Veldhoek 01 De Ploeg 03 Markt Doesburg 05 Nijman 02 Te Pas 03 |
ma vr do di wo do di di wo vr di do di |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 |
Tapperij 06 Tapperij 05 De Ploeg 02 Ons Genoegen Heurne 04 D'n Draejer 01 Ons Genoegen Heurne 05 Uutkiek 02 A.B.C. 04 D.L.S. 02 Te Pas 02 Concordia '54 02 Markt Doesburg 06 Taveerne 01 |
do di do do do do ma ma do do di di wo |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 |
Concordia '54 03 Ter Voert 02 Markt Doesburg 07 D.L.S. 03 Kievit 01 Köster 03 Slootermeer - Scholtenhof 05 Nijman 03 Tapperij 08 Tiemessen 01 A.B.C. 05 D'n Draejer 05 D'n Draejer 02 |
do wo di wo do vr vr do do vr do wo di |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 |
D.L.S. 04 Concordia '54 04 Tapperij 09 Martin 08 Wapen Van Ulft 03 A.B.C. 06 W.S.S. 04 Veldhoek 02 De Ploeg 04 Te Pas 04 D'n Draejer 03 Pol Zelhem 02 Nijman 05 D'n Draejer 04 |
di wo vr do vr do do wo vr wo do wo do di |
Libre C4
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 |
W.S.S. 05 Nieuwe Rosegaar 04 Veldhoek 03 Nijman 06 Ons Genoegen Zelhem 02 Nijman 04 Markt Doesburg 08 Ons Genoegen Heurne 06 Pol Zelhem 03 Ons Genoegen Zelhem 03 Te Pas 05 Graafschap 02 D.L.S. 05 |
do do do wo wo do do vr wo wo wo vr do |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
Ons Genoegen Heurne 07 Nieuwe Rosegaar 05 Nijman 08 Veldhoek 04 Nijman 07 Veemarkt 04 Concordia '54 05 Slootermeer - Scholtenhof 06 D'n Draejer 06 Pol Zelhem 04 |
di wo wo do wo ma wo wo wo wo |
TEAMS 2017 - 2018
team: A.B.C. 01 klasse C1 teamleider Julius Derksen telefoon 06-48427134
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1138789 Jan Hendriks gem. 6,412 te maken 140 N/O neen
1173718 Frank Gries gem. 3,92 te maken 90 N/O neen
1138655 Hugo Cornelissen gem. 3,368 te maken 80 N/O neen
1109736 Sjaak Sessink gem. 10,239 te maken 200 N/O neen
1177710 Julius Derksen gem. 4,339 te maken 100 N/O neen
1222039 Laurens Maatman gem. 3,19 te maken 80 N/O neen
1221957 Hugo Klein Holte gem. 2,855 te maken 80 N/O neen
1201168 André Vredegoor gem. 2,838 te maken 80 N/O neen
…………………………………………………………
team: A.B.C. 02 klasse C1 teamleider Julius Derksen telefoon 06-48427134
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1109736 Sjaak Sessink gem. 10,239 te maken 200 N/O neen
1177710 Julius Derksen gem. 4,339 te maken 100 N/O neen
1222039 Laurens Maatman gem. 3,19 te maken 80 N/O neen
1221957 Hugo Klein Holte gem. 2,855 te maken 80 N/O neen
1201168 André Vredegoor gem. 2,838 te maken 80 N/O neen
1138789 Jan Hendriks gem. 6,412 te maken 140 N/O neen
1173718 Frank Gries gem. 3,92 te maken 90 N/O neen
1138655 Hugo Cornelissen gem. 3,368 te maken 80 N/O neen
…………………………………………………………
team: A.B.C. 03 klasse C2 teamleider Jan Pothof telefoon 0315-329472
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1145478 Wouter Barink gem. 1,887 te maken 55 N/O neen
1125197 Jan Pothof gem. 1,742 te maken 55 N/O neen
1221956 Theo Greven gem. 1,655 te maken 55 N/O neen
1177710 Julius Derksen gem. 4,339 te maken 100 N/O neen
1222039 Laurens Maatman gem. 3,19 te maken 80 N/O neen
1221957 Hugo Klein Holte gem. 2,855 te maken 75 N/O neen
1201168 André Vredegoor gem. 2,838 te maken 75 N/O neen
…………………………………………………………
team: A.B.C. 04 klasse C3 teamleider Jurgen Centen telefoon 0315-329338
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1221956 Theo Greven gem. 1,655 te maken 47 N/O neen
1205614 Jurgen Centen gem. 1,559 te maken 45 N/O neen
1228297 Ronny Hulleman gem. 1,349 te maken 41 N/O neen
1221961 Fred Christ gem. 0,918 te maken 35 N/O neen
1180300 Marco Rabelink gem. 0,792 te maken 35 N/O neen
1136552 Cees Vikkerman gem. 1,456 te maken 43 N/O neen
1109742 Frans Wissink gem. 1,148 te maken 37 N/O neen
1133780 Wiljo Hubers gem. 1,027 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: A.B.C. 05 klasse C3 teamleider Cees Vikkerman telefoon 06-30572763
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1136552 Cees Vikkerman gem. 1,456 te maken 43 N/O neen
1263596 Dennis Koster gem. 1,02 te maken 35 N/O ja
1220004 Wim Giesen gem. 0,976 te maken 35 N/O neen
1155044 Desiree Bisselink gem. 0,77 te maken 35 N/O neen
1205614 Jurgen Centen gem. 1,559 te maken 45 N/O neen
1228297 Ronny Hulleman gem. 1,349 te maken 41 N/O neen
1142711 Jan Bouwman gem. 0,99 te maken 35 N/O neen
1221961 Fred Christ gem. 0,918 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: A.B.C. 06 klasse C3 teamleider Frans Wissink telefoon 06-48427134
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1180551 Willie Wentink gem. 1,18 te maken 37 N/O neen
1109742 Frans Wissink gem. 1,148 te maken 37 N/O neen
1133780 Wiljo Hubers gem. 1,027 te maken 35 N/O neen
1142711 Jan Bouwman gem. 0,99 te maken 35 N/O neen
1228297 Ronny Hulleman gem. 1,349 te maken 41 N/O neen
1263596 Dennis Koster gem. 1,02 te maken 35 N/O ja
1220004 Wim Giesen gem. 0,976 te maken 35 N/O neen
1155044 Desiree Bisselink gem. 0,77 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Beumerskamp 01 klasse C1 teamleider Martin Meurkes telefoon 0313-482405
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1161005 Martin Meurkes gem. 4,682 te maken 110 N/O neen
1179413 Tinus Hermans gem. 3,322 te maken 80 N/O neen
1246437 Cristian Ostermeier gem. 1,662 te maken 80 N/O neen
…………………………………………………………
team: Buitenmolen 01 klasse C1 teamleider Roland Duis telefoon 06-48788085
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1168951 Jan Berentsen gem. 10,58 te maken 200 N/O ja
1142694 Roland Duis gem. 7,99 te maken 160 N/O Ja
1206460 Gerrie Sessink gem. 2,637 te maken 80 N/O neen
1152236 Edwin Berends gem. 3,307 te maken 80 N/O neen
1154954 Hans Ratering gem. 7,954 te maken 160 N/O neen
1210300 Ronald Augustijn gem. 5,182 te maken 120 N/O neen
1211459 Wim Peters gem. 4,941 te maken 110 N/O neen
…………………………………………………………
team: Buitenmolen 02 klasse C1 teamleider Wim Peters telefoon 0316-525415
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1210300 Ronald Augustijn gem. 5,182 te maken 120 N/O neen
1211459 Wim Peters gem. 4,941 te maken 110 N/O neen
1210299 Roy Augustijn gem. 4,636 te maken 110 N/O neen
1180557 Gerard Buurman gem. 2,874 te maken 80 N/O neen
1142694 Roland Duis gem. 7,99 te maken 160 N/O ja
1224203 Fred Polman gem. 2,521 te maken 80 N/O neen
1206460 Gerrie Sessink gem. 2,637 te maken 80 N/O neen
…………………………………………………………
team: Buitenmolen 03 klasse B1 teamleider Roland Duis telefoon 06-48788085
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1142694 Roland Duis gem. 0,736 te maken 37 N/O neen
1210755 Ronnie Sessink gem. 0,544 te maken 27 N/O neen
1210756 Ron van Hummel gem. 0,521 te maken 27 N/O neen
1206460 Gerrie Sessink gem. 0,536 te maken 27 N/O neen
1246471 Peter Derksen gem. 0,475 te maken 23 N/O neen
1220377 Leo Meijer gem. 0,445 te maken 23 N/O neen
…………………………………………………………
team: Buitenmolen 04 klasse B1 teamleider Frank Hulshof telefoon 0316-264550
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1201260 Georgios Lampos gem. 0,754 te maken 37 N/O neen
1139199 Frank Hulshof gem. 0,561 te maken 29 N/O neen
1214784 Jetty van Hummel gem. 0,396 te maken 23 N/O neen
1142694 Roland Duis gem. 0,736 te maken 37 N/O neen
1233379 Marthen Roemo-hoira gem. 0,446 te maken 23 N/O neen
1220377 Leo Meijer gem. 0,445 te maken 23 N/O neen
…………………………………………………………
team: Buitenmolen 05 klasse B2 teamleider Leo Meijer telefoon 0316-264165
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1220377 Leo Meijer gem. 0,445 te maken 23 N/O neen
1233379 Marthen Roemo-hoira gem. 0,446 te maken 23 N/O neen
1220376 Nico Janssen gem. 0,354 te maken 18 N/O neen
1168951 Jan Berentsen gem. 0,459 te maken 23 N/O ja
1246471 Peter Derksen gem. 0,475 te maken 23 N/O neen
1218063 Bertus Dijkstra gem. 0,31 te maken 16 N/O neen
…………………………………………………………
team: Buitenmolen 06 klasse B2 teamleider Jeffrey Jansen telefoon 06-14112338
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1169012 Bennie Jansen gem. 0,515 te maken 25 N/O neen
1246474 Wesley Jansen gem. 0,401 te maken 21 N/O neen
1246473 Jeffrey Jansen gem. 0,386 te maken 19 N/O neen
1157428 Jan Kampes gem. 0,307 te maken 16 N/O neen
1220377 Leo Meijer gem. 0,445 te maken 23 N/O neen
1220376 Nico Janssen gem. 0,354 te maken 18 N/O neen
1218063 Bertus Dijkstra gem. 0,31 te maken 16 N/O neen
…………………………………………………………
team: Buitenmolen 07 klasse B2 teamleider Karel Derksen telefoon 06-30884479
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1222224 Paul Vister gem. 0,386 te maken 19 N/O neen
1210758 Karel Derksen gem. 0,377 te maken 19 N/O neen
1112241 Hennie Willemsen gem. 0,338 te maken 17 N/O neen
1233379 Marthen Roemo-hoira gem. 0,446 te maken 23 N/O neen
1218063 Bertus Dijkstra gem. 0,31 te maken 16 N/O neen
1210756 Ron van Hummel gem. 0,521 te maken 27 N/O neen
…………………………………………………………
team: Concordia '54 01 klasse C2 teamleider Rudi Gerritsen telefoon 06-22456854
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1177741 Rudi Gerritsen gem. 2,034 te maken 55 N/O neen
1218087 Marcel Essing gem. 2,113 te maken 55 N/O neen
1206220 Richard Veerink gem. 1,872 te maken 55 N/O neen
1111125 Jan Roelofsen gem. 1,82 te maken 55 N/O neen
1111119 Gert van der Lende gem. 1,913 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Concordia '54 02 klasse C3 teamleider Arie te Slaa telefoon 0575-462438
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1149843 Antoon Meerbeek gem. 1,665 te maken 47 N/O neen
1106584 Eddo Kohler gem. 1,531 te maken 45 N/O neen
1111127 Arie te Slaa gem. 1,233 te maken 39 N/O neen
1111128 Dick Teunissen gem. 1,054 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Concordia '54 03 klasse C3 teamleider Geert Wasseveld telefoon 0575-551005
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1207288 Nick van Wijnen gem. 1,558 te maken 45 N/O neen
1142632 Geert Wasseveld gem. 1,38 te maken 41 N/O neen
1108021 Toon Stortelder gem. 1,227 te maken 39 N/O neen
1140583 Martin Koster gem. 1,158 te maken 37 N/O neen
1142678 Winand Bulten gem. 0,952 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Concordia '54 04 klasse C3 teamleider Eef Beek telefoon 0612650905
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1210742 René Franke gem. 1,461 te maken 43 N/O neen
1140583 Martin Koster gem. 1,158 te maken 37 N/O neen
1214205 Eef Beek gem. 1,037 te maken 35 N/O neen
1218087 Marcel Essing gem. 2,113 te maken 55 N/O neen
1247993 Dennis Buunk gem. 0,937 te maken 35 N/O neen
1149843 Antoon Meerbeek gem. 1,665 te maken 47 N/O neen
1108021 Toon Stortelder gem. 1,227 te maken 39 N/O neen
…………………………………………………………
team: Concordia '54 05 klasse C4 teamleider Diana Kuykhoven telefoon 0314-623791
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1106575 Diana Kuykhoven gem. 0,49 te maken 23 N/O ja
1105377 Bertie Berendsen gem. 0,664 te maken 27 N/O neen
1109634 Gertie Derksen gem. 0,587 te maken 25 N/O neen
1108408 Raymonda Maas gem. 0,436 te maken 23 N/O neen
1140582 Francis Koster gem. 0,312 te maken 20 N/O neen
1130620 Gerdjan Lenselink gem. 0,951 te maken 33 N/O neen
…………………………………………………………
team: Concordia '54 06 klasse B1 teamleider Fred Hofman telefoon 06-53817342
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1177776 Henk Meerbeek gem. 0,724 te maken 37 N/O neen
1123509 René Groot Bruinderink gem. 0,536 te maken 27 N/O neen
1110942 Aloys Groot Bruinderink gem. 0,481 te maken 25 N/O neen
1136245 Fred Hofman gem. 0,48 te maken 25 N/O neen
1141816 Wim Groot Bruinderink gem. 0,463 te maken 23 N/O neen
1111121 Jan Oortgiesen gem. 0,369 te maken 23 N/O neen
1146352 Gertie Teunissen gem. 0,499 te maken 25 N/O ja
…………………………………………………………
team: Concordia '54 07 klasse B2 teamleider Theo Groot Bruinderink telefoon 06-14985811
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1141816 Wim Groot Bruinderink gem. 0,463 te maken 23 N/O neen
1123510 Theo Groot Bruinderink gem. 0,312 te maken 16 N/O neen
1160934 Eddie Tangelder gem. 0,279 te maken 15 N/O neen
1206220 Richard Veerink gem. 0,357 te maken 18 N/O neen
1110942 Aloys Groot Bruinderink gem. 0,481 te maken 25 N/O neen
1142632 Geert Wasseveld gem. 0,225 te maken 15 N/O neen
…………………………………………………………
team: Concordia '54 08 klasse B2 teamleider Eddo Kohler telefoon 0575-463884
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1106584 Eddo Kohler gem. 0,329 te maken 17 N/O neen
1247832 Johan Derksen gem. 0,293 te maken 15 N/O neen
1247831 Bennie Thuss gem. 0,206 te maken 15 N/O neen
1218087 Marcel Essing gem. 0,366 te maken 19 N/O neen
1123509 René Groot Bruinderink gem. 0,536 te maken 27 N/O neen
1111119 Gert van der Lende gem. 0,383 te maken 19 N/O neen
1206220 Richard Veerink gem. 0,357 te maken 18 N/O neen
1142632 Geert Wasseveld gem. 0,225 te maken 15 N/O neen
…………………………………………………………
team: D.L.S. 01 klasse C3 teamleider Sjef Kemperman telefoon 06-57530646
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1128055 Hessel Sietsma gem. 2,084 te maken 55 N/O neen
1210744 Han Gesink gem. 1,743 te maken 49 N/O neen
1112032 Sjef Kemperman gem. 1,669 te maken 47 N/O neen
1112036 René Oldenkortte gem. 1,378 te maken 41 N/O neen
1212514 Henk Hengeveld gem. 1,025 te maken 35 N/O neen
1223239 Jan Hartogsveld gem. 1,529 te maken 45 N/O neen
1204300 Arnold Gerards gem. 1,509 te maken 45 N/O neen
1207378 Gerben te Lindert gem. 1,442 te maken 43 N/O neen
…………………………………………………………
team: D.L.S. 02 klasse C3 teamleider Gerben te Lindert telefoon 0315243248
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1223239 Jan Hartogsveld gem. 1,529 te maken 45 N/O neen
1215739 Wim Bruggink gem. 1,495 te maken 43 N/O neen
1207378 Gerben te Lindert gem. 1,442 te maken 43 N/O neen
1210744 Han Gesink gem. 1,743 te maken 49 N/O neen
1112032 Sjef Kemperman gem. 1,669 te maken 47 N/O neen
1112036 René Oldenkortte gem. 1,378 te maken 41 N/O neen
1123552 Gerrit Surenbroek gem. 1,264 te maken 39 N/O neen
1147287 Chris Kuiper gem. 1,204 te maken 39 N/O neen
…………………………………………………………
team: D.L.S. 03 klasse C3 teamleider Paul Huyink telefoon 0315-330168
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1204300 Arnold Gerards gem. 1,509 te maken 45 N/O neen
1123631 Frank Stevens gem. 1,491 te maken 43 N/O neen
1117024 Paul Huyink gem. 0,862 te maken 35 N/O neen
1237626 Toon Stroet gem. 0,84 te maken 35 N/O neen
1112032 Sjef Kemperman gem. 1,669 te maken 47 N/O neen
1215739 Wim Bruggink gem. 1,495 te maken 43 N/O neen
1151872 Henk Hengeveld gem. 0,701 te maken 35 N/O neen
1115643 Anton Oostendorp gem. 0,675 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: D.L.S. 04 klasse C3 teamleider Chris Kuiper telefoon 0315-617545
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1112036 René Oldenkortte gem. 1,378 te maken 41 N/O neen
1123552 Gerrit Surenbroek gem. 1,264 te maken 39 N/O neen
1147287 Chris Kuiper gem. 1,204 te maken 39 N/O neen
1210744 Han Gesink gem. 1,743 te maken 49 N/O neen
1223239 Jan Hartogsveld gem. 1,529 te maken 45 N/O neen
1215739 Wim Bruggink gem. 1,495 te maken 43 N/O neen
1212514 Henk Hengeveld gem. 1,025 te maken 35 N/O neen
1147974 Gerard Overbeek gem. 0,629 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: D.L.S. 05 klasse C4 teamleider Nicol Vinkenvleugel telefoon 0620378030
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1151872 Henk Hengeveld gem. 0,701 te maken 29 N/O neen
1115643 Anton Oostendorp gem. 0,675 te maken 27 N/O neen
1147974 Gerard Overbeek gem. 0,629 te maken 27 N/O neen
1145148 Nicol Vinkenvleugel gem. 0,583 te maken 25 N/O neen
1112032 Sjef Kemperman gem. 1,669 te maken 49 N/O neen
1204300 Arnold Gerards gem. 1,509 te maken 47 N/O neen
1207378 Gerben te Lindert gem. 1,442 te maken 45 N/O neen
1123552 Gerrit Surenbroek gem. 1,264 te maken 39 N/O neen
…………………………………………………………
team: D.S.S. 01 klasse C1 teamleider Hans Soethof telefoon 0313-631215
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1215422 Hans Soethof gem. 6,835 te maken 150 N/O neen
1244195 Peter Ribbers gem. 3,615 te maken 90 N/O neen
1141106 Crist ten Veen gem. 2,984 te maken 80 N/O neen
1204447 Coen Witjes gem. 3,914 te maken 90 N/O neen
1215426 Wim Kruk gem. 2,935 te maken 80 N/O neen
1215423 Bennie Winterink gem. 5,711 te maken 130 N/O neen
1234838 Willy Soethof gem. 3,72 te maken 90 N/O neen
1169441 Ton Seegers gem. 3,35 te maken 80 N/O neen
…………………………………………………………
team: D.S.S. 02 klasse C1 teamleider Bennie Winterink telefoon 0313-632129
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1215423 Bennie Winterink gem. 5,711 te maken 130 N/O neen
1234838 Willy Soethof gem. 3,72 te maken 90 N/O neen
1215425 Gerard Soethof gem. 2,751 te maken 80 N/O neen
1215424 Martin Kruk gem. 12,092 te maken 220 N/O neen
1215422 Hans Soethof gem. 6,835 te maken 150 N/O neen
1244195 Peter Ribbers gem. 3,615 te maken 90 N/O neen
1215426 Wim Kruk gem. 2,935 te maken 80 N/O neen
…………………………………………………………
team: De Knijp 01 klasse B1 teamleider Roy Huntink telefoon 06-13436453
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1139499 Roy Huntink gem. 0,647 te maken 33 N/O neen
1177715 Johan Drevers gem. 0,439 te maken 23 N/O neen
1225798 Bennie Visser gem. 0,363 te maken 23 N/O neen
1202646 Henk Regelink gem. 0,407 te maken 23 N/O ja
…………………………………………………………
team: D'n Draejer 01 klasse C3 teamleider Gerrit Jolink telefoon 0314-622803
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1150124 Gerrit Jolink gem. 1,17 te maken 37 N/O neen
1134329 Paul Willemsen gem. 2,077 te maken 55 N/O neen
1182500 Wim Sak gem. 1,438 te maken 43 N/O neen
1160926 Dick Wentink gem. 0,996 te maken 35 N/O neen
1246340 Jos Boerstal gem. 1,147 te maken 37 N/O neen
1203300 Valentijn van Rooden gem. 0,859 te maken 35 N/O neen
1155143 Han Hissink gem. 0,921 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: D'n Draejer 02 klasse C3 teamleider Peter Posthuma telefoon 0622214551
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1246340 Jos Boerstal gem. 1,147 te maken 37 N/O neen
1246343 Eduard van de Toorn gem. 0,951 te maken 35 N/O neen
1246339 Wim Derksen gem. 0,829 te maken 35 N/O neen
1246341 Peter Posthuma gem. 0,792 te maken 35 N/O neen
1246342 Gerard van Velzen gem. 1,146 te maken 37 N/O neen
1150124 Gerrit Jolink gem. 1,17 te maken 37 N/O neen
1182500 Wim Sak gem. 1,438 te maken 43 N/O neen
…………………………………………………………
team: D'n Draejer 03 klasse C3 teamleider Dick Wentink telefoon 0612509504
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1160926 Dick Wentink gem. 0,996 te maken 35 N/O neen
1130140 Willie Waenink gem. 1,053 te maken 35 N/O neen
1171676 Hans Jansen gem. 0,82 te maken 35 N/O neen
1263809 Hubert Ankersmit gem. 1 te maken 35 N/O ja
1203300 Valentijn van Rooden gem. 0,859 te maken 35 N/O neen
1184248 Bennie Branderhorst gem. 0,862 te maken 35 N/O neen
1246343 Eduard van de Toorn gem. 0,951 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: D'n Draejer 04 klasse C3 teamleider Adrie Groot Jebbink telefoon 0314-641414
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1203300 Valentijn van Rooden gem. 0,859 te maken 35 N/O neen
1184248 Bennie Branderhorst gem. 0,862 te maken 35 N/O neen
1211112 Adrie Groot Jebbink gem. 0,805 te maken 35 N/O neen
1150124 Gerrit Jolink gem. 1,17 te maken 37 N/O neen
1151373 Willem Groot Jebbink gem. 0,627 te maken 35 N/O neen
1171676 Hans Jansen gem. 0,82 te maken 35 N/O neen
1211999 Willy Schreurs gem. 0,545 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: D'n Draejer 05 klasse C3 teamleider Arie van Winden telefoon 06-40124699
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1211350 Arie van Winden gem. 1 te maken 35 N/O ja
1263817 Herro Hofstede gem. 1,05 te maken 35 N/O ja
1155143 Han Hissink gem. 0,921 te maken 35 N/O neen
1171676 Hans Jansen gem. 0,82 te maken 35 N/O neen
1150124 Gerrit Jolink gem. 1,17 te maken 37 N/O neen
…………………………………………………………
team: D'n Draejer 06 klasse C4 teamleider Piet Schreurs telefoon 0314-641130
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1203301 Piet Schreurs gem. 0,577 te maken 25 N/O neen
1211999 Willy Schreurs gem. 0,545 te maken 25 N/O neen
1263889 Jeannette v.d. Toorn gem. 0,34 te maken 20 N/O ja
1246342 Gerard van Velzen gem. 1,146 te maken 37 N/O neen
1160926 Dick Wentink gem. 0,996 te maken 33 N/O neen
1203300 Valentijn van Rooden gem. 0,859 te maken 31 N/O neen
1246343 Eduard van de Toorn gem. 0,951 te maken 33 N/O neen
…………………………………………………………
team: Graafschap 01 klasse B2 teamleider Hans Veenhuis telefoon 0646340077
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1134356 Hans Veenhuis gem. 0,494 te maken 25 N/O neen
1154226 Marcel Heuskes gem. 0,426 te maken 21 N/O neen
1234531 Ben ter Horst gem. 0,294 te maken 15 N/O neen
1120810 Rob Arendsen gem. 0,373 te maken 19 N/O neen
1220456 Gerjan Kramp gem. 0,215 te maken 15 N/O neen
1183056 Joop Scheers gem. 0,251 te maken 15 N/O neen
1154947 Addie Tap gem. 0,149 te maken 15 N/O neen
1213741 Willie Tutschek gem. 0,207 te maken 15 N/O neen
…………………………………………………………
team: Graafschap 02 klasse C4 teamleider Willie Tutschek telefoon 0314-340245
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1213741 Willie Tutschek gem. 0,857 te maken 31 N/O neen
1154947 Addie Tap gem. 0,75 te maken 29 N/O neen
1218736 Mary Pasmans gem. 0,611 te maken 27 N/O ja
1209138 Kees van Baardwijk gem. 0,647 te maken 27 N/O neen
1134356 Hans Veenhuis gem. niet speelgerechtigd in deze klasse te maken N/O
1154226 Marcel Heuskes gem. 1,312 te maken 41 N/O ja
1183056 Joop Scheers gem. 1,186 te maken 37 N/O ja
1234531 Ben ter Horst gem. 1 te maken 35 N/O ja
…………………………………………………………
team: Harmonie 01 klasse C2 teamleider Gerrie Clappers telefoon 0316-223536
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1105285 Geert Brandts gem. 3,469 te maken 80 N/O neen
1167191 Gerrie Clappers gem. 2,155 te maken 55 N/O neen
1127807 Jos Hell gem. 1,92 te maken 55 N/O neen
1261408 Rob Scheerder gem. 1,8 te maken 55 N/O ja
1246338 Ton Nova gem. 3,161 te maken 80 N/O neen
1216961 Willy Gieling gem. 2,354 te maken 60 N/O neen
1112196 Jos Engels gem. 1,671 te maken 55 N/O neen
1122523 Joop Kleinpenning gem. 1,608 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Harmonie 02 klasse C2 teamleider Willy Gieling telefoon 0316-223281
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1246338 Ton Nova gem. 3,161 te maken 80 N/O neen
1216961 Willy Gieling gem. 2,354 te maken 60 N/O neen
1112196 Jos Engels gem. 1,671 te maken 55 N/O neen
1261407 Wim van Haaren gem. 1,5 te maken 55 N/O ja
1261408 Rob Scheerder gem. 1,8 te maken 55 N/O ja
1167191 Gerrie Clappers gem. 2,155 te maken 55 N/O neen
1127807 Jos Hell gem. 1,92 te maken 55 N/O neen
1122523 Joop Kleinpenning gem. 1,608 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: De Keu 01 klasse B1 teamleider Wim Berenpas telefoon 0575-464154
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1151305 Wim Berenpas gem. 0,52 te maken 27 N/O neen
1211349 Ap Meerbeek gem. 0,477 te maken 23 N/O neen
1112058 Ap Ketz gem. 0,434 te maken 23 N/O neen
1112709 Rob Hargeerds gem. 0,505 te maken 25 N/O neen
1111119 Gert van der Lende gem. 0,383 te maken 23 N/O neen
…………………………………………………………
team: De Keu 02 klasse B2 teamleider Marco Kleinreesink telefoon 0575-461881
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1141232 Marco Kleinreesink gem. 0,404 te maken 21 N/O neen
1111119 Gert van der Lende gem. 0,383 te maken 19 N/O neen
1140583 Martin Koster gem. 0,248 te maken 15 N/O neen
1214205 Eef Beek gem. 0,233 te maken 15 N/O neen
1218087 Marcel Essing gem. 0,366 te maken 19 N/O neen
1151305 Wim Berenpas gem. 0,52 te maken 27 N/O neen
1236590 Arne Notten gem. 0,28 te maken 15 N/O ja
1226970 Twan van Duijnhoven gem. 0,25 te maken 15 N/O ja
…………………………………………………………
team: De Keu 03 klasse C3 teamleider Frans Notten telefoon 0575-463406
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1151298 Frans Notten gem. 3,275 te maken 90 N/O neen
1150975 Niels van de Kolk gem. 2,09 te maken 55 N/O ja
1219702 Joop Notten gem. 1,423 te maken 43 N/O neen
1226970 Twan van Duijnhoven gem. 1,468 te maken 43 N/O neen
1236590 Arne Notten gem. 1,771 te maken 49 N/O neen
1237455 Bas Notten gem. 1,227 te maken 39 N/O neen
…………………………………………………………
team: Kievit 01 klasse C3 teamleider 8 telefoon 0315-377313
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1203430 Wilfried Hunting gem. 1,425 te maken 43 N/O neen
1164277 Harriët Schrijvers gem. 1,224 te maken 39 N/O neen
1177734 Bernie Verholt gem. 1,121 te maken 37 N/O neen
1177735 Robert Verholt gem. 0,767 te maken 35 N/O neen
1177736 Hans Overbeek gem. 0,882 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Köster 01 klasse C2 teamleider Jochem Berendsen telefoon 06-28676703
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1154315 Jochem Berendsen gem. 2,835 te maken 75 N/O neen
1113491 Jan Mullink gem. 2,132 te maken 55 N/O neen
1172694 Maarten Leijzer gem. 2,129 te maken 55 N/O neen
1147957 René Leijzer gem. 3,737 te maken 90 N/O neen
1134327 Jos Sloot gem. 2,967 te maken 75 N/O neen
1111245 Theo Köster gem. 1,882 te maken 55 N/O ja
1151361 Frank Jansen gem. 1,88 te maken 55 N/O neen
1167188 Ruud Tuijten gem. 1,829 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Köster 02 klasse C2 teamleider Frank Jansen telefoon 06-20360874
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1151361 Frank Jansen gem. 1,88 te maken 55 N/O neen
1167188 Ruud Tuijten gem. 1,829 te maken 55 N/O neen
1176867 Hans Jansen gem. 1,541 te maken 55 N/O neen
1147957 René Leijzer gem. 3,737 te maken 90 N/O neen
1134327 Jos Sloot gem. 2,967 te maken 75 N/O neen
1111245 Theo Köster gem. 2,7 te maken 70 N/O ja
1172694 Maarten Leijzer gem. 2,129 te maken 55 N/O neen
1177750 Tonnie Bisselink gem. 1,417 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Köster 03 klasse C3 teamleider Jannie Bisselink-janssen telefoon 0315-324458
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1155049 Irona Bird-bluemink gem. 1,558 te maken 45 N/O neen
1177750 Tonnie Bisselink gem. 1,417 te maken 43 N/O neen
1157863 Henk Rutten gem. 0,765 te maken 35 N/O neen
1172681 Jannie Bisselink-janssen gem. 0,748 te maken 35 N/O neen
1154315 Jochem Berendsen gem. 2,835 te maken 80 N/O neen
1151361 Frank Jansen gem. 1,88 te maken 51 N/O neen
1167188 Ruud Tuijten gem. 1,829 te maken 51 N/O neen
1176867 Hans Jansen gem. 1,541 te maken 45 N/O neen
…………………………………………………………
team: Markt Doesburg 01 klasse B2 teamleider 8 telefoon 0313-474973
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1115203 Pierre Haring gem. 0,46 te maken 23 N/O neen
1202000 Marco Rabeling gem. 0,424 te maken 21 N/O neen
1134499 Wim Gijsberts gem. 0,274 te maken 15 N/O neen
1159055 Harry van Heumen gem. 0,465 te maken 23 N/O neen
1122069 Maarten Broers gem. 0,45 te maken 23 N/O ja
1135072 Ton Hoogkamp gem. 0,388 te maken 19 N/O neen
1201994 Chris Evers gem. 0,341 te maken 18 N/O neen
1201998 Jan Visser gem. 0,261 te maken 15 N/O neen
…………………………………………………………
team: Markt Doesburg 02 klasse B2 teamleider Ton Hoogkamp telefoon 0313-474973
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1147639 Marco Steintjes gem. 0,425 te maken 23 N/O ja
1135072 Ton Hoogkamp gem. 0,388 te maken 19 N/O neen
1201994 Chris Evers gem. 0,341 te maken 18 N/O neen
1115203 Pierre Haring gem. 0,46 te maken 23 N/O neen
1122069 Maarten Broers gem. 0,44 te maken 23 N/O ja
1202000 Marco Rabeling gem. 0,424 te maken 21 N/O neen
1214852 Ton Stieding gem. 0,337 te maken 17 N/O neen
1201998 Jan Visser gem. 0,261 te maken 15 N/O neen
…………………………………………………………
team: Markt Doesburg 03 klasse C1 teamleider Coen Witjes telefoon 06-20349092
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1122069 Maarten Broers gem. 14,523 te maken 250 N/O neen
1142125 Heinz Schmale gem. 14,5 te maken 250 N/O ja
1159055 Harry van Heumen gem. 12,6 te maken 220 N/O neen
1173511 Rob van Es gem. 9,83 te maken 180 N/O ja
1215424 Martin Kruk gem. 12,092 te maken 220 N/O neen
1107084 Leo Berendsen gem. 7,635 te maken 160 N/O neen
1204447 Coen Witjes gem. 3,914 te maken 90 N/O neen
1164880 Guido Steintjes gem. 3,5 te maken 90 N/O ja
…………………………………………………………
team: Markt Doesburg 04 klasse c1 teamleider Jan Kip telefoon 026-4954317
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1135700 Henk Brouwer gem. 5,577 te maken 130 N/O neen
1203419 Edwin Tahapary gem. 5,337 te maken 120 N/O neen
1217491 Jan Kip gem. 5,202 te maken 120 N/O neen
1157670 Marco Smeijer gem. 2,456 te maken 80 N/O neen
1122069 Maarten Broers gem. 14,523 te maken 250 N/O neen
1159055 Harry van Heumen gem. 12,6 te maken 220 N/O neen
1204447 Coen Witjes gem. 3,914 te maken 90 N/O neen
1115203 Pierre Haring gem. 2,825 te maken 80 N/O neen
…………………………………………………………
team: Markt Doesburg 05 klasse C3 teamleider Ton Hoogkamp telefoon 0313-474973
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1202000 Marco Rabeling gem. 2,165 te maken 55 N/O neen
1135072 Ton Hoogkamp gem. 1,802 te maken 51 N/O neen
1102751 Johan Salemink gem. 1,255 te maken 39 N/O neen
1115203 Pierre Haring gem. 2,825 te maken 80 N/O neen
1157670 Marco Smeijer gem. 2,456 te maken 70 N/O neen
1201994 Chris Evers gem. 1,687 te maken 47 N/O neen
1223108 Gerard Wenting gem. 1,483 te maken 43 N/O neen
1134499 Wim Gijsberts gem. 1,25 te maken 39 N/O ja
…………………………………………………………
team: Markt Doesburg 06 klasse C3 teamleider Chris Evers telefoon 0313-471698
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1201994 Chris Evers gem. 1,687 te maken 47 N/O neen
1214852 Ton Stieding gem. 1,463 te maken 43 N/O neen
1201991 Jan van Ussen gem. 1,255 te maken 39 N/O neen
1151273 Eef Wolsink gem. 1,13 te maken 37 N/O ja
1135072 Ton Hoogkamp gem. 1,802 te maken 51 N/O neen
1102751 Johan Salemink gem. 1,255 te maken 39 N/O neen
#N/B
1136263 Hans Hagens gem. 1,079 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Markt Doesburg 07 klasse C3 teamleider Saskia Bos telefoon 0313-437228
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1223108 Gerard Wenting gem. 1,483 te maken 43 N/O neen
1203306 Theo Brugman gem. 1,234 te maken 39 N/O neen
1208992 Ruud Pasman gem. 1,202 te maken 39 N/O neen
1201998 Jan Visser gem. 1,066 te maken 35 N/O neen
1145424 Saskia Bos gem. 0,689 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Markt Doesburg 08 klasse C4 teamleider Bea Timmerman telefoon 0646310177
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1208993 Dennis Leensen gem. 1,109 te maken 37 N/O neen
1136263 Hans Hagens gem. 1,079 te maken 35 N/O neen
1182989 Bea Timmerman gem. 0,403 te maken 23 N/O neen
1226241 Rolinka Löwental gem. 0,338 te maken 20 N/O neen
1223108 Gerard Wenting gem. 1,483 te maken 45 N/O neen
1214852 Ton Stieding gem. 1,463 te maken 45 N/O neen
1102751 Johan Salemink gem. 1,255 te maken 39 N/O neen
1201998 Jan Visser gem. 1,066 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Martin 01 klasse C1 teamleider Jo Beijer telefoon 0316-224758
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1107366 Wim Nova gem. 8,292 te maken 170 N/O neen
1202470 André Luiten gem. 2,981 te maken 80 N/O neen
1177738 Jo Beijer gem. 2,788 te maken 80 N/O neen
1225331 Rob Spee gem. 3,997 te maken 90 N/O neen
1224263 Klaas Brink gem. 3,547 te maken 90 N/O neen
…………………………………………………………
team: Martin 02 klasse C1 teamleider Jarno Duis telefoon 06-25313084
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1226690 Willy van Wessel gem. 5,771 te maken 130 N/O neen
1215409 Jarno Duis gem. 4,981 te maken 110 N/O neen
1211702 Daniël Berendsen gem. 3,276 te maken 80 N/O neen
1225331 Rob Spee gem. 3,997 te maken 90 N/O neen
1107369 Bennie Boerboom gem. 3 te maken 80 N/O ja
1228105 Benny Boerstal gem. 3,35 te maken 80 N/O ja
…………………………………………………………
team: Martin 03 klasse C1 teamleider Fred Kupper telefoon 0316-227470
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1154954 Hans Ratering gem. 7,954 te maken 160 N/O neen
1230253 Theo de Reus gem. 4,54 te maken 110 N/O neen
1167028 Fred Kupper gem. 3,493 te maken 80 N/O neen
1224263 Klaas Brink gem. 3,547 te maken 90 N/O neen
1225329 Jan De Reus gem. 2,1 te maken 80 N/O ja
…………………………………………………………
team: Martin 04 klasse B1 teamleider Theo Rutjes telefoon 0316-227056
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1107871 Theo Berendsen gem. 0,803 te maken 41 N/O neen
1225329 Jan De Reus gem. 0,575 te maken 29 N/O neen
1158410 Theo Rutjes gem. 0,459 te maken 23 N/O neen
1228105 Benny Boerstal gem. 0,647 te maken 33 N/O neen
1230253 Theo de Reus gem. 0,585 te maken 29 N/O neen
1109617 Hans Maassen gem. 0,546 te maken 27 N/O neen
…………………………………………………………
team: Martin 05 klasse B1 teamleider Carlo Dikkers telefoon 0316-221270
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1109625 Carlo Dikkers gem. 0,735 te maken 37 N/O neen
1208963 Henk Lintsen gem. 0,514 te maken 25 N/O neen
1107369 Bennie Boerboom gem. 0,494 te maken 25 N/O neen
1154974 Ronald van Ussen gem. 0,472 te maken 23 N/O neen
1226690 Willy van Wessel gem. 0,491 te maken 25 N/O ja
1228105 Benny Boerstal gem. 0,647 te maken 33 N/O neen
…………………………………………………………
team: Martin 06 klasse B1 teamleider Hans Maassen telefoon 0316-223150
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1228105 Benny Boerstal gem. 0,647 te maken 33 N/O neen
1109617 Hans Maassen gem. 0,546 te maken 27 N/O neen
1167028 Fred Kupper gem. 0,431 te maken 23 N/O neen
1230253 Theo de Reus gem. 0,585 te maken 29 N/O ja
1208963 Henk Lintsen gem. 0,514 te maken 25 N/O neen
…………………………………………………………
team: Martin 07 klasse B1 teamleider Wim Kamerman telefoon 06-54347127
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1226652 Toon Koster gem. 0,521 te maken 27 N/O neen
1220327 Wim Kamerman gem. 0,498 te maken 25 N/O neen
1208962 Albert Driessen gem. 0,485 te maken 25 N/O ja
1228105 Benny Boerstal gem. 0,647 te maken 33 N/O neen
1109625 Carlo Dikkers gem. 0,735 te maken 37 N/O neen
1109617 Hans Maassen gem. 0,546 te maken 27 N/O neen
…………………………………………………………
team: Martin 08 klasse C3 teamleider Ally van Wessel telefoon 0316-842463
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1213062 Gerrie Berendsen gem. 1,304 te maken 41 N/O neen
1264036 Gilbert Scholten gem. 1,09 te maken 35 N/O ja
1152246 Ally van Wessel gem. 1,055 te maken 35 N/O neen
1224263 Klaas Brink gem. 3,547 te maken 100 N/O neen
1211702 Daniël Berendsen gem. 3,276 te maken 90 N/O neen
1154974 Ronald van Ussen gem. 1,827 te maken 51 N/O neen
…………………………………………………………
team: Masse/de Waggel BV 01 klasse B2 teamleider Jan Feukkink telefoon 0315-631136
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1109105 Wim te Boekhorst gem. 0,473 te maken 23 N/O neen
1172481 Jan Feukkink gem. 0,368 te maken 19 N/O neen
1181741 Ronny van Schie gem. 0,356 te maken 18 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nieuwe Rosegaar 01 klasse C2 teamleider Gerwin Peppelman telefoon 0314-631817
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1143630 Gerwin Peppelman gem. 5,139 te maken 120 N/O neen
1136994 Wim Peppelman gem. 3 te maken 80 N/O neen
1154504 Jan Heusinkveld gem. 2,118 te maken 55 N/O neen
1130731 Ronny Scheers gem. 3,595 te maken 90 N/O neen
1161332 Hans Burghardt gem. 3,26 te maken 80 N/O neen
1112072 Freddie Jansen gem. 2,88 te maken 75 N/O ja
1148455 Nico Scheffer gem. 2,28 te maken 60 N/O ja
1137760 Wim Heerink gem. 2,072 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nieuwe Rosegaar 02 klasse C2 teamleider Nico Scheffer telefoon 0314-631937
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1130731 Ronny Scheers gem. 3,595 te maken 90 N/O neen
1161332 Hans Burghardt gem. 3,26 te maken 80 N/O neen
1148455 Nico Scheffer gem. 2,28 te maken 60 N/O neen
1143630 Gerwin Peppelman gem. 5,139 te maken 120 N/O neen
1136994 Wim Peppelman gem. 3 te maken 80 N/O neen
1154504 Jan Heusinkveld gem. 2,118 te maken 55 N/O neen
1137760 Wim Heerink gem. 2,072 te maken 55 N/O ja
1109700 Han Peppelman gem. 1,818 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nieuwe Rosegaar 03 klasse C3 teamleider Han Peppelman telefoon 0314-625577
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1112072 Freddie Jansen gem. 2,88 te maken 80 N/O ja
1109700 Han Peppelman gem. 1,818 te maken 51 N/O neen
1209552 Marco Dierckx gem. 1,56 te maken 45 N/O neen
1109697 Jan Kramp gem. 1,338 te maken 41 N/O neen
1154504 Jan Heusinkveld gem. 2,118 te maken 55 N/O neen
1137760 Wim Heerink gem. 2,072 te maken 55 N/O ja
1213623 Christian Hitpass gem. 0,98 te maken 35 N/O ja
1246507 Frans Polman gem. 0,801 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nieuwe Rosegaar 04 klasse C4 teamleider Frans Polman telefoon 0654317332
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1109697 Jan Kramp gem. 1,338 te maken 41 N/O neen
1109699 Gert Nijhof gem. 1,102 te maken 37 N/O ja
1246507 Frans Polman gem. 0,801 te maken 31 N/O neen
1237657 Bas Overveld gem. 0,582 te maken 25 N/O neen
1209552 Marco Dierckx gem. 1,56 te maken 47 N/O neen
1221953 Marc Heusinkveld gem. 0,903 te maken 33 N/O neen
1236938 Robert Wielheesen gem. 0,504 te maken 25 N/O neen
1236939 Rob Huntink gem. 0,465 te maken 23 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nieuwe Rosegaar 05 klasse C4 teamleider Rob Huntink telefoon 0657937252
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1116065 Geert Seegers gem. 1,091 te maken 35 N/O neen
1116061 Frits Berendsen gem. 0,804 te maken 31 N/O neen
1236938 Robert Wielheesen gem. 0,504 te maken 25 N/O neen
1236939 Rob Huntink gem. 0,465 te maken 23 N/O neen
1109700 Han Peppelman gem. 1,818 te maken 53 N/O neen
1213623 Christian Hitpass gem. 0,98 te maken 33 N/O ja
1246507 Frans Polman gem. 0,801 te maken 31 N/O neen
1237657 Bas Overveld gem. 0,582 te maken 25 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nijman 01 klasse C2 teamleider Hans Lovink telefoon 0314-631388
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1112126 Joop Lovink gem. 4,27 te maken 100 N/O neen
1112128 Hans Lovink gem. 1,946 te maken 55 N/O neen
1148703 Jos Malskat gem. 1,655 te maken 55 N/O neen
1222039 Laurens Maatman gem. 3,19 te maken 80 N/O neen
1217778 Gert Susebeek gem. 1,969 te maken 55 N/O neen
1113499 Gert Wentink gem. 1,623 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nijman 02 klasse C3 teamleider Gert Wentink telefoon 0315-242561
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1128330 Hans Jr Lovink gem. 1,702 te maken 49 N/O neen
1121003 Hemmie Lovink gem. 1,658 te maken 47 N/O neen
1113499 Gert Wentink gem. 1,623 te maken 47 N/O neen
1112128 Hans Lovink gem. 1,946 te maken 53 N/O neen
1209553 Lucilio Cordeiro gem. 1,427 te maken 43 N/O neen
1148703 Jos Malskat gem. 1,655 te maken 47 N/O neen
1208297 Joop Boerman gem. 0,985 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nijman 03 klasse C3 teamleider Lucilio Cordeiro telefoon 0314-632868
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1209553 Lucilio Cordeiro gem. 1,427 te maken 43 N/O neen
1208297 Joop Boerman gem. 0,985 te maken 35 N/O neen
1234885 Rudy Van Elk gem. 1,148 te maken 37 N/O neen
1172631 Henk Hoksbergen gem. 0,989 te maken 35 N/O neen
1217873 Willem Wolsink gem. 0,956 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nijman 04 klasse C4 teamleider André Vossers telefoon 0315-244506
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1214575 Erik Leneman gem. 1,045 te maken 35 N/O neen
1200115 Stefan Kuiperij gem. 0,991 te maken 33 N/O neen
1128328 André Vossers gem. 0,773 te maken 29 N/O neen
1123001 Robert Bruil gem. 0,984 te maken 33 N/O ja
1121013 Marcel Vreman gem. 0,881 te maken 31 N/O neen
1209553 Lucilio Cordeiro gem. 1,427 te maken 45 N/O neen
1212030 Roxanne ter Huerne gem. 0,516 te maken 25 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nijman 05 klasse C3 teamleider Marcel Vreman telefoon 0623707022
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1121009 Walter Schnitzler gem. 0,882 te maken 31 N/O ja
1124649 Ernie Sala gem. 0,924 te maken 33 N/O neen
1121013 Marcel Vreman gem. 0,881 te maken 31 N/O neen
1123876 Werner Kreeftenberg gem. 0,985 te maken 33 N/O ja
1217873 Willem Wolsink gem. 0,956 te maken 33 N/O neen
1208297 Joop Boerman gem. 0,985 te maken 33 N/O neen
1183376 Henk Weenk gem. 0,894 te maken 31 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nijman 06 klasse C4 teamleider Henk Weenk telefoon 0315-241458
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1172631 Henk Hoksbergen gem. 0,989 te maken 33 N/O neen
1217873 Willem Wolsink gem. 0,956 te maken 33 N/O neen
1183376 Henk Weenk gem. 0,894 te maken 31 N/O neen
1229397 Wim ter maat gem. 0,929 te maken 33 N/O neen
1121013 Marcel Vreman gem. 0,881 te maken 31 N/O neen
1124649 Ernie Sala gem. 0,924 te maken 33 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nijman 07 klasse C4 teamleider Willy Konst telefoon 0626632050
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1238839 Wim Scharn gem. 0,807 te maken 31 N/O neen
1234848 Willy Konst gem. 0,522 te maken 25 N/O neen
1212030 Roxanne ter Huerne gem. 0,516 te maken 25 N/O neen
1208295 Benny Jansen gem. 0,774 te maken 29 N/O ja
1213312 Freddy Fokkink gem. 0,833 te maken 31 N/O neen
1202557 Derk Ooijman gem. 0,814 te maken 31 N/O neen
1217873 Willem Wolsink gem. 0,956 te maken 33 N/O neen
…………………………………………………………
team: Nijman 08 klasse C4 teamleider Freddy Fokkink telefoon 06-10919489
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1213312 Freddy Fokkink gem. 0,833 te maken 31 N/O neen
1202557 Derk Ooijman gem. 0,814 te maken 31 N/O neen
1225723 Arvid Larsen gem. 0,505 te maken 25 N/O neen
1208295 Benny Jansen gem. 0,774 te maken 29 N/O ja
1234848 Willy Konst gem. 0,522 te maken 25 N/O neen
1124649 Ernie Sala gem. 0,924 te maken 33 N/O neen
1217873 Willem Wolsink gem. 0,956 te maken 33 N/O neen
…………………………………………………………
team: Ons Genoegen Heurne 01 klasse C2 teamleider Tonny Stroet telefoon 0315-651650
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1109704 Gerard te Beest gem. 3,153 te maken 80 N/O neen
1212563 Stef Bolwerk gem. 2,618 te maken 70 N/O neen
1217436 Tonny Stroet gem. 1,96 te maken 55 N/O neen
1157804 Pascal Geven gem. 2,954 te maken 75 N/O neen
1123903 Hans Reussing gem. 2,533 te maken 65 N/O neen
1209574 Willie Rougoor gem. 2,352 te maken 60 N/O neen
1225752 Joep Veldkamp gem. 2,134 te maken 55 N/O neen
1201902 Adriaan Westendorp gem. 2,006 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Ons Genoegen Heurne 02 klasse C2 teamleider Pascal Geven telefoon 0315-651750
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1157804 Pascal Geven gem. 2,954 te maken 75 N/O neen
1123903 Hans Reussing gem. 2,533 te maken 65 N/O neen
1225752 Joep Veldkamp gem. 2,134 te maken 55 N/O neen
1201902 Adriaan Westendorp gem. 2,006 te maken 55 N/O neen
1109704 Gerard te Beest gem. 3,153 te maken 80 N/O neen
1212563 Stef Bolwerk gem. 2,618 te maken 70 N/O neen
1209574 Willie Rougoor gem. 2,352 te maken 60 N/O neen
1217436 Tonny Stroet gem. 1,96 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Ons Genoegen Heurne 03 klasse C3 teamleider Henk Rensink telefoon 06-20106734
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1209574 Willie Rougoor gem. 2,352 te maken 60 N/O neen
1123901 Henk Rensink gem. 1,75 te maken 49 N/O neen
1123900 Arnold Gerritsen gem. 1,622 te maken 47 N/O neen
1229552 Gerard Gerritsen gem. 1,89 te maken 51 N/O neen
1183356 Bennie Bruggink gem. 1,666 te maken 47 N/O neen
1137563 Henk Nijman gem. 1,335 te maken 41 N/O neen
1210875 Johan Mellendijk gem. 1,29 te maken 39 N/O neen
1206131 Thijs Kempers gem. 0,925 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Ons Genoegen Heurne 04 klasse C3 teamleider Bennie Bruggink telefoon 0315-653222
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1229552 Gerard Gerritsen gem. 1,89 te maken 51 N/O neen
1183356 Bennie Bruggink gem. 1,666 te maken 47 N/O neen
1210875 Johan Mellendijk gem. 1,29 te maken 39 N/O neen
1109707 Gerard Geven gem. 1,09 te maken 35 N/O neen
1225752 Joep Veldkamp gem. 2,134 te maken 55 N/O neen
1217436 Tonny Stroet gem. 1,96 te maken 53 N/O neen
1123901 Henk Rensink gem. 1,75 te maken 49 N/O neen
1137563 Henk Nijman gem. 1,335 te maken 41 N/O neen
…………………………………………………………
team: Ons Genoegen Heurne 05 klasse C3 teamleider Erik Zweerink telefoon 06-27309677
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1224516 Sjaak Reussing gem. 1,671 te maken 47 N/O neen
1157803 Erik Zweerink gem. 1,637 te maken 47 N/O neen
1137563 Henk Nijman gem. 1,335 te maken 41 N/O neen
1236813 Thijs Smits gem. 1,313 te maken 41 N/O neen
1157804 Pascal Geven gem. 2,954 te maken 80 N/O neen
1183356 Bennie Bruggink gem. 1,666 te maken 47 N/O neen
1221979 Wilco Jansen gem. 0,953 te maken 35 N/O neen
1206131 Thijs Kempers gem. 0,925 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Ons Genoegen Heurne 06 klasse C4 teamleider Thijs Kempers telefoon 0315-652151
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1221979 Wilco Jansen gem. 0,953 te maken 33 N/O neen
1206131 Thijs Kempers gem. 0,925 te maken 33 N/O neen
1153211 Henry Jansen gem. 0,68 te maken 27 N/O neen
1221952 Tjarco Jansen gem. 0,585 te maken 25 N/O neen
1224516 Sjaak Reussing gem. 1,671 te maken 49 N/O neen
1157803 Erik Zweerink gem. 1,637 te maken 49 N/O neen
1137563 Henk Nijman gem. 1,335 te maken 41 N/O neen
1236813 Thijs Smits gem. 1,313 te maken 41 N/O neen
…………………………………………………………
team: Ons Genoegen Heurne 07 klasse C4 teamleider Gerard Teeuwsen telefoon 0612932999
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1160983 Jan Bruntink gem. 0,855 te maken 31 N/O neen
1109072 Fré te Mebel gem. 0,821 te maken 31 N/O neen
1109077 Gerard Teeuwsen gem. 0,745 te maken 29 N/O neen
1224516 Sjaak Reussing gem. 1,671 te maken 49 N/O neen
1183356 Bennie Bruggink gem. 1,666 te maken 49 N/O neen
1137563 Henk Nijman gem. 1,335 te maken 41 N/O neen
1153211 Henry Jansen gem. 0,68 te maken 27 N/O neen
1221952 Tjarco Jansen gem. 0,585 te maken 25 N/O neen
…………………………………………………………
team: Ons Genoegen Zelhem 01 klasse C2 teamleider Jan Kaak telefoon 0314-622865
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1179651 Gert van de Wal gem. 2,243 te maken 60 N/O neen
1149404 Jan Kaak gem. 1,803 te maken 55 N/O neen
1109743 Bennie Bergervoet gem. 1,568 te maken 55 N/O neen
1221942 Thomas Beun gem. 1,753 te maken 55 N/O neen
1166677 Peter Brinks gem. 1,257 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Ons Genoegen Zelhem 02 klasse C4 teamleider Berdy Buunk-Berenpas telefoon 06-53284684
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1181039 Gert Wassink gem. 1,365 te maken 41 N/O neen
1109692 Gerard Wielheesen gem. 0,803 te maken 31 N/O neen
1128077 Berdy Buunk-Berenpas gem. 0,655 te maken 27 N/O neen
1145266 Willem Nijenhuis gem. 0,544 te maken 25 N/O neen
1261516 Norbert Rosendaal gem. 0,09 te maken 15 N/O ja
1109851 Han Menkhorst gem. 0,886 te maken 31 N/O neen
…………………………………………………………
team: Ons Genoegen Zelhem 03 klasse C4 teamleider Jo Colenbrander telefoon 0314-622716
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1145046 Appie Broekman gem. 1,055 te maken 35 N/O neen
1109851 Han Menkhorst gem. 0,886 te maken 31 N/O neen
1155059 Jo Colenbrander gem. 0,502 te maken 25 N/O neen
1160951 Betsie Hagelstein gem. 0,552 te maken 25 N/O neen
1109692 Gerard Wielheesen gem. 0,803 te maken 31 N/O neen
1145266 Willem Nijenhuis gem. 0,544 te maken 25 N/O neen
…………………………………………………………
team: Oude Rijn 01 klasse C1 teamleider 8 telefoon 0631292482
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1124367 Wim Braam gem. 8,744 te maken 170 N/O neen
1225780 Nick Jansen gem. 5,42 te maken 120 N/O neen
1168952 Frans Smolders gem. 3,862 te maken 90 N/O neen
1169013 Marcel Kok gem. 3,524 te maken 90 N/O neen
1204341 Theo Vreman gem. 2,26 te maken 80 N/O ja
…………………………………………………………
team: Oude Rijn 02 klasse C3 teamleider Bernd Raasing telefoon 0316371219
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1204341 Theo Vreman gem. 2,26 te maken 60 N/O ja
1217628 Jo Kummeling gem. 2,157 te maken 55 N/O neen
1238824 Bernd Raasing gem. 1,993 te maken 53 N/O neen
1223834 Willem van der Hor gem. 1,285 te maken 39 N/O neen
1247910 Gert Jan Arends gem. 1,182 te maken 37 N/O neen
1229387 Toon Vreman gem. 1,127 te maken 37 N/O neen
…………………………………………………………
team: Pand 8 01 klasse B2 teamleider Robbert Muylaert telefoon 06-21465513
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1222235 Ardy Jansen gem. 0,444 te maken 23 N/O neen
1179288 Robbert Muylaert gem. 0,398 te maken 19 N/O neen
1182414 Erik van der Goot gem. 0,35 te maken 18 N/O neen
1219721 Sven Heezen gem. 0,066 te maken 15 N/O neen
1219722 Rick Breukers gem. 0,183 te maken 15 N/O neen
…………………………………………………………
team: Te Pas 01 klasse c2 teamleider Albert Helmes telefoon 0315-632514
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1223897 Arend Pannekoek gem. 2,205 te maken 60 N/O Nee
1177988 Albert Helmes gem. 1,853 te maken 55 N/O Nee
1109107 Anthony Visser gem. 1,846 te maken 55 N/O Nee
1127988 André Haverdil gem. 1,591 te maken 55 N/O Nee
1174244 Bennie Engelen gem. 1,709 te maken 55 N/O Nee
1161008 Gert Evers gem. 1,785 te maken 55 N/O Nee
1114517 Henk te Pas gem. 1,589 te maken 55 N/O Nee
1178194 André Jansen gem. 2,21 te maken 60 N/O Nee
…………………………………………………………
team: Te Pas 02 klasse c3 teamleider Henk te Pas telefoon 0315-843427
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1161008 Gert Evers gem. 1,785 te maken 49 N/O Nee
1114517 Henk te Pas gem. 1,589 te maken 45 N/O Nee
1112031 Gerard Kemperman gem. 1,082 te maken 35 N/O Nee
1109107 Anthony Visser gem. 1,846 te maken 51 N/O Nee
1223897 Arend Pannekoek gem. 2,205 te maken 60 N/O Nee
1177988 Albert Helmes gem. 1,853 te maken 51 N/O Nee
1174244 Bennie Engelen gem. 1,709 te maken 49 N/O Nee
1127988 André Haverdil gem. 1,591 te maken 45 N/O Nee
…………………………………………………………
team: Te Pas 03 klasse c3 teamleider Bennie Engelen telefoon 0315-328637
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1174244 Bennie Engelen gem. 1,709 te maken 49 N/O Nee
1127988 André Haverdil gem. 1,591 te maken 45 N/O Nee
1180425 Rolf Stevens gem. 1,481 te maken 43 N/O Nee
1229677 Rene Meijer gem. 1,385 te maken 41 N/O Nee
1161013 Jan Meurs gem. 1,073 te maken 35 N/O Nee
1200050 Rob Balk gem. 0,949 te maken 35 N/O Ja
1236384 Koen Robben gem. 1,039 te maken 35 N/O Nee
1109107 Anthony Visser gem. 1,846 te maken 51 N/O Nee
…………………………………………………………
team: Te Pas 04 klasse c3 teamleider Yannick Cornielje telefoon 06 23036378
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1236384 Koen Robben gem. 1,039 te maken 35 N/O Nee
1161013 Jan Meurs gem. 1,073 te maken 35 N/O Nee
1200050 Rob Balk gem. 0,949 te maken 35 N/O Ja
1238808 Yannick Cornielje gem. 1,015 te maken 35 N/O Ja
1250221 Jimmy Cornielje gem. 0,7 te maken 35 N/O Ja
1229677 Rene Meijer gem. 1,385 te maken 41 N/O Nee
1180425 Rolf Stevens gem. 1,481 te maken 43 N/O Nee
1174244 Bennie Engelen gem. 1,709 te maken 49 N/O Nee
…………………………………………………………
team: Te Pas 05 klasse c4 teamleider Henk Berens telefoon 0315-681634
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1120580 Theo Klaassen gem. 0,826 te maken 31 N/O Nee
1136123 Fred te Boekhorst gem. 0,835 te maken 31 N/O Nee
1114516 Theo Knaven gem. 0,537 te maken 25 N/O Nee
1167174 Henk Berens gem. 0,374 te maken 21 N/O Nee
1236384 Koen Robben gem. 1,039 te maken 35 N/O Nee
1200050 Rob Balk gem. 0,94 te maken 33 N/O Ja
1238808 Yannick Cornielje gem. 0,977 te maken 33 N/O Nee
1161013 Jan Meurs gem. 1,073 te maken 35 N/O Nee
…………………………………………………………
team: De Ploeg 01 klasse C2 teamleider Jan Meijer telefoon 0315-386450
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1138746 Jan Meijer gem. 3,656 te maken 90 N/O neen
1138532 Gerd Romer gem. 2,386 te maken 60 N/O neen
1172630 Paul Tiemessen gem. 2,364 te maken 60 N/O neen
1214740 André Wieggers gem. 2,102 te maken 55 N/O neen
1145343 Frank Cent gem. 1,971 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: De Ploeg 02 klasse C3 teamleider Frans Gilsing telefoon 0315-386228
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1155041 Frans Gilsing gem. 1,449 te maken 43 N/O neen
1214740 André Wieggers gem. 2,102 te maken 55 N/O neen
1147678 Leo Jansen gem. 1,321 te maken 41 N/O neen
1138746 Jan Meijer gem. 3,656 te maken 100 N/O neen
1177759 Raymond Jansen gem. 1,695 te maken 47 N/O neen
1223214 Mark Romer gem. 0,955 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: De Ploeg 03 klasse C3 teamleider Raymond Jansen telefoon 06-48079706
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1177759 Raymond Jansen gem. 1,695 te maken 47 N/O neen
1127783 Martijn Bruins gem. 1,683 te maken 47 N/O neen
1145343 Frank Cent gem. 1,971 te maken 53 N/O neen
1140886 Hennie Benen gem. 1,494 te maken 43 N/O neen
1145338 Patrick Messing gem. 1,17 te maken 37 N/O ja
1167167 Udo Stelzer gem. 0,634 te maken 35 N/O ja
1147683 Jan Heinen gem. 0,992 te maken 35 N/O neen
1147678 Leo Jansen gem. 1,321 te maken 41 N/O neen
…………………………………………………………
team: De Ploeg 04 klasse C3 teamleider Michel Bleumer telefoon 06-10918111
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1218245 Michel Bleumer gem. 1,278 te maken 39 N/O neen
1214932 Roy Römer gem. 0,874 te maken 35 N/O neen
1223214 Mark Romer gem. 0,955 te maken 35 N/O neen
1214934 Rob Meijer gem. 0,62 te maken 35 N/O ja
1241150 Evert Romer gem. 1,038 te maken 35 N/O neen
1147683 Jan Heinen gem. 0,992 te maken 35 N/O neen
#N/B
…………………………………………………………
team: Pol Zelhem 01 klasse C2 teamleider Bas Hulshorst telefoon 06-43032587
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1221942 Thomas Beun gem. 1,753 te maken 55 N/O neen
1134818 Bas Hulshorst gem. 1,366 te maken 55 N/O neen
1208006 Han Minkhorst gem. 1,182 te maken 55 N/O neen
1149009 Coen Stiemer gem. 1,4 te maken 55 N/O ja
1109746 Willy Dierssen gem. 4,738 te maken 110 N/O neen
1221688 Nick Kreeftenberg gem. 1,243 te maken 55 N/O ja
1244173 Dennis van Elk gem. 0,96 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Pol Zelhem 02 klasse C3 teamleider Nick Kreeftenberg telefoon 06-83324634
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1221688 Nick Kreeftenberg gem. 1,243 te maken 39 N/O ja
1139312 Maurice Erdhuizen gem. 0,745 te maken 35 N/O neen
1134234 Michel Willemsen gem. 0,702 te maken 35 N/O neen
1244177 René Bulten gem. 0,876 te maken 35 N/O neen
1134818 Bas Hulshorst gem. 1,366 te maken 41 N/O neen
1221942 Thomas Beun gem. 1,753 te maken 49 N/O neen
1244173 Dennis van Elk gem. 0,96 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Pol Zelhem 03 klasse C4 teamleider Dennis Lovink telefoon 06-23682752
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1244177 René Bulten gem. 0,876 te maken 31 N/O neen
1236815 Dennis Lovink gem. 0,878 te maken 31 N/O neen
1223930 Bjorn Verlangen gem. 0,743 te maken 29 N/O neen
1246319 Toon Kuiperij gem. 0,551 te maken 25 N/O neen
1263800 Niels Kuiperij gem. 0,396 te maken 21 N/O ja
1221942 Thomas Beun gem. 1,753 te maken 51 N/O neen
1134818 Bas Hulshorst gem. 1,366 te maken 41 N/O neen
1263822 Koen Peppelman gem. 0,394 te maken 21 N/O ja
…………………………………………………………
team: Pol Zelhem 04 klasse C4 teamleider Sjoerd Kappert telefoon 06-41863024
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1263805 Sjoerd Kappert gem. 0,395 te maken 21 N/O ja
1263798 Bas Woerts gem. 0,325 te maken 20 N/O ja
1263797 Patricia Thuss gem. 0,205 te maken 18 N/O ja
1263799 Remco Berrevoets gem. 0,204 te maken 18 N/O ja
1263796 Sven Groot Wassink gem. 0,203 te maken 18 N/O ja
1263795 Bert Jansma gem. 0,201 te maken 18 N/O ja
1263822 Koen Peppelman gem. 0,394 te maken 21 N/O ja
team: Pol Zelhem 05 klasse B2 teamleider Gert van Weij telefoon 0314-342296
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1205376 Ronny Jolie gem. 0,398 te maken 19 N/O ja
1154977 Jaap van Weij gem. 0,378 te maken 19 N/O ja
1148098 Gert van Weij gem. 0,354 te maken 18 N/O ja
1234716 Ben Eulink gem. 0,349 te maken 18 N/O ja
1149009 Coen Stiemer gem. 0,351 te maken 18 N/O ja
1257361 Jan van Strien gem. 0,35 te maken 18 N/O ja
1166677 Peter Brinks gem. 0,33 te maken 17 N/O ja
…………………………………………………………
team: Pol Zelhem 06 klasse B2 teamleider Jan van Strien telefoon 0638453945
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1149009 Coen Stiemer gem. 0,351 te maken 18 N/O ja
1257361 Jan van Strien gem. 0,35 te maken 18 N/O ja
1166677 Peter Brinks gem. 0,33 te maken 17 N/O ja
1205376 Ronny Jolie gem. 0,398 te maken 19 N/O ja
1154977 Jaap van Weij gem. 0,378 te maken 19 N/O ja
1148098 Gert van Weij gem. 0,354 te maken 18 N/O ja
1234716 Ben Eulink gem. 0,349 te maken 18 N/O ja
…………………………………………………………
team: Slootermeer & Scholtenhof 01 klasse C1 teamleider Theo Boerboom telefoon 06 - 51740560
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1180954 Frank te Boekhorst gem. 8,081 te maken 170 N/O neen
1114500 Bart Ketelaar gem. 7,681 te maken 160 N/O neen
1140147 Theo Boerboom gem. 3,241 te maken 80 N/O neen
1181049 Henk Dietz gem. 3,181 te maken 80 N/O ja
1179060 Gerrie Winands gem. 4 te maken 100 N/O neen
1174657 Alfred Horstik gem. 3,953 te maken 90 N/O neen
1160924 Nico Leijzer gem. 7,382 te maken 160 N/O neen
1147957 René Leijzer gem. 3,737 te maken 90 N/O neen
…………………………………………………………
team: Slootermeer & Scholtenhof 02 klasse C1 teamleider Nico Leijzer telefoon 06-11321214
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1160924 Nico Leijzer gem. 7,382 te maken 160 N/O neen
1147957 René Leijzer gem. 3,737 te maken 90 N/O neen
1134327 Jos Sloot gem. 2,967 te maken 80 N/O neen
1174657 Alfred Horstik gem. 3,953 te maken 90 N/O neen
1181049 Henk Dietz gem. 3,181 te maken 80 N/O ja
1114500 Bart Ketelaar gem. 7,681 te maken 160 N/O neen
1180954 Frank te Boekhorst gem. 8,081 te maken 170 N/O neen
1140147 Theo Boerboom gem. 3,241 te maken 80 N/O neen
…………………………………………………………
team: Slootermeer & Scholtenhof 03 klasse C2 teamleider Henk Dietz telefoon 0314-664660
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1181049 Henk Dietz gem. 3,181 te maken 80 N/O ja
1184278 Henk Löwenthal gem. 1,776 te maken 55 N/O neen
1109763 Gerrie Winands gem. 4 te maken 100 N/O neen
1160921 Edwin Egging gem. 2,563 te maken 65 N/O neen
1205516 Jurgen Friedrich gem. 1,975 te maken 55 N/O neen
1136119 Henk Verhey gem. 1,771 te maken 55 N/O neen
1109763 Wim Schmitz gem. 2,19 te maken 55 N/O Ja
1174657 Alfred Horstik gem. 3,953 te maken 90 N/O neen
…………………………………………………………
team: Slootermeer & Scholtenhof 04 klasse C2 teamleider Jolanda Looman telefoon 0314-646076
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1205516 Jurgen Friedrich gem. 1,975 te maken 55 N/O neen
1131582 Jolanda Looman gem. 1,908 te maken 55 N/O neen
1236209 Patrick Clappers gem. 1,309 te maken 55 N/O neen
1109763 Wim Schmitz gem. 2,19 te maken 55 N/O ja
1160921 Edwin Egging gem. 2,563 te maken 65 N/O neen
1179400 Harm te Kaat gem. 1,528 te maken 55 N/O neen
1169828 Renate Jansen-Albers gem. 1,167 te maken 55 N/O neen
1162566 Benjo Lubbers gem. 1,39 te maken 55 N/O ja
…………………………………………………………
team: Slootermeer & Scholtenhof 05 klasse C3 teamleider Harm te Kaat telefoon 06-57703005
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1179400 Harm te Kaat gem. 1,528 te maken 45 N/O neen
1169828 Renate Jansen-Albers gem. 1,167 te maken 37 N/O neen
1173031 Hennie Hegeman gem. 1,029 te maken 35 N/O neen
1179808 Sylvia Lammers gem. 0,667 te maken 35 N/O neen
1236209 Patrick Clappers gem. 1,309 te maken 41 N/O neen
1136119 Henk Verhey gem. 1,771 te maken 49 N/O neen
1263754 Marcel Litjens gem. 1 te maken 35 N/O ja
1162566 Benjo Lubbers gem. 1,39 te maken 41 N/O ja
…………………………………………………………
team: Slootermeer & Scholtenhof 06 klasse C4 teamleider Marina Diks telefoon 06-12840357
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1166853 Marina Diks gem. 0,566 te maken 25 N/O neen
1124691 Elly Diks gem. 0,552 te maken 25 N/O neen
1225718 Heinz-Jurgen Schöter gem. 0,518 te maken 25 N/O neen
1179808 Sylvia Lammers gem. 0,667 te maken 27 N/O neen
1169828 Renate Jansen-Albers gem. 1,167 te maken 37 N/O neen
1263754 Marcel Litjens gem. 0,8 te maken 31 N/O neen
1162566 Benjo Lubbers gem. 1,39 te maken 41 N/O ja
1236209 Patrick Clappers gem. 1,309 te maken 41 N/O neen
…………………………………………………………
team: Slootermeer & Scholtenhof 07 klasse B2 teamleider Wim Schmitz telefoon 0315-329738
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1181049 Henk Dietz gem. 0,467 te maken 23 N/O neen
1109763 Wim Schmitz gem. 0,404 te maken 21 N/O neen
1169828 Renate Jansen-Albers gem. 0,232 te maken 15 N/O neen
1236209 Patrick Clappers gem. 0,164 te maken 15 N/O ja
1131582 Jolanda Looman gem. 0,254 te maken 15 N/O ja
1147957 René Leijzer gem. 0,425 te maken 21 N/O ja
1160924 Nico Leijzer gem. 0,55 te maken 27 N/O ja
1179400 Harm te Kaat gem. 0,2 te maken 15 N/O ja
…………………………………………………………
team: Tante Dies 01 klasse C2 teamleider Harry Ketels telefoon 0316-226684
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1136373 Hans Raben gem. 2,162 te maken 55 N/O neen
1109615 Harry Ketels gem. 2,083 te maken 55 N/O neen
1229531 Johan Visser gem. 1,683 te maken 55 N/O neen
1226071 Henk Egging gem. 1,95 te maken 55 N/O ja
1221695 Wim Egging gem. 1,59 te maken 55 N/O ja
…………………………………………………………
team: Tante Dies 02 klasse B1 teamleider Wilfried Pouwels telefoon 0651527222
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1207883 Pim Derksen gem. 0,491 te maken 25 N/O neen
1236896 Alex Baakman gem. 0,487 te maken 25 N/O neen
1236897 Wilfried Pouwels gem. 0,372 te maken 23 N/O neen
1215409 Jarno Duis gem. 0,639 te maken 31 N/O neen
1236898 Hans Meijer gem. 0,362 te maken 23 N/O neen
1236899 Tim Middelhof gem. 0,29 te maken 23 N/O neen
…………………………………………………………
team: Tapperij 01 klasse C2 teamleider Jos Nieuwenhuis telefoon 0575-462236
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1184096 Jos Nieuwenhuis gem. 4,189 te maken 100 N/O neen
1112099 Geert Nieuwenhuis gem. 1,666 te maken 55 N/O neen
1112112 Herman Winkelman gem. 1,559 te maken 55 N/O neen
1111434 Herbert Tangelder gem. 3,211 te maken 80 N/O neen
1111418 Harry Hendriks gem. 2,898 te maken 75 N/O neen
1160964 Aloys Kleinstapel gem. 2,572 te maken 65 N/O neen
1112103 Fons Peters gem. 1,917 te maken 55 N/O neen
1153849 Wilbert Bergervoet gem. 1,68 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Tapperij 02 klasse C2 teamleider Herbert Tangelder telefoon 0314-344067
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1111434 Herbert Tangelder gem. 3,211 te maken 80 N/O neen
1111418 Harry Hendriks gem. 2,898 te maken 75 N/O neen
1160964 Aloys Kleinstapel gem. 2,572 te maken 65 N/O neen
1225660 Willem Siebers gem. 2,272 te maken 60 N/O neen
1109771 Johan Hilderink gem. 2,605 te maken 70 N/O neen
1138446 Jozeph Kleinstapel gem. 2,568 te maken 65 N/O neen
1111413 Johan van Campen gem. 1,889 te maken 55 N/O neen
1111431 Bernard Scheffer gem. 1,716 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Tapperij 03 klasse C2 teamleider Wilbert Bergervoet telefoon 0575-461570
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1138446 Jozeph Kleinstapel gem. 2,568 te maken 65 N/O neen
1111431 Bernard Scheffer gem. 1,716 te maken 55 N/O neen
1153849 Wilbert Bergervoet gem. 1,68 te maken 55 N/O neen
1111434 Herbert Tangelder gem. 3,211 te maken 80 N/O neen
1111418 Harry Hendriks gem. 2,898 te maken 75 N/O neen
1109771 Johan Hilderink gem. 2,605 te maken 70 N/O neen
1160964 Aloys Kleinstapel gem. 2,572 te maken 65 N/O neen
1111413 Johan van Campen gem. 1,889 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Tapperij 04 klasse C3 teamleider Johan Hilderink telefoon 0575-464170
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1111418 Harry Hendriks gem. 2,898 te maken 80 N/O neen
1109771 Johan Hilderink gem. 2,605 te maken 75 N/O neen
1111413 Johan van Campen gem. 1,889 te maken 51 N/O neen
1172658 Stefan Menting gem. 1,812 te maken 51 N/O neen
1109772 Reinier Hilderink gem. 1,21 te maken 39 N/O neen
1124876 René Mullink gem. 2,67 te maken 75 N/O neen
1153849 Wilbert Bergervoet gem. 1,68 te maken 47 N/O neen
1146509 Jozef Schabbink gem. 1,402 te maken 43 N/O neen
…………………………………………………………
team: Tapperij 05 klasse C3 teamleider Fons Peters telefoon
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1112103 Fons Peters gem. 1,917 te maken 53 N/O neen
1112112 Herman Winkelman gem. 1,559 te maken 45 N/O neen
1112092 Jan Derksen gem. 1,472 te maken 43 N/O neen
1215369 Theo van Aken gem. 1,347 te maken 41 N/O neen
1124876 René Mullink gem. 2,67 te maken 75 N/O neen
1164164 Jos Mentink gem. 1,77 te maken 49 N/O neen
1112094 Frans Hendriks gem. 1,433 te maken 43 N/O neen
1137384 Jos Lamers gem. 1,25 te maken 39 N/O neen
…………………………………………………………
team: Tapperij 06 klasse C3 teamleider Frans Hendriks telefoon 0575-463088
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1109766 Marcel Bourgondien gem. 2,361 te maken 60 N/O neen
1112094 Frans Hendriks gem. 1,433 te maken 43 N/O neen
1224253 Alfred Bremer gem. 1,212 te maken 39 N/O neen
1112103 Fons Peters gem. 1,917 te maken 53 N/O neen
1153849 Wilbert Bergervoet gem. 1,68 te maken 47 N/O neen
1215369 Theo van Aken gem. 1,347 te maken 41 N/O neen
1127806 Jurgen Derksen gem. 1,206 te maken 39 N/O neen
1166181 Theo Ankersmit gem. 1,084 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Tapperij 07 klasse C3 teamleider René Mullink telefoon 0575-461195
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1124876 René Mullink gem. 2,67 te maken 75 N/O neen
1164164 Jos Mentink gem. 1,77 te maken 49 N/O neen
1173028 René Hermans gem. 1,122 te maken 37 N/O neen
1166181 Theo Ankersmit gem. 1,084 te maken 35 N/O neen
1112103 Fons Peters gem. 1,917 te maken 53 N/O neen
1112094 Frans Hendriks gem. 1,433 te maken 43 N/O neen
1111429 Aloys Kelderman gem. 1,178 te maken 37 N/O neen
1219771 Arno Branderhorst gem. 0,969 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Tapperij 08 klasse C3 teamleider Jos Lamers telefoon 0575-463456
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1146509 Jozef Schabbink gem. 1,402 te maken 43 N/O neen
1137384 Jos Lamers gem. 1,25 te maken 39 N/O neen
1114119 Henk Wanders gem. 0,855 te maken 35 N/O neen
1179556 Bertus Bos gem. 0,764 te maken 35 N/O neen
1153849 Wilbert Bergervoet gem. 1,68 te maken 47 N/O neen
1109772 Reinier Hilderink gem. 1,21 te maken 39 N/O neen
1127806 Jurgen Derksen gem. 1,206 te maken 39 N/O neen
1111429 Aloys Kelderman gem. 1,178 te maken 37 N/O neen
…………………………………………………………
team: Tapperij 09 klasse C3 teamleider Jurgen Derksen telefoon 06-53553961
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1127806 Jurgen Derksen gem. 1,206 te maken 39 N/O neen
1111429 Aloys Kelderman gem. 1,178 te maken 37 N/O neen
1164163 Harm Geurts gem. 1,121 te maken 37 N/O neen
1219771 Arno Branderhorst gem. 0,969 te maken 35 N/O neen
1153849 Wilbert Bergervoet gem. 1,68 te maken 47 N/O neen
1146509 Jozef Schabbink gem. 1,402 te maken 43 N/O neen
1137384 Jos Lamers gem. 1,25 te maken 39 N/O neen
1114119 Henk Wanders gem. 0,855 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Tapperij 10 klasse B2 teamleider Harry Hendriks telefoon 06-27302310
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1111418 Harry Hendriks gem. 0,422 te maken 21 N/O neen
1137385 Herman Cortumme gem. 0,417 te maken 21 N/O neen
1182500 Wim Sak gem. 0,345 te maken 18 N/O neen
1107464 Robert Klooken gem. 0,325 te maken 17 N/O neen
1109771 Johan Hilderink gem. 0,312 te maken 16 N/O neen
1111413 Johan van Campen gem. 0,29 te maken 15 N/O neen
1153849 Wilbert Bergervoet gem. 0,272&
team: Veemarkt 04 klasse C4 teamleider Ingrid van Hemert telefoon 06-51163516
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1263819 Ingrid van Hemert gem. 0,5 te maken 25 N/O ja
1263820 Manuela Mulderij gem. 0,6 te maken 27 N/O ja
1263821 Jolanda van Hemert gem. 0,7 te maken 29 N/O ja
1139471 Diny Siebelink gem. 1,3 te maken 41 N/O ja
1214861 Everlien Susebeek gem. 0,506 te maken 25 N/O ja
1263880 Hennie de Smit-Bosz gem. 0,506 te maken 25 N/O ja
…………………………………………………………
team: Veemarkt 05 klasse B1 teamleider Henk Zieverink telefoon 0573-253695
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1105122 Henk Zieverink gem. 0,605 te maken 31 N/O ja
1208174 Joop Vriezen gem. 0,578 te maken 29 N/O ja
1215980 Frans Tijssen gem. 0,458 te maken 23 N/O ja
1162816 Joop Mennings gem. 0,629 te maken 31 N/O neen
1148178 Leo Vermeiren gem. 0,675 te maken 33 N/O ja
1133725 Willem Vriezen gem. 0,458 te maken 23 N/O neen
…………………………………………………………
team: Veemarkt 06 klasse B1 teamleider Joop Mennings telefoon 06-51316305
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1173614 Huub Wilkowski gem. 1,5 te maken 70 N/O ja
1130389 René Dericks gem. 1,306 te maken 62 N/O neen
1120652 Robert van Veenendaal gem. 0,876 te maken 41 N/O neen
1233349 Marcel Holtslag gem. 0,752 te maken 37 N/O neen
1162816 Joop Mennings gem. 0,629 te maken 31 N/O neen
1133725 Willem Vriezen gem. 0,438 te maken 23 N/O neen
…………………………………………………………
team: Veemarkt 07 klasse B2 teamleider Frits Klomp telefoon 0314-325715
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1111180 Frits Klomp gem. 0,595 te maken 29 N/O neen
1166247 Hilbert de Vries gem. 0,483 te maken 25 N/O neen
1108904 Jan van Strien gem. 0,358 te maken 18 N/O ja
1218095 Henk Huntink gem. 0,377 te maken 19 N/O neen
1217549 Ap Berendsen gem. 0,359 te maken 18 N/O neen
1257361 Jan van Strien gem. 0,35 te maken 18 N/O ja
…………………………………………………………
team: Veemarkt 08 klasse B2 teamleider Gert de Bruin telefoon 06-22802804
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1172660 Sjef Verhaegh gem. 0,655 te maken 33 N/O neen
1166247 Hilbert de Vries gem. 0,483 te maken 25 N/O neen
1172652 Gert de Bruin gem. 0,462 te maken 23 N/O neen
1125189 Hans Vos gem. 0,441 te maken 23 N/O neen
1208423 Theo Vos gem. 0,548 te maken 27 N/O ja
…………………………………………………………
team: Veemarkt 09 klasse B2 teamleider Jaap de Smit telefoon 06-37011573
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1236889 Jaap de Smit gem. 0,373 te maken 19 N/O ja
1218095 Henk Huntink gem. 0,377 te maken 19 N/O neen
1217549 Ap Berendsen gem. 0,359 te maken 18 N/O neen
1162816 Joop Mennings gem. 0,629 te maken 31 N/O neen
1166247 Hilbert de Vries gem. 0,483 te maken 25 N/O neen
…………………………………………………………
team: Veemarkt 10 klasse A teamleider Hilbert de Vries telefoon 06-53313601
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1111180 Frits Klomp gem. 0,427 te maken 21 N/O neen
1148178 Leo Vermeiren gem. 0,382 te maken 19 N/O neen
1166247 Hilbert de Vries gem. 0,379 te maken 19 N/O neen
1169831 Tonny ten Wolde gem. 0,244 te maken 15 N/O neen
1154171 Jurgen Hornschemeyer gem. 0,544 te maken 27 N/O neen
1215980 Frans Tijssen gem. 0,357 te maken 18 N/O neen
1217549 Ap Berendsen gem. 0,274 te maken 15 N/O neen
…………………………………………………………
team: Veemarkt 11 klasse A teamleider Willem Mijnen telefoon 0314-381095
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1112151 Willem Mijnen gem. 0,639 te maken 31 N/O neen
1220116 Martin Vermeer gem. 0,524 te maken 27 N/O neen
1157965 Robin Reintjes gem. 0,455 te maken 23 N/O neen
1225674 Frank Raben gem. 0,425 te maken 21 N/O neen
1220377 Leo Meijer gem. 0,299 te maken 15 N/O ja
1109746 Willy Dierssen gem. 0,404 te maken 21 N/O neen
1215980 Frans Tijssen gem. 0,357 te maken 18 N/O neen
…………………………………………………………
team: Veldhoek 01 klasse C3 teamleider Marti Eenink telefoon 06-22532230
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1109844 Marti Eenink gem. 2,059 te maken 55 N/O neen
1206348 Martijn Dijkman gem. 1,806 te maken 51 N/O neen
1142630 Erwin Eelderink gem. 1,605 te maken 47 N/O neen
1109638 Gerrit Hietbrink gem. 1,569 te maken 45 N/O neen
1109647 Johan Teunissen gem. 1,244 te maken 39 N/O neen
1145091 Carlo de Wilt gem. 1,171 te maken 37 N/O neen
1154983 Gerrit Lenselink gem. 0,965 te maken 35 N/O neen
1109853 Han Peters gem. 0,865 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Veldhoek 02 klasse C3 teamleider Carlo de Wilt telefoon 06-25071552
Thuiswedstrijden op WOENSDAG
1109647 Johan Teunissen gem. 1,244 te maken 39 N/O neen
1145091 Carlo de Wilt gem. 1,171 te maken 37 N/O neen
1109853 Han Peters gem. 0,865 te maken 35 N/O neen
1109844 Marti Eenink gem. 2,059 te maken 55 N/O neen
1206348 Martijn Dijkman gem. 1,806 te maken 51 N/O neen
1142630 Erwin Eelderink gem. 1,605 te maken 47 N/O neen
1109638 Gerrit Hietbrink gem. 1,569 te maken 45 N/O neen
1225521 Harold Nijenes gem. 1,097 te maken 35 N/O neen
…………………………………………………………
team: Veldhoek 03 klasse C4 teamleider Dinant Groot Wassink telefoon 06-11442489
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1225521 Harold Nijenes gem. 1,097 te maken 35 N/O neen
1215012 Dinant Groot Wassink gem. 1,036 te maken 35 N/O neen
1160929 Rinus Wentink gem. 0,99 te maken 33 N/O neen
1178555 Berry Imhoff gem. 0,607 te maken 27 N/O neen
1206348 Martijn Dijkman gem. 1,806 te maken 53 N/O neen
1145091 Carlo de Wilt gem. 1,171 te maken 37 N/O neen
1109853 Han Peters gem. 0,865 te maken 31 N/O neen
1220896 Ellis Garritsen gem. 0,547 te maken 25 N/O neen
…………………………………………………………
team: Veldhoek 04 klasse C4 teamleider Marieke Vreeman telefoon 06-50741931
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1154983 Gerrit Lenselink gem. 0,965 te maken 33 N/O neen
1133917 Gerry Hietbrink-schutte gem. 0,556 te maken 25 N/O neen
1249168 Marieke Vreeman gem. 0,344 te maken 20 N/O neen
1109638 Gerrit Hietbrink gem. 1,569 te maken 47 N/O neen
1109647 Johan Teunissen gem. 1,244 te maken 39 N/O neen
1225521 Harold Nijenes gem. 1,097 te maken 35 N/O neen
1215012 Dinant Groot Wassink gem. 1,036 te maken 35 N/O neen
1220896 Ellis Garritsen gem. 0,547 te maken 25 N/O neen
…………………………………………………………
team: W.S.S. 01 klasse C2 teamleider Johnny Masselink telefoon 06-53539541
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1117229 Henk Bruil gem. 3,514 te maken 90 N/O neen
1109685 Johnny Masselink gem. 2,843 te maken 75 N/O neen
1109799 Wilbert te Mebel gem. 2,806 te maken 75 N/O neen
1157301 Bennie Besselink gem. 4,293 te maken 100 N/O neen
1214196 Peter Brinkhorst gem. 2,1 te maken 55 N/O neen
1114014 Chris Grevers gem. 1,691 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: W.S.S. 02 klasse C2 teamleider Bernard Tannemaat telefoon 0315-843920
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1157301 Bennie Besselink gem. 4,293 te maken 100 N/O neen
1109794 Bernard Tannemaat gem. 2,48 te maken 65 N/O neen
1114014 Chris Grevers gem. 1,691 te maken 55 N/O neen
1214196 Peter Brinkhorst gem. 2,1 te maken 55 N/O neen
1155669 Rob Veenink gem. 1,705 te maken 55 N/O neen
1117229 Henk Bruil gem. 3,514 te maken 90 N/O neen
1109799 Wilbert te Mebel gem. 2,806 te maken 75 N/O neen
…………………………………………………………
team: W.S.S. 03 klasse C2 teamleider Peter Brinkhorst telefoon 0315-298738
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1214196 Peter Brinkhorst gem. 2,1 te maken 55 N/O neen
1167143 Jan Byenhof gem. 2,142 te maken 55 N/O neen
1155669 Rob Veenink gem. 1,705 te maken 55 N/O neen
1173394 Jos Meyer gem. 2,544 te maken 65 N/O neen
1114014 Chris Grevers gem. 1,691 te maken 55 N/O neen
1109685 Johnny Masselink gem. 2,843 te maken 75 N/O neen
1109799 Wilbert te Mebel gem. 2,806 te maken 75 N/O neen
…………………………………………………………
team: W.S.S. 04 klasse C3 teamleider Ferdinand Bulten telefoon 06-53533054
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1167767 Ferdinand Bulten gem. 1,124 te maken 37 N/O neen
1155600 Gerard Bruggink gem. 1,133 te maken 37 N/O neen
1123629 Marc van Braak gem. 1,028 te maken 35 N/O neen
1237143 Jan Heijink gem. 1,05 te maken 35 N/O ja
1155669 Rob Veenink gem. 1,705 te maken 49 N/O neen
1114014 Chris Grevers gem. 1,691 te maken 47 N/O neen
…………………………………………………………
team: W.S.S. 05 klasse C4 teamleider Gerwald Kuenen telefoon 0315-298656
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1177746 Gerwald Kuenen gem. 1,439 te maken 45 N/O neen
1115639 Wijnand Vriezen gem. 1,136 te maken 37 N/O neen
1181849 Arnold Tuenter gem. 0,899 te maken 31 N/O neen
1225741 Digo Schot gem. 0,794 te maken 29 N/O neen
1209080 Ronnie Menkhorst gem. 0,481 te maken 23 N/O neen
1246314 Marcel te Slaa gem. 0,7 te maken 29 N/O ja
…………………………………………………………
team: Waldeslust 01 klasse B2 teamleider Patrick van Dam telefoon 06-16258050
Thuiswedstrijden op DONDERDAG
1181118 Japio Lierop gem. 0,432 te maken 21 N/O neen
1218127 Patrick van Dam gem. 0,401 te maken 21 N/O neen
1251308 Henk Roddenhof gem. 0,382 te maken 19 N/O neen
1112086 Ronnie Peters gem. 0,556 te maken 27 N/O ja
1180936 Hadji Gorgulu gem. 0,493 te maken 25 N/O neen
1167418 Rudy Verheij gem. 0,405 te maken 21 N/O neen
1160969 Danny Masselink gem. 0,354 te maken 18 N/O neen
1112083 Bennie ten Have gem. 0,261 te maken 15 N/O ja
…………………………………………………………
team: Waldeslust 02 klasse B2 teamleider Rudy Verheij telefoon 0314-346159
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1180936 Hadji Gorgulu gem. 0,493 te maken 25 N/O neen
1167418 Rudy Verheij gem. 0,405 te maken 21 N/O neen
1134817 Ronnie Bischoff gem. 0,284 te maken 15 N/O neen
1112086 Ronnie Peters gem. 0,556 te maken 27 N/O neen
1218127 Patrick van Dam gem. 0,401 te maken 21 N/O neen
1108543 Bennie Bulten gem. 0,365 te maken 19 N/O ja
1160969 Danny Masselink gem. 0,354 te maken 18 N/O neen
1112083 Bennie ten Have gem. 0,261 te maken 15 N/O ja
…………………………………………………………
team: Wapen Van Ulft 01 klasse C2 teamleider John Vet telefoon 0315-684044
Thuiswedstrijden op MAANDAG
1130563 Bennie van Raaij gem. 5,99 te maken 130 N/O ja
1213998 Michiel Gerwers gem. 2,934 te maken 75 N/O neen
1108357 John Vet gem. 2,505 te maken 65 N/O neen
1223208 Chris Derksen gem. 1,786 te maken 55 N/O neen
1225252 Andre Kraan gem. 1,757 te maken 55 N/O neen
1262533 Ben Beumer gem. 1,6 te maken 55 N/O ja
1137053 Henk Boerboom gem. 1,679 te maken 55 N/O neen
1109049 Henny Hartjes gem. 1,701 te maken 55 N/O neen
…………………………………………………………
team: Wapen Van Ulft 02 klasse C2 teamleider Henny Hartjes telefoon 0315-630830
Thuiswedstrijden op DINSDAG
1109049 Henny Hartjes gem. 1,701 te maken 55 N/O neen
1137053 Henk Boerboom gem. 1,679 te maken 55 N/O neen
1236925 Overbeek Frans gem. 1,573 te maken 55 N/O neen
1108357 John Vet gem. 2,505 te maken 65 N/O neen
1223208 Chris Derksen gem. 1,786 te maken 55 N/O neen
1213998 Michiel Gerwers gem. 2,934 te maken 75 N/O neen
1262533 Ben Beumer gem. 1,6 te maken 55 N/O ja
…………………………………………………………
team: Wapen Van Ulft 03 klasse C3 teamleider Rob Friesen telefoon 0315-642888
Thuiswedstrijden op VRIJDAG
1225808 Rob Friesen gem. 1,474 te maken 43 N/O neen
1230159 Joop Friesen gem. 1,11 te maken 37 N/O neen
1225807 Berti Derksen gem. 0,777 te maken 35 N/O neen
1236953 Nas Stef gem. 0,821 te maken 35 N/O neen
1225252 Andre Kraan gem. 1,757 te maken 49 N/O neen
1108357 John Vet gem. 2,505 te maken 70 N/O neen
1223208 Chris Derksen gem. 1,786 te maken 49 N/O neen
…………………………………………………………
Bijlagen bij 2017-2018 teamoverzichten 2017-2018