Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
Home Algemeen

Archief Dagbiljarten

Moyennes dagcompetitie libre

Naam          Moyenneaanvang 2019 - 2020   Moyennestart2020 - 2021    N/O2020 - 2021             Theo van AkenCo AlevenGert van AmerongenHenk Ankersmi...

Lees meer...

2019-2020 EINDSTANDEN COMPETITIE DAG

  Hier vind u de standen die in Biljartpoint zijn verwerkt tot 12 maart. De punten zijn nu berekend door de punten te delen door het aantal wedstrijden wat een gemiddeld aantal punten genereerd. De stand in biljartpoint wijkt dus af van wat e...

Lees meer...

ROOSTER GEWESTELIJKE DATA DAG

Lees meer...

Wedstrijdroosters van week tot week dag

Lees meer...

NACOMPETITIE 2018 - 2019 GEWEST DAG

NACOMPETITIE 2018 - 2019 DISTRICT

Gildehuis 3 kampioen dagbiljarten 2018 - 2019

Gewestelijke wedstrijd dag driebanden

NACOMPETITIE 2018 - 2019 DISTRICT Dagcompetitie

uitslag finale libre 2e klasse

Uitslagen voorwedstrijden libre 2e klasse dag

Bandstoten dag 3e klasse verslag

Dag en weekroosters 2018-2019

Uitslag voorwedstrijden band2 dag

De Buitenmolen 1 Gewestelijk kampioen

Uitslagen PK finales driebanden dagbiljarten

Uitslag bandstoten dag 2e klasse

VOORRONDE DAG BAND 2E KLASSE

uitslag voorronden bandstoten 3e klasse dag

Gerrie Sessink kampioen driebanden eerste klasse

Voorwedstrijden dag band 3e klasse

2017-2018Districtsfinale dag 3bnd 1e klasse

Nacompetitie 2017 - 2018

2017 2018 Appie Jolink kampioen 3bnd 2e klasse

Uitslag voorronden 3bnd dag 1e klasse

2017 2018 Erik Holthausen van WSS kampioen 3e klasse

2017 2018Districtsfinale dag 3bnd 3e klasse [kopie #518]

PAUL BISSELINK DLS GEWESTELIJK KAMPIOEN

2017 2018VOORRONDEN 3BND 1E KLAS DAG

2017-2018 Hans Ratering kampioen bandstoten 1e klasse dag

2017 2018 uitslagen voorwedstrijden 3 bnd 2e klasse dag

2017 - 2018 Uitslag voorronden 3e klasse 2017-2018 drbnd dag

2017-2018 Uitslag finale Bandstoten 2e klasse

voorwedstrijden driebanden 2e klasse dag

Finale PK DAGCOMPETITIE Bandstoten 2e klasse.

voorwedstrijden driebanden 3e klasse dag

2017 Uitslag Districtsfinale Libre 2e klasse dag

2017 Uitslag finale 1e klasse dag

2017 Districtsfinale Libre 1e klasse dag

2017 Finale PK Dagcompetite Libre 2e klasse.

2017 Finale PK Dagcompetite Libre 1e klasse.

2017 Uitslag voorwedstrijden 1e klasse libre

2017 Uitslag finale 3e klasse dag

2017-2018 VOORRONDEN LIBRE 1E KLAS DAG

2017-2018 Voorwedstrijden bandstoten 1e klasse dag

2017-2018 Districtsfinale bandst. 3e klasse dag

2017-2018 Gert Susebeek kampioen derde klas libre

2017-2018 Uitslag voorwedstrijden 2e klasse libre

2017-2018 Uitslag DF libre 4e klas

2017-2018 voorwedstrijden libre 2e klasse dag

2017-2018 Uitslag finale 5e klasse dag

2017-2018 Distr.finale dag 3e klas

2017-2018 Roosters van week tot week dag

2017-2018 Distr.Finale 4e klasse dag

2017-2018 Finale PK Dagcompetitie Libre-klein 5e klasse

dag en avond ROOSTER 2017-2018 DOETINCHEM &; OMSTREKEN

Biljartvereniging De Keu

2017-2018 Teams dagcompetitie

Wim van Uhm voorlopig uitgeschakeld

2017-2018 Notulen wedstrijdleiders dag 8 april

2017-2018 Uitslag voorwedstrijden bandstoten 2e klasse

Voorwedstrihjden Bandstoten dag 3e klasse

Voorwedstrijden Dag bandst. 2e klasse

Gildehuis voor 2e keer naar Landsfinale

Gewestelijke finale voor teams dag

Uitslag competitie 2016 - 2017 dag

Uitslag finale 3 bnd 1e klas dagcompetitie

Nacompetitie Dag

Finale PK Dag 3-banden 1e klasse.

Uitslag voorronden 1e klas

Uitslagen voorronde 2e klasse

Eric Holthausen wint districtsfinale 3e klasse

Uitslag voorronden bandstoten 1e klas dag

Voorronden driebanden dag 1e kl.

Distr.finale BANDSTOTEN 1E KLASSE dag

Chris Kuppens distr. kamp. libre 1e klas dag

Uitslag FINALE DAG BANDSTOTEN 2E KLAS

Districtsfinale dag bandstoten 2e klas

Finale libre 1e klas dagcompetitie

Voorronden driebanden dag

Uitslagen van de voorronde bandstoten dag 1e klasse

Theo Bloem districtskampioen dag libre 2e klas

Voorronden bandstoten 1e klas dagcompetitie

Districtsfinale dag libre 2e klas

Uitslag voorronden dag libre 1e klas

Voorronden eerste klas libre dagcompetitie

Bertus Mensert de beste bandstoten dag 3e klas

Uitslag distr. finale libre 2e klas

uitrslag finale libre 3e klasse 2016

Districtsfinale libre dag derde klas

Jan Stapelbroek gehuldigd door vergadering dagcompetitie

Voorwedstrijden 2e klas dag competitie

Roosters van week tot week dag

Poule-indelingen dag competitie 2016 - 2017

DAG clublokalen en teamleiders 2016 - 2017

Gildehuis haalt fraaie tweede plaats op NK dag competitie

DF dag LBR 5 uitnodiging

Jaarvergadering 8 juni 2016

Jaarverslag 2015 - 2016

VR dag LBR 3 uitnodiging

Harmonie 6 kampioen bij de dagcompetitie

DF dag BND 2 uitnodiging

DAG clublokalen en teamleiders 2015