Sponsoren

  • Taveerne Tolkamer
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen

avond 4e klasse - 2021-2022 Inschrijven libre vierde klasse

18 oktober 2021

Moyenne van 0.000 tot 1.400

Aantal caramboles 0

sluiting inschrijving

17-10-2021 11:00 - 00:00

klik hier om in te schrijven voor persoonlijke kampioenschappen

  

sluiting inschrijving 17 oktober 2021
voorronden 30 oktober en 31 oktober 2021
districtsfinale 27 en 28 november 2021 Zaal Leemreis Spalstraat 40 7255AD Hengelo Gld
Gewestelijke finale 15 t/m 17 januari 2022 district Berkel en Slinge
Nationale finale 11 t/m 13 februari 2022 De Klaampe te Westerhaar

                                                                .   

 Nmr.  Bonds
nummer 
     Naam                           Vereniging                              Spelsoort      Moyenne
     P.K.          
  Moyenne
    Comp  
Caram
  boles    
 1  276504  Jean-Paul Hengeveld  Van Dorth    Libre 4e kl.        NO              0.751            29
 2  236086  Nicky Berenschot  Van Dorth      Libre 4e kl.                0.955           33
 3  137384   Jos Lammers   De Tapperij     Libre 4e Kl.                 1.244           39 
 4  269441   Ap Bosveld   De Tapperij     Libre 4e Kl.         NO              0.985           33
 5  172681   Jannie Bisselink   Köster     Libre 4e KL.   0.825             31
 6  226279   ERik Holthausen  De Olde Mölle     Libre 4e Kl.   1.158              37
 7  139471   Diny Siebelink   De Veemarkt    Libre 4e Kl.  1.076             37 
 8  214619  Edwin Kuijer   De Olde Mölle     Libre 4e Kl.  1.139             37
 9  265973   Daniélle Brinks   De Veemarkt     Libre 4e Kl.                0.630           27
10  169828  Renate Jansen-Albers  Slootermeer-Scholtenhof    Libre 4e Kl. 1.185              1.109           37
11  179808  Sylvia Lammers  Slootermeer-Scholtenho    Libre 4e Kl. 0.791              0.822            31
12  212030  Roxane ter Heurne  Slootermeer-Scholtenhof    Libre 4e Kl. 0.526             25
13  234848  Willy Konst  Slootermeer-Scholtenhof    Libre 4e Kl. 0.540              0.516           25
14  225718  Heinz Jurgen Schoeter  Slootermeer-Scholtenhof    Libre 4e Kl. 0.545              0.553           25
15  200050  Rob Balk  Slootermeer-Scholtenhof    Libre 4e Kl.                 0.766           29