Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • A1biljarts.nl
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen
Home › avond 3e klasse › GW Finale drie b.3e kl 2018 2019

avond 3e klasse - GW Finale drie b.3e kl 2018 2019

14 oktober 2018

Moyenne van 0.250 tot 0.400

Aantal caramboles 20

Koninklijke Nederlandse biljartbond

 

Hierbij nodigen wij u uit tot het organiseren en /of bijwonen van deze finale
Gewestelijke finale driebanden klein derde klasse

De finale wordt gespeeld van 12 tm 14 october 2018

aanvang 18.00 uur
seizoen 2018-2019

Bij: Café De Buitenmolen                                                                                                                District Doetinchem
      Molenstraat 78                                                      moyenne grenzen                                          Chris Jansen
      6901 CG Zevenaar                                                  0.250 tot 0.400                                            Lage veld 9
      0316-523101                                                             carambols                                                7122ZD Aalten
     
de deelnemers zijn:
       Bonds nr.   Deelnemers                  vereniging                  lidnr.       district                       moy

 1.  225660   Willem Siebers Tapperij   10567   Doetinchem e.o.           0.444    
 2.  174529  René Vaanholt  Het Twense bos   10537  Twente           0.423    
 3.  150035  Harry Peeters  `t Stuupke  11216  Berkel en Singel           0.382    
 4.  217778  Gert Susebeek  Nijman  10586  Doetinchem e.o.           0.381    
 5.  141969  Bennie Knol  Bv.`74  10654  Twente           0.373    
 6.  174589  Andre Overbeek  De Kroon Eibergen  10447  Berkel en Singel           0.369    
 7.  111402  Willie Soiegelberg  Deventer `83 -AMS Bruijns  11707  Stedendriehoek           0.343    
 8.  205696  Martien Nijland  De Voorstad  10469  Stedendriehoek           0.333    
                 

   De eerste ronde is als volgt vastgesteld

                                                              Gert Susebeek   -     Bennie Knol   
                                                              Harry Peeters   -     Andre Overbeek   
                                                              René Vaanholt   -   Willy Susebeek  
                                                              Willem Siebers   -  Martien Nijland  

Spelers en arbiters dienen vrijdags om 17.45 aanwezig te zijn

Tijdens de partijen en de openings en sluitingsceremonie volgens de regels gekleed te zijn.
Bij verhinderin graag zo spoedig mogelijk bericht aan de wedstrijd leider en de PK leider

De NATIONALE FINALE is:         09 T/M 11 NOVEMBER 2018         Akersloot (BV Aker `97)

Westrijdleider PK            Wedstrijdleider                  aanvangstijden                       vrijdag:  18.00 uur
Gewest NON afd.2           BV Buitelust                                                               zaterdag:  11.00 uur
                                    Bertus Dijkstra    tel:06-21520851                                    zondag:   11.00 uur

Richard Kuiper                      ik wens jullie mede namens het bestuur en organisatie een prettig en succesvol toernooi toe.
06-10669393
r.kuiper@knbb-gewestnon.nl