Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen
Home › avond 4e klasse › GW Finale band st.4e kl 2018 2019

avond 4e klasse - GW Finale band st.4e kl 2018 2019

10 maart 2019

Moyenne van 1.00 tot 1.50

Aantal caramboles 40

Koninklijke nederlandse biljartbond

uitnodiging
GEWESTELIJKE FINALE BANDSTOTEN 4E KLASSE
DE FINALE WORDT GESPEELD VAN 8 T/M 10 MAART
AANVANG 18.00 UUR
SEIZOEN 2018 - 2019

Bij: BCA Almelo                                                                                                                                    District Twente
      Bca biljarts & darts                                                    moyenne grenzen                                            Arnold ten Oever
      Adastraat 39a                                                                 1.00-1.50                                                  Horstweg 22
      7607 Ha Almelo                                                              Carambols                                                 7555 VT Hengelo
      06-13458519                                                                       40                                                       06-21845844

De Deelnemers zijn:
      Bondsnr.      Deelnemers            Vereniging                      Lidnr.      District                  Moy

 1   221957   Hugo Klein Holte         A.B.C.                10578      Doetinchem e.o.    1.81 
 2  238825  Andreas de Haan    De Hofnar    13183      Stedendriehoek   1.52
 3  176488  Jos Molenaar    B.C.A.    12967      Twente   1.47
 4  128450  Marcel Waijboer    Ellenkamp    10435      Berkel & Slinge   1.46
 5  218883  Werner Samberg    Ivoor Groenlo    10443      Berkel & Slinge   1.429
 6  210299  Roy Augustijn    De Tol    13390      Doetinchem e.o.   1.425
 7  141969  Bennie Knol    BV `74    10654      Twente   1.34
 8  269307  Enrico Moes    De Hofnar    13183      Stedendriehoek   1.30

 de eerste ronde is als volgt vastgesteld
Marcel Wijboer - Werner Samberg
Jos Molenaar - Roy Augustijn  
Andreas de Haan - Bennie Knol           
Hugo Klein Holte - Enrico Moens         

Spelers en arbiters dienen vrijdags om 17.45 aanwezig te zijn

tijdens de opening en sluitings ceremonie volgens de geldende regels gekleed te zijn.

Bij verhindering zo spoedig mogelijk bericht aan de wedstrijdleider en P.K.leider

De Nationale finale is:     12 t/m 14 April 2019     Heukelum (dDe Pomerans)

wedstrijdleider PK                                                 aanvangstijden                 Vrijdag 18.00 uur
Gewest NON afd.2                                                                                    Zaterdag 11.00 uur onder voorbehoud
                                                                                                                 Zondag 11.00 uur onder voorbehoud

Richard Kuiper
06-10669393                                                       Ik wens jullie mede namens het bestuur en organisatie
r.kuiper@knbb-gewestnon.nl                                 een prettig en succesvol tournooi toe.