Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • de pol
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen

Poule-indelingen dag competitie 2016 - 2017

indelingen en speeldagen

POULE A
nr.  Speeldag   team                     plaats
1  ma             De Keu 1               Hengelo
2  di               Harmonie 1            Didam
3  di               Harmonie 3            Didam
4  do              D.S.S. 1                Giesbeek
5  wo             Thuvine 1              Duiven
6  wo             Buitenmolen 1       Zevenaar
7  do             Harmonie 2            Didam
8  di              Gildehuis 1             Lobith
9  do             Beumerskamp 1     Doesburg
10  wo           Halse Biljartschool 1  Halle
11  di            De Keu 2               Hengelo
12  ma          Piet van de Pol 1    Wehl
 



POULE B
nr. speeldag   team                plaats
1  do             Gildehuis 2        Lobith
2  wo             W.S.S. 1           Westendorp
3  do             U-Niek 1            Didam
4  wo            Thuvine 2          Duiven
5  do             Bruggink 1        De Heurne
6  di              Buitenmolen 2   Zevenaar
7  wo             V.O.P. 1             Doetinchem
8  ma            Halse Biljartschool 2  Halle
9  wo            Concordia'54 1  Hengelo
10  wo          Veemarkt 2       Doetinchem
11  wo          Graafschap 1     Doetinchem
12  wo           Veemarkt 1      Doetinchem
 



POULE C
nr. speeldag   team              plaats
1  do             D.S.S. 2         Giesbeek
2  wo            Trefpunt 1       Doetinchem
3  di             Veemarkt 3     Doetinchem
4  do            Thuvine 3       Duiven
5  di             Veemarkt 4     Doetinchem
6  wo            Te Pas 3         Gendringen
7  ma            Luiking 1        Didam
8  ma           Piet van de Pol 2  Wehl
9  di             De Pol Z-1      Zelhem
10  do          Graafschap 2  Doetinchem
11  di           D.L.S. 1         Silvolde
12  wo         De Pol G-1      Gaanderen
 



POULE D
nr. speeldag  team                plaats  
1  do            Veemarkt 5       Doetinchem
2  do            Harmonie 5       Didam
3  do            Thuvine 4         Duiven
4  wo           De Keu 3          Hengelo
5  di            Concordia'54 2  Hengelo
6  wo           W.S.S. 2          Westendorp
7  wo           Thuvine 7         Duiven
8  di            Veemarkt 6       Doetinchem
9  do           Halse Biljartschool 3  Halle
10  do         Onderbouw 1    Doesburg
11  wo        De Pol G-2       Gaanderen
12  do         Te Pas 1          Gendringen
 



POULE E
nr. speeldag team                        plaats  
1  do           Thuvine 5                 Duiven
2  di            D.L.S. 2                    Silvolde
3  wo          Te Pas 2                   Gendringen
4  wo          De Keu 4                  Hengelo
5  wo          Halse Biljart 4           Halle
6  di           Te Pas 4                   Gendringen
7  wo          Thuvine 6                 Duiven
8  wo          V.O.P. 2                    Doetinchem
9  wo          Veemarkt 7              Doetinchem
10  di          Harmonie 4              Didam
11  do         Veemarkt 8             Doetinchem
12  do         Concordia'54 3        Hengelo
 


voor de speelokaliteiten en de teamleiders klik hier


 

Bijlagen bij Poule-indelingen dag competitie 2016 - 2017