Sponsoren

  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Taveerne Tolkamer
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • A1biljarts.nl
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • de pol
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
  • Sponsor van KNBB Doetinchem
Home Algemeen

avond 2e klasse - 2021-2022 Inschrijven driebanden tweede klasse

26 september 2021

Moyenne van 0.360 tot 0.520

Aantal caramboles 0

sluiting inschrijving

26-09-2021 11:00 - 00:00

   KLIK HIER OM IN TE SCHRIJVEN

 
sluiting inschrijving 26 september 2021
voorronden 9 en 10 oktober 2021
Districtsfinale 6 en 7 november 2021 Slootermeer & Scholtenhof te Etten
Gewestelijke finale 26 t/m 28 november 2021 District Twente
Nationale finale 14 t/m 16 januari 2022 Alles Door Oefening te Haarlem

                                                         

 Nmr.   Bonds
nummer
  Naam                            Vereniging                     Spelsoort              Moyenne
        P.K.           
 Moyenne
   Comp. 
Caram
  boles 
 1  184012        Martin Hengeveld    Van Dorth   3 band. 2e kl.           0.396                  19
 2  115203   Pierre Haring  De Markt   3 band. 2e kl.           0.487          25
 3  201168   André Vredegoor   Martin   3 band. 2e kl.            0.410  NO        21
 4  271288   Rini Heijmans   De Markt   3 band. 2e Kl.            0.482   No         25 
 5  160924  Nico Leijzer  Köster  3 band  2e KL.           0.460          23
 6  154909   Han Bruggink   De Veemarkt   3 band  2e Kl.            0.402           21
 7  179368  Peter Bogers   De Tapperij   3 band  2e Kl.            0.458           23
 8  211702  Daniel Berendsen   Martin   3 band  2e Kl.            0.466          23
 9   152236   Edwin Berends  Buitenmolen  3 band  2e KL.            0.361          19 
10   233379  Marthen Roemohoira  Buitenmolen   3 band. 2e kl.            0.480          25 
11   211349  Ap Meerbeek   Concordia`54   3 band. 2e kl.            0.480          25
12  151305   Wim Berenpas   Concordia`54   3 band. 2e kl.            0.507           25
13   136245   Fred Hofman   Concordia`54   3 band. 2e kl.            0.509           25 
14   109107   Anthony Visser  Slootermeer-Scholtenhof   3 band. 2e kl.           0.370          0.379        19
15   271666   Ramis Tulum  De Vriendschap  3 band. 2e kl.                     0.463        23 
16    111250        Eddy Westerhof   De Vriendschap               3 band. 2e kl.                               0.487        25 
17  204300  Arnold Gerards  D.L.S.  3 band. 2e kl.           0.416          21
18  265476  Paul Bisselink  D.L.S.   3 band. 2e kl.           0.374          19
19   109763   Wim Schmitz   Slootermeer-Scholtenhof   3 band. 2e kl.                     0.411        21