Recreanten > Archief

RECRANTENTEAM DE KETZ KAMPIOEN VAN NEDERLAND



RECRANTENTEAM DE KETZ KAMPIOEN VAN NEDERLAND
21-06-2009 om 23:33   

Recrantenteam de Ketz kampioen van Nederland
Ons recreantenteam van RBC Doetinchem & omstreken oftwel de Ketz bestaande uit:
A. Ketz; J. Vos; A. Rietman en H. Tieben
heeft de eerste plaats behaald tijdens de landsfinales te Nieuwegein en mag zich daarom met alle trots kampioen van Nederland noemen.
Een hele knappe prestatie, onze oprechte felictiaties gaan uit naar het team, en ook wij als district zijn toch wel heel erg trots op dit team.

Wim Schmitz op 21-06-2009 om 23:33   


FINALE TRIATLON 2009
19-06-2009 om 10:48   

Finale Triatlon 2009
Voor de uitslag zie de gegevens onder de rubriek evenementen.
1. De Tol-2 (Sakis Ouzounidis, Jan Kampes, Gerard Wanink)
2. de Boei-1 (Chris Kuppens, Henk Nissen, Theo Reintjes)
3. de Buck-1 (Ton van Eeuwijk, Piet Hesse, Hans Braam, Huib van Dokkum)

We werden hartelijk ontvangen door de Veemarkt, en het deed ook deugd dat een aantal Veemarkt leden spontaan en belangeloos hun hulp aanboden om deze finale zo goed mogelijk te laten verlopen.
Ook de arbiters (Han Brugggink, Henk van Haren, Hilbert de Vries, Hans Pennekamp, Freddy Jansen en Willy Jansen-Vossers) hebben op correcte en prettige wijze leiding gegeven aan de partijen, waarvoor dank.

De teams de Buck-1, de Boei-1 en de Tol-2 hebben er een sportieve en leuke finale van gemaakt. Als titelverdediger had de Boei-1 recht van spreken met de uitspraak; "als je Triatlon-kampioen wilt worden moet je toch eerst van de Boei-1 winnen".
En inderdaad dit bleek ook zo te zijn.
De Tol-2 wist mede door een flitsende start van de Boei-1 te winnen. Gerard Wanink begon zeer sterk tegen Theo Reintjes. De Buck-1 deed ook volop mee, en Hans Braam wist zich te etaleren als een sterke concurrent van Henk Nissen als gevreesd (door de tegenstanders) bandenspeler. Sakis Ouzounidis bleek tijdens deze finale ook goed uit de voeten te komen als Libre speler en wist evenals Hans Braam beide partijen winnend af te sluiten.
Theo Reintjes was ontketend in zijn 2e partij tegen Huib van Dokkum.
Uiteindelijk bleek toch dat de Tol-1 tijdens deze finale het sterkste team was en de eerste plaats voor zich zou opeisen. Ondanks dat Huib van Dokkum zijn driebandenpartij "op conditie" wist te winnen van Gerard Wanink, moest de Buck-1 toch genoegen nemen met een derde plaats, hetgeen niet onverdienstelijk genoemd mag worden. De Boei-1 werd dus 2e en bevestigde daarmee haar faam en reputatie als sterk Triatlonteam.
We feliciteren de Tol-1 van harte met het verdiende kampioenschap.


Wim Schmitz op 19-06-2009 om 10:48  

Geplaatst door Wim Schmitz op 30-09-2010 om 11:46, laatst gewijzigd door Wim Schmitz op 30-09-2010 om 16:54.

Overige artikelen