OVERZICHTEN NACOMPETITIE 2016 - 2017
NACOMPETITIE 2016 - 2017 gewest B1
_________
Organisatie deze voorronde BCA Biljarts & Darts
06-05-2017 Twente 1 , Martin 05 en Stedendriehoek 3
_________
Organisatie deze voorronde De Pelikaan
06-05-2017 Stedendriehoek 1 , Berkel en Slinge 2 en Martin 06
_________
Organisatie deze voorronde District Berkel en Slinge
06-05-2017 Berkel en Slinge 1 , Twente 2 en Stedendriehoek 2
_________
Organisatie deze finale HARMONIE DIDAM Wedstrijdleider is HANS RATERING
27-05-2017 winnaar poule twente , winnaar poule stedendriehoek en winnaar berkel en slinge
_________
NACOMPETITIE 2016 - 2017 gewest B2
_________
Organisatie deze voorronde LEEMREIS HENGELO Wedstrijdleider JAN ROELOFSEN
06-05-2017 De Tol 02 , Stedendriehoek 1 en Twente 3
_________
Organisatie deze voorronde District Twente
06-05-2017 Twente 1 , Berkel en Slinge 2 en Stedendriehoek 2
_________
Organisatie deze voorronde Café Biljart Tijink Eibergen
06-05-2017 Berkel en Slinge 1 , Pand 8 01 en Twente 2
_________
Organisatie deze finale Eetcafe de Hoek Gorssel
27-05-2017 winnaar poule doetinchem , winnaar poule Twente en winnaar berkel en slinge
_________
NACOMPETITIE 2016 - 2017 gewest C1
_________
Organisatie deze voorronde Café de Grens Enschede
13-05-2017 Twente 1 , Markt Doesburg 03 en Berkel en Slinge 2
_________
Organisatie deze voorronde BUITENMOLEN ZEVENAAR Wedstrijdleider BERTUS DIJKSTRA
13-05-2017 Oude Rijn 01 , Twente 2 en Stedendriehoek 2
_________
Organisatie deze voorronde Biljartcentrum de Dam Deventer
13-05-2017 Stedendriehoek 1 , Berkel en Slinge 1 en Beumerskamp 01
_________
Organisatie deze finale Café Bar 't Stuupke Haaksbergen
27-05-2017 winnaar poule Twente , winnaar poule doetinchem en winnaar Stedendriehoek
_________
NACOMPETITIE 2016 - 2017 GEWEST C2
_________
Organisatie deze voorronde Café Slijterij de Kroon Groenlo
13-05-2017 Berkel en Slinge 1 , Twente 2 en DE PLOEG 01
_________
Organisatie deze voorronde Café Geerdink Overdinkel
13-05-2017 Twente 1 , Stedendriehoek 1 en W.S.S. 1
_________
Organisatie deze voorronde TAPPERIJ KEIJENBORG Wedstrijdleider WILBERT BERGERVOET
13-05-2017 W.S.S. 3 , Stedendriehoek 2 en Berkel en Slinge 2
_________
Organisatie deze finale Sporthal Tijenraan Raalte
27-05-2017 winnaar poule berkel en slinge , winnaar poule twente en winnaar poule doetinchem
_________
NACOMPETITIE 2016 - 2017 GEWEST C3
_________
Organisatie deze voorronde Bij Riperda Olst
13-05-2017 Stedendriehoek 1 , Berkel en Slinge 2 en TANTE DIES 01
_________
Organisatie deze voorronde Biljartcentrum Overkamp Eibergen
13-05-2017 Berkel en Slinge 1 , Twente 1 en D.L.S 03
_________
Organisatie deze voorronde MARKT DOESBURG Wedstrijdleider MARCO SMEIJER
13-05-2017 D'n Draejer 01 , Twente 2 en Stedendriehoek 2
_________
Organisatie deze finale Café 't Wilbert Hengelo Overijssel
27-05-2017 winnaar poule Stedendriehoek , winnaar berkel en slinge en winnaar poule doetinchem
_________
NACOMPETITIE 2016 - 2017 gewest C4
_________
Organisatie deze voorronde District Steden driehoek
13-05-2017 Stedendriehoek 1 , Berkel en Slinge 2 en Twente 3
_________
Organisatie deze voorronde Café-rest. d'Olde Mölle Neede
13-05-2017 Berkel en Slinge 1 , Ons Genoegen Heurne 08 en Twente 2
_________
Organisatie deze voorronde NIJMAN HALLE Wedstrijdleider HANS LOVINK
13-05-2017 Nieuwe Rosegaar 04 , Stedendriehoek 2 en Twente 1
_________
Organisatie deze finale Tonny's Café Almelo
26-05-2017 winnaar poule Stedendriehoek , winnaar berkel en slinge en winnaar poule doetinchem
_________
NACOMPETITIE 2016 - 2017 gewest A
_________
Organisatie deze voorronde DE VEEMARKT Wedstrijdleider JOOP MENNINGS
07-05-2017 Veemarkt 11 , Friesland en NNB
Bijlagen bij Rooster nacompetitie Gewest 2016 - 2017