Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • de pol
Home Algemeen

Archief

uitslag finale libre 2e klasse

Lees meer...

Uitslagen voorwedstrijden libre 2e klasse dag

Lees meer...

De Keu 1 NATIONAAL KAMPIOEN B1

Appie Ketz, Wim Berenpas en Ap Meerbeek  zijn Nederlands kampioen geworden in Nieuwegein wedstrijdresultaten volgen nog  

Lees meer...

De Keu 01 Gewestelijk kampioen en Tapperij 09 ook naar landsfinale

In Almelo is de Keu 01 Wim Berenpas, Ap Meerbeek en Ap Ketz gewestelijk kampioen geworden Doordat in de C3 twee teams Nationaal mogen spelen heeft het team van Tapperij 09 zich geplaatst voor de nationale wedstrijden Allebeide veel succes in Nieuw...

Lees meer...

Uitslagen PK finales driebanden dagbiljarten

Gerrie Sessink kampioen driebanden eerste klasse

2017-2018Districtsfinale dag 3bnd 1e klasse

Nacompetitie 2017 - 2018

2017 2018 Appie Jolink kampioen 3bnd 2e klasse

Uitslag voorronden 3bnd dag 1e klasse

2017 2018 Erik Holthausen van WSS kampioen 3e klasse

2017 2018Districtsfinale dag 3bnd 3e klasse [kopie #518]

PAUL BISSELINK DLS GEWESTELIJK KAMPIOEN

2017 2018VOORRONDEN 3BND 1E KLAS DAG

Pk voor dames

2017-2018 Hans Ratering kampioen bandstoten 1e klasse dag

2017 2018 uitslagen voorwedstrijden 3 bnd 2e klasse dag

2017 - 2018 Uitslag voorronden 3e klasse 2017-2018 drbnd dag

2017-2018 Uitslag finale Bandstoten 2e klasse

voorwedstrijden driebanden 2e klasse dag

voorwedstrijden driebanden 3e klasse dag

2017 Uitslag Districtsfinale Libre 2e klasse dag

2017 Uitslag finale 1e klasse dag

2017 Districtsfinale Libre 1e klasse dag

2017 Finale PK Dagcompetite Libre 2e klasse.

2017 Finale PK Dagcompetite Libre 1e klasse.

2017 Uitslag voorwedstrijden 1e klasse libre

2017 Uitslag finale 3e klasse dag

2017-2018 VOORRONDEN LIBRE 1E KLAS DAG

2017-2018 Voorwedstrijden bandstoten 1e klasse dag

2017-2018 Districtsfinale bandst. 3e klasse dag

2017-2018 Gert Susebeek kampioen derde klas libre

2017-2018 Uitslag voorwedstrijden 2e klasse libre

2017-2018 Uitslag DF libre 4e klas

2017-2018 voorwedstrijden libre 2e klasse dag

2017-2018 Uitslag finale 5e klasse dag

2017-2018 Distr.finale dag 3e klas

2017-2018 Roosters van week tot week dag

2017-2018 Distr.Finale 4e klasse dag

2017-2018 Finale PK Dagcompetitie Libre-klein 5e klasse

dag en avond ROOSTER 2017-2018 DOETINCHEM &; OMSTREKEN

Biljartvereniging De Keu

2017-2018 Teams dagcompetitie

Wim van Uhm voorlopig uitgeschakeld

2017-2018 Belangrijke data

2017-2018 Notulen wedstrijdleiders dag 8 april

2017-2018 Uitslag voorwedstrijden bandstoten 2e klasse

Uitslag competitie 2016 - 2017 dag

Uitslag finale 3 bnd 1e klas dagcompetitie

Finale PK Dag 3-banden 1e klasse.

Uitslag voorronden 1e klas

Uitslagen voorronde 2e klasse

Eric Holthausen wint districtsfinale 3e klasse

Voorronden driebanden dag 1e kl.

Chris Kuppens distr. kamp. libre 1e klas dag

Finale libre 1e klas dagcompetitie

Voorronden driebanden dag

Theo Bloem districtskampioen dag libre 2e klas

Districtsfinale dag libre 2e klas

Uitslag voorronden dag libre 1e klas

Voorronden eerste klas libre dagcompetitie

Bertus Mensert de beste bandstoten dag 3e klas

Uitslag distr. finale libre 2e klas

uitrslag finale libre 3e klasse 2016

Districtsfinale libre dag derde klas

Jan Stapelbroek gehuldigd door vergadering dagcompetitie

Voorwedstrijden 2e klas dag competitie

Roosters van week tot week dag

Poule-indelingen dag competitie 2016 - 2017

Gildehuis haalt fraaie tweede plaats op NK dag competitie

DF dag LBR 5 uitnodiging

Jaarverslag 2015 - 2016

VR dag LBR 3 uitnodiging

eindstand finale driebnd 3e klas

DF dag BND 2 uitnodiging

DAG clublokalen en teamleiders 2015