Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen
HomeAlgemeen › Commissies

Samenstelling diverse commissies

Alle commissies worden hier vermeld

WEDSTRIJDLEIDING TEAMC0MPETITIE
wedstrijdleiding@knbbdoetinchem.nl

Algehele wedstrijdleiding + C1, C2, B1 en B2

Jan Roelofsen
Berkenlaan37
7255 XD Hengelo Gld
0575-462866 / 06-25578050
j.roelofsen@knbbdoetinchem.nl


 

Competitieleider C3 en C4

Jan Roelofsen

zie hiernaast

Indeling competitie

Wim Schmitz
Jachtlaan 37
7064 EJ Silvolde
0315-329738 / 06-23900553
w.schmitz@knbbdoetinchem.nl


 

Competitieleider A (driebanden groot)
i.c.m. district Berkel en Slinge
Bennie Stegeman (competitieleider Berkel en Slinge)
Kerkstraat 1
7261 GE Ruurlo
0573-451694 / 06-27494045
stegeman1234@hetnet.nl

 

COMMISIE ARBITERS
arbiters@knbbdoetinchem.nl

 

Wim Schmitz docent

J
achtlaan 37
7064 EJ Silvolde
0315-329738 / 06-23900553
w.schmitz@knbbdoetinchem.nl

Toon Stortelder docent

Menkhorsterweg 4
7255 LR Hengelo Gld
0575-461704
t.stortelder@knbbdoetinchem.nl

Rene Leijzer arbitercoordinator

Beethovenlaan 27
7075 BD Etten
0315-325466 / 06-22374470
e-mail klik hier

COMMISSIE VAN BEROEP
cvb@knbbdoetinchem.nl

Henk Rutten

Hofstraat 13
7061 AH Terborg
06-40178398
 

Bertus Dijkstra

van Nispenstraat 33
6901 BR Zevenaar
0316-340074 / 06-21520851
bdijkstra1958@kpnmail.nl

Huib van Dokkum

's Gravenwaartsedijk 70
6919 AX Tolkamer
0316-266739

 

COMMISSIE PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN

pkopgave@knbbdoetinchem.nl

Wim Schmitz

Jachtlaan 37
7064 EJ Silvolde
0315-329738 / 06-23900553
w.schmitz@knbbdoetinchem.nl

Chris Jansen PK leider
Lage Veld 9
7122 ZD Aalten
0543-474200 / 06-13670537
c.jansen@knbbdoetinchem.nl

 

Hans Ratering
Oosteinde 100
6901 KG Zevenaar
06-23063117 / 0316-525709
emailadres